Обява

Свий
Няма добавени обяви.

suzuki samurai lift

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • suzuki samurai lift

    Колеги исам да поръчам ето това

    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/suzuk...item2557efc018

    трябва ли да се сменяват и амортисьорите.

  • #2
    До: suzuki samurai lift

    Колега, аз съм с Витара и се извинявам, но неможиш ли да си го изработиш сам, все пак това са 49 USD

    Коментар


    • #3
      До: suzuki samurai lift

      Не. Не трябва да се сменят амортисьорите. Просто с "това" нищо няма да направиш. Нито лифт, нито каквото и да било. Единствено като преодоляваш препятствия "това" ще заорава в земята, а ако срещне камък, следващата тема, която ще пуснеш ще е: "От къде да си купя ресьор?"
      Кажи какво искаш да направиш (с подробности (на това му се казва "задание")), за да мога аз и други колеги с опит да ти кажем кое е правилно (според нас).
      Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

      Коментар


      • #4
        До: suzuki samurai lift

        Амовете при този лифт не се сменят.Наистина ще постигнеш повдигане/да ме извинява колегата който отрича/, но при условие че ресорите не са уморени.Ако са се изправили просто няма смисъл. А и ще ти заорават толкова колкото и оригиналните обеци
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #5
          До: suzuki samurai lift

          Почти няма Самурай, който да не е с "уморени" ресьори. Аз съм имал два и ресьорите им бяха обърнати обратно. А относно обеците - по-дълги заорават повече. Изпробвано...
          Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

          Коментар


          • #6
            До: suzuki samurai lift

            Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
            Почти няма Самурай, който да не е с "уморени" ресьори. Аз съм имал два и ресьорите им бяха обърнати обратно. А относно обеците - по-дълги заорават повече. Изпробвано...
            Аз съм имал повече от два И уморени са били само на един. Другите съм си ги морил аз.От 89-та на миналият век периодически моря по някой Самурай.Само първият ми е бил с оригинални обеци и торсионна щанга. Всички следващи/не ги броя вече/ са били с удължени, и първото нещо което се среща с флекса е онзи сопол наречен торсионна щанга. Относно обеците ,никога не са ми заоравали и нямам до сега счупен, изкривен или обърнат ресор. В момента съм с дължина на обеците Х 1.5 в сравнение с ориг., наклонени напред под 45 град. Иде реч за предните. Задните , пак Х-толкова но във вертикал. Е ако го подкарваш с гуми като аспиринчета сигурно ще заорава, но с 34-ките няма грижи.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              До: suzuki samurai lift

              Първоначално публикуван от Plamen2860 Преглед на мнение
              Колеги исам да поръчам ето това

              http://cgi.ebay.com/ebaymotors/suzuk...item2557efc018

              трябва ли да се сменяват и амортисьорите.
              Колега аз на моя си ги направих сам отидох в един склад за метали и си купих шина с широчина 50мм и дебелина 4 мм ресьорите са ми нови и се вдигна както пожелах

              Коментар


              • #8
                До: suzuki samurai lift

                Тези дългите "люлки" и аз си направих сам. Има смисъл само за задни. Отпред става нестабилен и заорава, както отбелязаха някои колеги.
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • #9
                  До: suzuki samurai lift

                  Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
                  Почти няма Самурай, който да не е с "уморени" ресьори. Аз съм имал два и ресьорите им бяха обърнати обратно. А относно обеците - по-дълги заорават повече. Изпробвано...
                  колега на моя му подложих листи от полски фиат

                  Коментар


                  • #10
                    До: suzuki samurai lift

                    колега аз подлагах лист от полски фиат и от москвич

                    Коментар


                    • #11
                      До: suzuki samurai lift

                      На моето каране, листите от москвич издържат 2 карания в гората се изправят. А оргналните на СУЗУКИ - половин година.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • #12
                        До: suzuki samurai lift

                        Всичко си е до замисъл.
                        Аз отзад съм с някакви преправяни който и ги ореди петър каскадьора и сега съм решил да ги кача върху мостовете и това да ми е максималния лифт защото иначе ще стана основател на новия клуб търкалан!
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X