Обява

Свий
Няма добавени обяви.

малко инфо за хъбовете (Витара)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    хъбове

    http://www.superwinch.com/pages/hubs.html#Anchor-11481

    или кажи да ти пратя употребявани
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #32
      Митко мерси, аз не разбирам много от тази таблица, но ще гледам да я покажа на някой, който ще разбере нещо. А иначе ако изобщо ще трябват такива (щото вече не знам) ще търся 2ра употреба сигурно...???

      Коментар


      • #33
        Аз не виждам проблем да караш с автоматични.
        Просто не включвай 4х4 на асвалт.Същото важи и при ръчните.

        Коментар


        • #34
          Явно аз не мога да го обясня...въпросът беше такъв, че мисля, че те си действат и без да включвам 4х4. Но както и да е, това има време да ми стане ясно. Извинявайте за не много адекватните въпроси, но може пък да е било полезно и за някой друг!

          П.С. Имаше и полза от цялата работа - сложих си го - аватара!

          Коментар


          • #35
            Проверката е лесна - вдигате на подемник и въртите предните колела, ако не се върти кардана - хъбовете са разкачени, ако се върти - значи е закачено твърдо.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #36
              Мерси, при първа възможност ще го проверя! Може би още утре.

              Коментар


              • #37
                Темата беше много интересна за мене.
                Предстои ми покупка на Витара и това за различните хъбове не го знаех.

                Коментар


                • #38
                  РЕ:

                  Кинекс, айде бе бате купувай я тая витарка че те знам че ще я човъркаш та да помагаш тука из форума
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от kinex
                    Темата беше много интересна за мене.
                    Предстои ми покупка на Витара и това за различните хъбове не го знаех.
                    И ти ли Бруте?
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #40
                      v0id какво стана?! Май въпреки, че писа в моята тема, за да ти обърнат повече внимание, не се получи много Ето сега аз се оттеглем и поставям отново твоя въпрос на разискване:
                      "А при мен когато съм със заключени хъбове понякога на 30-40 км/ч почва да стърже, от какво може да е това ? Има ли нещо за гресиране или ще е някакъв сериозен проблем ? "

                      Коментар


                      • #41
                        Re: РЕ:

                        Първоначално публикуван от v0id
                        Кинекс, айде бе бате купувай я тая витарка че те знам че ще я човъркаш та да помагаш тука из форума
                        Можеш да бъдеш сигурен че три месеца след като я купя ще мога да говоря за всяко болче по отделно със подробности.

                        Коментар


                        • #42
                          На Витарките живеят всякакви хъбове ..... автоматични, ръчни ... а съм виждал и постоянно зацепени .....
                          Та как да се провери .... вече е написано !!

                          А ако искаш ръчни... оди у некоя морга ... или като се появи DINI ... тука във форума .... му скачай ....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #43
                            Re: РЕ:

                            Първоначално публикуван от kinex
                            Можеш да бъдеш сигурен че три месеца след като я купя ще мога да говоря за всяко болче по отделно със подробности.
                            Не се и съмнявам и един съвет - сега му е времето за покупка, никой не знае какво ще стане другата година и цените почват да падат ... та ако намериш някое добро джипче карано в България изобщо не се колебай ами прави пазарлъка и купувай - казвам ти го от опит 2-ра джипка купуваме ( брат ми е новия офроудър във форума ) .

                            Веси, благодаря за помощта но явно никой не е имал такъв проблем, и друг път съм питал за това във форума и май ще трябва да я карам в сервиз, наскоро разбрах че в Бургас имало сервиз сузуки и там би трябвало да ми решат проблема .
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • #44
                              Сега е времето за покупка щото станах шофйор на жена ми след като продадох Ситроена.
                              Ако видите мойта Витара хвърлете едно ЛС.

                              Коментар


                              • #45
                                РЕ:

                                Окей, ти искаше къса след 94-та нали ?
                                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X