Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

    Ако до срещата регистрирам Самурая с удоволствие ще се включа.

    Коментар


    • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Ей, като ви чета ще ме навиете да дойда и аз.
      То с тез виещите гуми ще бъде егати пътуването, ама щом е за идеята...
      Коле, нЕма се пУашиш, само 212км са през Ришкия. Има и по-закътани маршрути, ако нещо те притесняват срещите с КАТ.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

        Първоначално публикуван от tihomir 68 Преглед на мнение
        Ако до срещата регистрирам Самурая с удоволствие ще се включа.
        Може и на платформа да стане транспорта...
        Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
        Стефан, 0888851800

        Коментар


        • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
          Коле, нЕма се пУашиш, само 212км са през Ришкия. Има и по-закътани маршрути, ако нещо те притесняват срещите с КАТ.
          Я закачи тук един такъв закътан маршрут от Шумен до мястото на срещата.
          Не ме притесняват полицаите, но може да покарам малко офф.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

            Не е проблем да се кара с кални гуми по сух асфалт, НО, ако има сняг........настава голям екшън...

            ...Ноооо, за благото на народа ще се прежалиме...
            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
            Стефан, 0888851800

            Коментар


            • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Я закачи тук един такъв закътан маршрут от Шумен до мястото на срещата.
              Не ме притесняват полицаите, но може да покарам малко офф.
              привет колега,пробвай Върбишкия проход направо си е хард
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                ... Върбишкия проход направо си е хард
                Оо! Имам много приятни спомени от това лято, когато пътувах за Пловдив. Минахме през Върбишкия уж да гледаме гора, а то какво ... гледах не гората, а пътя. Той беше най-красивия Приятно усещане е ако паднеш в дупка дори и с 30км/ч. и усетиш как "пружините ти влизат ..." Иначе се спестява определено "количество" време
                "Не става само с приказки, трябва и да се тества"
                Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                Коментар


                • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                  Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                  привет колега,пробвай Върбишкия проход направо си е хард
                  А стига бе, лятото го минавах с Лансера с трима души и багаж, къде точно му е харда на това ? Но иначе наистина има красиви места. Иначе е добре, излиза директно в Нова Загора, а не знам дали при добро желание не може да се стигне и директно до Дълбоки (ако там ще е сбирката), трябва да позяпам малко картите.

                  Иначе директно през планината посред зима ...мммм... не е най-препоръчителното нещо, така да го кажем
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                    Иначе директно през планината посред зима ...мммм... не е най-препоръчителното нещо, така да го кажем
                    ЩО ?
                    Път ли е - път е. Ако не е, ша напраими пак ша е път!
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                      Не знам как се минава през гората зимъска вече не съм толкова курнас на сняг,направо се чуствам в безпомощтно състояние,ама сигурно зимата няма да е снежна,ще се разбере едва малко преди срещата затова и прехода-разходка ще го мъдрим в последния момент ,да сме наясно с картинката
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                        Зимна среща по-трудно се организира, че всичко може да се очаква от времето, но ако това ни смущаваше нали щяхме да сме членове на ON ROAD форума. Белата е прав, че трасето ще се избере в последната седмица.
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                          С виещи гуми или не, стига да не изскочи неотложен ангажимент там съм!!!
                          Не е за изтърване!
                          Suzuki има почитатели и приятели!
                          Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                          0899 00 2221 Николай Динков
                          skype: kokonp

                          Коментар


                          • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                            А стига бе, лятото го минавах с Лансера с трима души и багаж, къде точно му е харда на това ? Но иначе наистина има красиви места. Иначе е добре, излиза директно в Нова Загора, а не знам дали при добро желание не може да се стигне и директно до Дълбоки (ако там ще е сбирката), трябва да позяпам малко картите.

                            Иначе директно през планината посред зима ...мммм... не е най-препоръчителното нещо, така да го кажем
                            нещо бъркаш май прохода е Шумен-Велики Преслав-Върбица-Бероново преди Сингурларе се съиденяват с ришкия и се слиза на Петолъчката.Струва ми се че говориш за Боаза
                            Последно редактирано от jaxan; 04-12-09, 04:45.
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                              нещо бъркаш май прохода е Шумен-Велики Преслав-Върбица-Бероново преди Сингурларе се съиденяват с ришкия и се слиза на Петолъчката.Струва ми се че говориш за Боаза
                              Хм, за Сунгурларе май си прав, ще взема да се спра с писането в сънено състояние То и сега съм сънен де
                              Но определено от там минах с Мицака, освен изключително тесния на места път (след Върбица), друг проблем нямаше. Не знам как ще е ако позавали сняг - съмнява ме да го чисти някой и ако направи преспи...
                              За да няма недоразумения и за да не задръствам темата, в събота или неделя ще проверя един маршрут Шумен-Стара Загора и ще пиша после.

                              П.П. Относно газенето на планината зимно време - който му е мерак да пробва, но соло джипка, потънала неизвестно къде може да се окаже интересно преживяване
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                П.П. Относно газенето на планината зимно време - който му е мерак да пробва, но соло джипка, потънала неизвестно къде може да се окаже интересно преживяване
                                и тренировка за спасителните умения на групата
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X