Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

    Аз също съм за обединение на датите,за да бъде весело,инак наистина се получава разминаване,нека Сузуки феновете отново са ядрото на срещата,а който дойде друг е добре дошъл-както винаги,наще хора избързаха малко,ама и аз съм виновен че не бях на срещите когато се е коментирало и са се взимали решенията,по обясними за мен причини,....че кажете как трябва да стане,хаир да има,нека оправим нещата за да са доволни всички и отново да е весело и кално до уши,както се очертава
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
      Аз също съм за обединение на датите,за да бъде весело,инак наистина се получава разминаване,нека Сузуки феновете отново са ядрото на срещата,а който дойде друг е добре дошъл-както винаги,наще хора избързаха малко,ама и аз съм виновен че не бях на срещите когато се е коментирало и са се взимали решенията,по обясними за мен причини,....че кажете как трябва да стане,хаир да има,нека оправим нещата за да са доволни всички и отново да е весело и кално до уши,както се очертава
      Бела, има ли някаква основателна причина да смените датата със февруари ? Доколкото си спомням мин. година се съобразихме с датата на основаването на Офроуд клуб Ст.Загора, а тя е в края на Януари.Да не сменихте датата на РД си ? Прилагам и доказателство

      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

        Както казах Ванка,не съм бил на збирката когато се е взимало решението как,каде и какво,пичовете от клуба не са искали да убидят никой или са смятали че ще е от някакво подобно значение датата,даже идеята им не беше никак лоша да разширят мероприятието за да е по голяма веселба,а аз мислех да пропусна тая година заради редица ангажименти и куп проблеми,ама като виждам как се объркват нещата,е редно да ги поставим на преден план и да се коалираме,нека слеем датите ще направим събирането на дата на Сузуки събора,а който дойде дойде,важно е да има Сузукита да дърпат Тоиотите и Нисаните,па и останалите
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

          Здравейте,Честита Нова Година на всички.Бройте ме и мен за края на Януари
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

            +1 29-30.01.2010

            Коментар


            • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

              Мими каза, че ще продава витарата, с джип ще ни приемете ли? Поне като публика.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Мими каза, че ще продава витарата, с джип ще ни приемете ли? Поне като публика.
                Ееее може ли така да говорите, естествено че сте добре дошли Пааа ако закъса джипа ще ви дръпнем с некоя Витара
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Мими каза, че ще продава витарата, с джип ще ни приемете ли? Поне като публика.
                  Ааа,който прЕдава Витарата,ще черпи!!!Сега сериозно,ако не съществува сериозна и неотменима причина ,сбирката пак може да се направи януари.Мисля,че никой няма да се разсърди или приеме за несериозно,или пък да си помислим,че организаторите са се огънали под натиск и т.н.Напротив,ако има такава възможност направете датата пак януари за да са доволни всички и да се съберем заедно!ЛИЧНО МЕН МЕ УСТРОЙВАТ И ДВЕТЕ ДАТИ!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    ЛИЧНО МЕН МЕ УСТРОЙВАТ И ДВЕТЕ ДАТИ!
                    И аз така.
                    Но понеже още отначало се говореше за края на Януари, мисля, че това е правилната дата. Не, че ако е на 6 феврури ще пропусна, но мога само на едната. Това мисля се отнася и за много други, и най-добре ще е да се обединят датите. Колкото повече участници...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                      За края на януари се дъвче още от събора в Приморско редно е да се спази първоначалната уговорка.Психически и физически сме се подготвили за последната седмица на януари.Все пак последната дума е на домакините.

                      Коментар


                      • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                        От 29.01 до 31.01 - последният уйкенд на ЯнуариПетък -настаняване,Събота -сутринта до следобяда- разходката,Вечерта-купона,Неделя който иска да си дочупи джипката ще му предуставим възможност,и по живо по здраво
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                          ЧНГ на Всички съфорумци и от мен ! Радвам се , че има конкретна дата и се надявам да ни изненадате с още по интересен маршрут тази година / да става и за други джипки / . Ще дойдем с няколко Витарки, за да се веселим заедно .
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                            ЧНГ на Всички съфорумци и от мен ! Радвам се , че има конкретна дата и се надявам да ни изненадате с още по интересен маршрут тази година / да става и за други джипки / . Ще дойдем с няколко Витарки, за да се веселим заедно .
                            ЧНГ Ванка я задвижи и моя въпрос.

                            Коментар


                            • До: Зимна Сузуки Сбирка - Предложения ?

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              Чефо, ако има есенна сбирка, редно е да е в софийско - зимната е в южна България, пролетната - в северна, лятната е морска, така че ако има есенна, редно е да е в западния край.

                              Да, есенна сбирка в западния край звучи много добре!
                              "Light travels faster than sound. That is why some people appear bright before you hear them speak."
                              LZ1NWW
                              B(+)

                              Коментар


                              • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                                Ами аз маи няма да доида със сузи че нема да ми стигне лева за гориво но ще дотътря диското ако ме приемете де че и жената.Валйо не бои-се или в багажника или ще земем една платформа за пуканката

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X