Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взаимозаменяеми части за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Взаимозаменяеми части за Витара

    Първоначално публикуван от Kavasaki-KX500 Преглед на мнение
    Не бъдете егоисти.Споделете вашите открития и идеи!!!
    Здравейте,колеги!От 7-8 год.карам витарка и аз както повечето от нас се опитах да направя някой "подобрения" с минимум средства.Ще се радвам ако бъда полезен.
    1. Най-напред смених радиатота с такъв от жук,волга.Като размер пасва точно.С малки преработки "заспива".С този радиатор почти не може да се прегрее мотора.В последствие монтирах и желюзи от уаз с жило до купето.
    2.Предни пружини от Мерцедес 124 за отпред съответно с фланци на аморт-те
    3.Задни пружини от Вартбург или БМВ 3-ка/вартбурговите са много меки/,с аморт. от волга/газови/-идеални,много съм доволен от тях,та взех и си купих още един к-кт.
    4.Съединител Лада,но по-широкия/мисля,че са два вида/,пасва без никакви преработки.
    5.Стартер Мицубиши Галант
    6.Това не е по темата,но ще го споделя с вас,защото много ме кефи.Доста пъти съм се замислял за блокаж,особенно когато затъна някъде и ми провисне някоя гума,та тогава ми хрумна нещо много елементарно,но ефикасно.Монтирах 2 ръчни,всяка на по едно жило.Витарата е с 2 жила за ръчната.Когато овисне гумата във въздуха дърпам ръчната за съответното колело и го блокирам посредством спирачката и движението се прехвърля на другото колело.
    Дано съм ви бил полезен с нещо!!!
    няма начин да няма начин
    http://album.bg/offroad_
    0878 613 163

    Коментар


    • #32
      До: Взаимозаменяеми части за Витара

      Бутончето което светва крушката в купето при отворена врата/намира се на купето долу/ е 1към 1 с опелското. По конкретно вектра и омега до 94г сЪс сигурност.
      http://vbox7.com/play:398e8b82

      Коментар


      • #33
        До: Взаимозаменяеми части за Витара

        Колега по повод предпазната ламарина, трябват ти едно парче рифел, картон за моделче, флекс и няколко часа инат. Оригинална не съм виждал досега.

        Коментар


        • #34
          До: Взаимозаменяеми части за Витара

          Първоначално публикуван от Ferdi Преглед на мнение
          Колега по повод предпазната ламарина, трябват ти едно парче рифел, картон за моделче, флекс и няколко часа инат. Оригинална не съм виждал досега.
          Горен багажник(за покрива)от Рено Еспейс.За 30лв от автоморга 2 лайсни с подвижни релси.Размерите пасват идеално.Става въпрос за дългата база на витара.Лайсните се хващат за квадратни пвц профили които се монтират в улеите за изтичане на вадата на покрива.А може и без профили.Моите ги направих така повече заради външния вид.Получи се страхотно.И още нещо.Във всяка морга ме питаха за каква кола ще се използва и като чуеха джип ми искаха от 150 до 250лв.Задължително багажника трябва да е за стара лада москвич или др такива.Търговците преценят цената според колата на която ще се монтира.Успех на всички.

          Коментар


          • #35
            До: Взаимозаменяеми части за Витара

            Колега пусни снимки ако е удобно.

            Коментар


            • #36
              До: Взаимозаменяеми части за Витара

              Имаш ли снимки,че и аз съм се замислил за багажник.
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • #37
                До: Взаимозаменяеми части за Витара

                Първоначално публикуван от apj Преглед на мнение
                Горен багажник(за покрива)от Рено Еспейс.За 30лв от автоморга 2 лайсни с подвижни релси.Размерите пасват идеално.Става въпрос за дългата база на витара.Лайсните се хващат за квадратни пвц профили които се монтират в улеите за изтичане на вадата на покрива.А може и без профили.Моите ги направих така повече заради външния вид.Получи се страхотно.И още нещо.Във всяка морга ме питаха за каква кола ще се използва и като чуеха джип ми искаха от 150 до 250лв.Задължително багажника трябва да е за стара лада москвич или др такива.Търговците преценят цената според колата на която ще се монтира.Успех на всички.
                Колега,би ли направил малко снимки на багажника?Захващане и др.
                Хубава информация Поздрави!
                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                Коментар


                • #38
                  До: Взаимозаменяеми части за Витара

                  Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                  Колега,би ли направил малко снимки на багажника?Захващане и др.
                  Хубава информация Поздрави!
                  Утре ще я снимам и ще кача колкото мога по подробни снимки.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Взаимозаменяеми части за Витара

                    ето и снимките,които бях обещал.Извинявам се за закъснението.Имах проблем със свободното време.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #40
                      До: Взаимозаменяеми части за Витара

                      Първоначално публикуван от apj Преглед на мнение
                      ето и снимките,които бях обещал.Извинявам се за закъснението.Имах проблем със свободното време.

                      Получило се е много добре! Мерси за идеята, че и аз се чудех как да си направя багажник от този тип(за дълга база), за да мога да сложа и някой друг халоген отгоре !!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Взаимозаменяеми части за Витара

                        Здравйте на всички! Подчертавам НОВ СЪМ! Аз имах следният проблем шпилката на едната глава превъртя и се наложи да оперирам с флекс, след поредица от лутания по магазини за авто части ми предложиха шпилка за Тико в интерес на истинага съвпада 1 към 1. А цената беше смешна 1,50лв. за 1 брой. Първо мнение ми е тъй че моля ви ако някаде съм объркал ме поправете склонен съм към критика от някой по вещ в оф роуда

                        Коментар


                        • #42
                          До: Взаимозаменяеми части за Витара

                          ''ЕДНАТА ГЛАВА'' на кое? Мотора е с една глава,главина ли си имал предвид? А добре дошъл
                          http://vbox7.com/play:398e8b82

                          Коментар


                          • #43
                            До: Взаимозаменяеми части за Витара

                            V6 -24клапана е с 2 глави,независимо 2.0 или 2.5 Явно колегата е имал тях впредвид
                            Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                            Коментар


                            • #44
                              До: Взаимозаменяеми части за Витара

                              И как ще оперира там с флекса .
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар


                              • #45
                                До: Взаимозаменяеми части за Витара

                                Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                                ''ЕДНАТА ГЛАВА'' на кое? Мотора е с една глава,главина ли си имал предвид? А добре дошъл
                                Впрочем да но снощи не ми беше ама въобще до мислене главина ли е глава ли е. Но все пак мерси за оместната поправка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X