Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взаимозаменяеми части за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Взаимозаменяеми части за Витара

    предни карета външни от лада нива ,от 3 месеца ги карам засега са добре а лайсни за багажник сложих от пасат3 комби слагам по 10 листа гипскартон и не мърдат.

    Коментар


    • #47
      До: Взаимозаменяеми части за Витара

      добре имам един въпрос понеже мисля и аз да вдигна моита хубавица (с оригиналните амове е) какви чаркове ще са ми нужни за да го направ? И разбирасе колко пари ще трябва да се охарча?

      Коментар


      • #48
        До: Взаимозаменяеми части за Витара

        Първоначално публикуван от jorenti Преглед на мнение
        добре имам един въпрос понеже мисля и аз да вдигна моита хубавица (с оригиналните амове е) какви чаркове ще са ми нужни за да го направ? И разбирасе колко пари ще трябва да се охарча?
        Ухатолкоз има изписано как става.Ми избора е твой
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #49
          До: Взаимозаменяеми части за Витара

          Както писа колегата иам много писано по темата, нека не цапаме тази
          Последно редактирано от trent; 15-03-10, 20:45. Причина: промяна

          Коментар


          • #50
            До: Взаимозаменяеми части за Витара

            Въздушен филтър за Витара 1,6 карбуратор става и от Голф2 1,6 карбуратор, струва 7лева и сега съм с него

            Коментар


            • #51
              До: Взаимозаменяеми части за Витара

              Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
              Въздушен филтър за Витара 1,6 карбуратор става и от Голф2 1,6 карбуратор, струва 7лева и сега съм с него
              Самия филтър ли е същия, че и моя е за смяна?
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #52
                До: Взаимозаменяеми части за Витара

                Не точно, но вътрешният диаметър е същият, а на височина голфовият е малко по-висок, може утре да снимам как седи в кутията

                Коментар


                • #53
                  До: Взаимозаменяеми части за Витара

                  Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                  Не точно, но вътрешният диаметър е същият, а на височина голфовият е малко по-висок, може утре да снимам как седи в кутията
                  За колегите, моя е квадратен (моноинжакция), но изключих, че на карбураторните беше кръгъл.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #54
                    До: Взаимозаменяеми части за Витара

                    Относно филтъра за Витара 1.6 карб.
                    Витара - 59Х273Х220
                    Ауди 80карб. ,Голф и Сеат(карбуратори) 59Х279Х222
                    Това установих докато се възмущавах от 32лв. цена на филтър за Витарата.Този за Ауди и другите на мен ми го обявиха за 9лв.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Взаимозаменяеми части за Витара

                      на филтрон са м-у 6-8лв.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • #56
                        До: Взаимозаменяеми части за Витара

                        Първоначално публикуван от mihov-r Преглед на мнение
                        предни карета външни от лада нива ,от 3 месеца ги карам засега са добре а лайсни за багажник сложих от пасат3 комби слагам по 10 листа гипскартон и не мърдат.
                        Как си сложил карета от 'НИВА' като са толкова различни
                        На нивата карето след шлица завършва е с гаика а не с зегерка
                        дай некви снимки ако имаш че ми е интересно

                        Коментар


                        • #57
                          До: Взаимозаменяеми части за Витара

                          Първоначално публикуван от dany.1 Преглед на мнение
                          Здравейте,колеги!От 7-8 год.карам витарка и аз както повечето от нас се опитах да направя някой "подобрения" с минимум средства.Ще се радвам ако бъда полезен.
                          1. Най-напред смених радиатота с такъв от жук,волга.Като размер пасва точно.С малки преработки "заспива".С този радиатор почти не може да се прегрее мотора.В последствие монтирах и желюзи от уаз с жило до купето.
                          2.Предни пружини от Мерцедес 124 за отпред съответно с фланци на аморт-те
                          3.Задни пружини от Вартбург или БМВ 3-ка/вартбурговите са много меки/,с аморт. от волга/газови/-идеални,много съм доволен от тях,та взех и си купих още един к-кт.
                          4.Съединител Лада,но по-широкия/мисля,че са два вида/,пасва без никакви преработки.
                          5.Стартер Мицубиши Галант
                          6.Това не е по темата,но ще го споделя с вас,защото много ме кефи.Доста пъти съм се замислял за блокаж,особенно когато затъна някъде и ми провисне някоя гума,та тогава ми хрумна нещо много елементарно,но ефикасно.Монтирах 2 ръчни,всяка на по едно жило.Витарата е с 2 жила за ръчната.Когато овисне гумата във въздуха дърпам ръчната за съответното колело и го блокирам посредством спирачката и движението се прехвърля на другото колело.
                          Дано съм ви бил полезен с нещо!!!
                          Здравей колега! Пусни снимчици да видим как е станал "блокажа".Как и къде си хванал ръчната.Поздрави!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Взаимозаменяеми части за Витара

                            Завърших ел. стъклата, малко се наложи да удължавам кабели, но снимки по-късно. Днес с колегата Кольо от Шумен нагледно установихме че шалтера за стартера на витарата с марка Бош е еднакъв с този от Голф2, скоро ще пиша дали и стартерите са еднакви, засега се знае че този с три уши не става, защото витарата е с две

                            Коментар


                            • #59
                              До: Взаимозаменяеми части за Витара

                              За Витара 1,6 моно инжекция от какво става въздушния филтър?

                              Коментар


                              • #60
                                До: Взаимозаменяеми части за Витара

                                Бобината на стартера ми сдаде багажа и я смених с такава от стартер на WW пасат. Разликата е, че при пасатовата бобина има две кабелни клеми, но и при него едната е паразитна- т.е. не се използува на практика и на нея няма закачен кабел....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X