Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Ми де да знам...
    По големите състезания се запознавам с толкова много хора, някои ме познават по име, а аз нямам спомен да сме се запознавали, с други се знаем по физиономия, ама питай ме как се казват...

    Както се изказа един познат-"Ааа, то Кольо го знае цяла България"...

    Утре ще пробвам да раздвижа спирачките, и ако не стане-ще ползвам жокера който ми даде.

    Айде, отивам да почивам, че утре съм първа смяна, после ще се товаря на камиончето, после път...
    Не се учудвам при мене е така по планинските и пистите

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Първоначално публикуван от stefan stoev Преглед на мнение
      Че ние се познаваме бе, миналата година си говорихме половин час в боксовете преди старта в неделя.
      Той Колето си е такъв. Аз с него три пъти съм се запознавал и накрая му отидох на гости с едно шише ракия. Дано ме е запомнил за винаги. Сега на Трявна ще видя дали се познаваме.
      Коле, и на моя му задържаше лявото колело, но се оправи в карането. То тъй, като не се кара редовно.
      GSM 0877 08 99 19
      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
        Той Колето си е такъв. Аз с него три пъти съм се запознавал и накрая му отидох на гости с едно шише ракия. Дано ме е запомнил за винаги. Сега на Трявна ще видя дали се познаваме.
        Коле, и на моя му задържаше лявото колело, но се оправи в карането. То тъй, като не се кара редовно.
        За него ще е по евтино да ми подари Витарата отколкото да му отида на гости

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Първоначално публикуван от stefan stoev Преглед на мнение
          Не се учудвам при мене е така по планинските и пистите
          Ще ме извинявате за Спама ма трябваше да се намеся! Стефан освен ,че го знаят по планинските и ралитата го знаят и всички фенове на бирата в Габрово...Стефчо кажи сега има ли с някой да не си пил бира Бахти като се се замисля най-често те виждам за да пием бира ...Коле ти почерпи Стефан пък аз ще почерпя теб както бях обещал в една друга тема...
          Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Без коментар:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 009 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:95.5 КБ
ID:5363055
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Без коментар:
              Напротив, кажи какво стана в Трявна?
              LZ1PER

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                ;(
                Лудак

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  На равен сух черен път, предразполагащ към раздаване на газ, давах газ, давах газ(все пак съм на състезание на което се засича време), докато някакво дребно и невидимо препятствие не ме подхвърли леко вляво, нищо особено, но се приземих на предна дясна гума, последва "закантване", и вследствие инерцията от скоростта(май към 60 км/ч) се превъртяхме през дясната страна, таван, и накрая останахме да лежим на дясната страна. Ние с навигатора сме без драскотина, само дето ме е яз да купето... Не можах да му се нарадвам.
                  Отзад се скъса шарнира на А-рамото, и задното каре на кардана. Та със силно люлееща се задница, без амортисьори, и само на предно с 10-15 км/ч се добрах до селото в което сме се установили.

                  Не знам дали да си играя да разпъвам смачканото, или отново да търся друго купе, но ще имам доста време за мислене-до жътва витарата ще е замразена в гаража, че с парите работата е лоша...

                  Искам да изкажа благодарности на Джимито и градския му Златко за оказаната в петък вечер помощ при оправянето на предните спирачки. Ремонта беше под дъжда, но всички работихме въпреки него...

                  Въпреки положените усилия-верта като ходих до Трявна спирачките пак задържаха, но този път задно дясно колело. Явно механизма за саморегулиране не иска да си върши работата.
                  В събота сутринта преди старта охлабих на ръка механизма за да не задържа, и с "половин" спирачки стартирах. Нямах особен проблем със спирането, докато не се изтъркаляхме.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Ти да си добре тенекиите ще се оправят. От двете купета едно ще сглобиш и пак напред. Не се ядосвай . Поздрави !
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Ех Коле не ти върви
                      Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                      Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                      "Mud Angels" Stara Zagora

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Най- напред поздрави за участието в това не толкова леко състезание.Витарката ще я оправиш важното че, ти си жив и здрав.Мисля че, вече е назрял момента за една солидна и здрава клетка.
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Оооф, тя клетката си беше планирана, ама ако се бях захванал да я правя-трябваше да се прибирам от гаража не в 11 а след 2 през нощта.
                          То до последния момент правихме последни ремонтчета, какво остава за такава по-сериозна работа като правене на клетка...
                          Пък и колко други неща които бях планиран не успях да свърша, ама късно започнах, та се наложи да работя по витарата след работа. От 9 до 6 на работа, след това в гаража, и така откак се е постоплило, че голям студ беше.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Без коментар:

                            [ATTACH=CONFIG]438069[/ATTACH]
                            Много тъжно гледа и е изплезила езиче от зор .
                            Коле , мисли за някакъв вариант с клетка без таван и предно стъкло
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              Коле , мисли за някакъв вариант с клетка без таван и предно стъкло
                              Не е много за издърпване... трябват и врати,калници и капак... Ще се направи лека по лека... Важното е че на Кольо и навигатора им няма нищо Бих помогнал в ламарините ама съм малко далече...
                              Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Врата, капак и калници имам, само не знам дали ще може да се докара правилната форма на рамката за стъклото. Не съм тенекеджия, и тези ремонти са ми малко тъмна Индия. Един познат каза, че имал хидравличен инструмент за разпъване, ама ще видим, засега мисля да се кротна, че сметката в банката е отъняла като конец...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X