Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радиатор за климатик Сузуки Витара 2.0 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Тука в този сайт има Кондензатори.Може нещо да пасне.
    Пишеш в търсачката му Климатик и има 16стр. за разглеждане.
    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

    Коментар


    • #17
      Колега, показал съм ти скица с размери на радиатор който би трябвало да е твоят, и който имам в наличност.

      Не казваш дали твоят е с размерите на скицата.

      P.S. Дори и да нямам нещо в наличност, ако го има в Европа до седмица е при мен.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        Колега, показал съм ти скица с размери на радиатор който би трябвало да е твоят, и който имам в наличност.

        Не казваш дали твоят е с размерите на скицата.

        P.S. Дори и да нямам нещо в наличност, ако го има в Европа до седмица е при мен.
        Здравей,колега размерите на радиатора са : Дължина 49,4см Ширина 38,5см между болтово разстояние 26см, дължина от болт до болт 60,7см ето и снимки :
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          Колега, дай VIN, че с тръбичка ми излиза само това което съм ти качил.

          ... и щото не си споменал, предполагам е с ръчни скорости ?

          Имам аналогови каталози, но сега не ми се рови, че бая време не съм ги ползвал, та ако VIN-на не сработи, ще го гледам по класическият начин.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            Този ми прилича на твоя, но питата е малко по-дълга.

            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_20210802-012712~2.png Прегледи:0 Размер:405.4 КБ ID:6761006
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              Да, колега колата е с ръчни скорости, не знаех ,че има значение скоростите.

              VIN: JSAETD11V00101647

              Този от снимката колега имам го същия уж ми го дадоха ,че става ама е много голям и не се събира.

              Коментар


              • #22
                Сега влизам във Форума, че изникнаха задачи.
                Не ми остана време да изровя каталозите, а много вероятно и следващите два дни да е така.
                Като мога ще разгледам, и ако радиатора ти е оригинален, 100% ще го намеря.
                Ще пробвам и през VIN-а, и ако програмите ми го познаят, ще стане най-бързо.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  Към автора, звъннете на този номер:
                  +359897523485 Васил
                  Има радиатор.

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                    Към автора, звъннете на този номер:
                    +359897523485 Васил
                    Има радиатор.
                    Благодаря колега! Днес ще се обадя дано не е късно, защото чак сега влизам във форума. Дали още го има колега ?

                    Коментар


                    • #25
                      Здравейте, колеги все още търся спешно кондензатор за Suzuki Vitara 1995 2.0 V6 , по възможност здрав или с малка дупка, но в никакъв случай изгнил

                      Коментар


                      • #26
                        Ето и снимка на радиатора :

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X