Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радиатор за климатик Сузуки Витара 2.0 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Радиатор за климатик Сузуки Витара 2.0 V6

    Здравейте, имам Сузуки Витара 2.0 V6 1995г. радиатора на климатика ми е за смяна ,а като потърсих в интернет не намерих чисто нов за продажба. Моля ако някой знае от къде мога да купя да сподели!

    Благодаря предварително

  • #2
    Не излиза в БГ нищо, в ФБ има група за витари копува продава или по моргите търси.

    Коментар


    • #3
      Колега - правилното име е Кондензатор на климатика. На старо да си купи някои кондензатор е малко като употребяван презерватив да си купиш... проблема е на кондензаторите че течат и като си купиш на старо и да не е протекъл няма да изкара много - е тук там може да има и изключения но след няколко годишен опит правеки авто климатици -това е заключението.
      Кондензаторите се осират и в почвечто случаи афтерамркет фирмите след 1 до 2 г като е модел на колата стар и почват да ги произвеждат.
      От бая врем не съм в БГ но сега би трябвало да има повече - колата е доволно стара ,ако чак пък толкова няма може да се сложи и от друга кола трябва да влиза, що годе да е същата площ и евентуално да се напаснат входа и изхода на накраиниците на тръбите дето са оригинални в колата.
      Едно време имаше много видове от тези
      https://nissens.com/en-gb/automotive/condensers.aspx
      Сега би трябвало да има и още ....

      Коментар


      • #4
        Колег - колкото и абсурдно звучи нито втора употреба,нито чисто нов това е мираж за сега ,а и аз знам че такава част се купува само нова и в цялата страна няма ЕДИН чисто нов радиатор за климатик на кола 1995г. Значи или има много от тези Витари и всички радиатори са изкупени (което го прави "ниша"и пак няма) или просто на всички такива са с изгнили радиатори . Ако някой има информация продължава търсенето СПЕШНО !

        Коментар


        • #5
          Колега, това ли е радиатора който търсиш ?


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GetItemPicture (1)
Прегледи:208
Размер:2.8 КБ
ID:6760085
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            Не, колега това е търсената част :

            Коментар


            • #7
              Е същият радиатор ти е показал на схемата кое не е такова ?!

              Коментар


              • #8
                На мен колега с тези трабички отсррани на радиатора,стойките за вентилатора които се захващат пак не са същите ,поне на мен тези не ми приличат на този които колега е показал :
                Прикачени файлове

                Коментар


                • Джоу (x3mrjoe)
                  Джоу (x3mrjoe) коментира
                  Редактиране на коментар
                  Колега, дал съм ти скица с подробни размери.
                  Сваляш, мериш - или е тоя, или не.

              • #9
                За кола 95 ти набор няма радиатор за климатика? Баси...

                Коментар


                • #10
                  Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
                  За кола 95 ти набор няма радиатор за климатика? Баси...
                  Е все някъде ще има, но пред компа само не става. С доставка ще е, едва ли някой си го държи наличен да чака възмездие. Магазини за авточасти бол.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #11
                    Този става ли колега ?

                    https://autoprofi.bg/radiator-klimat...-p2460425.html
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • #12
                      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                      Този става ли колега ?

                      https://autoprofi.bg/radiator-klimat...-p2460425.html
                      Не става няма тръбичка и стойките за вентилатора са съъъъъвсем различни. То малко мисъл трябва пък вие сте тръгнали да помагате със снимки.Оригинален ,баш като неговия със тръбичка,със стойки ще му доставят от Миркат ама цената няма да му хареса тогава.

                      Коментар


                      • #13
                        Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение

                        Е все някъде ще има, но пред компа само не става. С доставка ще е, едва ли някой си го държи наличен да чака възмездие. Магазини за авточасти бол.

                        “Ее” и аз така си викам все някаде ще от всички сайтове в интернет и всички морги в моя град. Нов няма да се намери това е ясно , някой ако има втора ръка без дупка радиатор да пише ,че НЕ СЕ ИЗДЪРЖА...

                        Коментар


                        • #14
                          В Сливен има фирма, която ремонтира стари радиатори и изработва нови по стария в случай на нужда. Ако проявиш интерес - ще им потърся кординатите.
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар


                          • #15
                            Първоначално публикуван от Beglecaaa Преглед на мнение


                            “Ее” и аз така си викам все някаде ще от всички сайтове в интернет и всички морги в моя град. Нов няма да се намери това е ясно , някой ако има втора ръка без дупка радиатор да пише ,че НЕ СЕ ИЗДЪРЖА...
                            Точно това ти обяснявам, че по сайтовете ще е трудна работа. Дъртите коли искат малко повече ровене, но във физически магазин и от някой, който знае къде да търси. Наскоро ми твърдяха, че нямало хидравлична помпа за Пежо Партнер 2006 година. Ми звъннах на приятел в еврото, имаше 3 китайски и една "английска" в склада при него. Радиатор от тях за 124-ката ми беше 1:1 с оригинала на BEHR. Броих му тръбичките и ламелите. Климатичния също. Софтуерите по авточастите са доста по-добри от тези по сайтовете, поне това което аз съм виждал.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X