Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори за Сузуки Витара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

    Заместители едва ли ще има, заради спецификата в закрепване на амотисьора.
    Другото специфично е, че лагеруването при Витарата става в амортисьора, а не както е на някои Макферсъни, отгоре на аксиален лагер. Така че и това трябва да се има предвид и да се внимава.

    Коментар


    • От: До: Амортисьори за Сузуки Витара?

      Първоначално публикуван от Билян Дойчев Преглед на мнение
      А карал ли е някой от вас с волгови амортисьори газови казаха ми че са добри.
      Аз карам с волгови вече 10 000км и са екстра, за 30лв двата.

      Коментар


      • От: До: Амортисьори за Сузуки Витара?

        Първоначално публикуван от detelin_kn Преглед на мнение
        Аз карам с волгови вече 10 000км и са екстра, за 30лв двата.
        Дай снимки,размери сгънати,разпънати откъде ги взе и т.н
        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
        Dacia Duster 4WD

        Коментар


        • От: До: Амортисьори за Сузуки Витара?

          Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
          Дай снимки,размери сгънати,разпънати откъде ги взе и т.н
          Леко се е пообъркал колегата да стават за повдигната но е 30лв. за брои

          Коментар


          • От: До: Амортисьори за Сузуки Витара?

            Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
            Леко се е пообъркал колегата да стават за повдигната но е 30лв. за брои
            Ако имаш подложки може и да станат.Не е ясно предни или задни и къде ги е поставил
            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
            Dacia Duster 4WD

            Коментар


            • От: До: Амортисьори за Сузуки Витара?

              Първоначално публикуван от _Константин_ Преглед на мнение
              Ако имаш подложки може и да станат.Не е ясно предни или задни и къде ги е поставил
              Задни, и ги взех за 32лв и двата.

              Коментар


              • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

                мда .
                Да оцапам и тука .
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-05-19 20.40.38.jpg
Прегледи:1
Размер:149.4 КБ
ID:5661589
                Ръждата е изяла 90% от стеблото .
                Нямам идея оригинални ли са или са ерзац .

                l max = 480
                l min = 300

                Има ли начин да си поръчам амове по размер ?
                Или какво е бюджетното решение за момента (четох за преди години) .
                Тия митове за газка и ваз - поне кажете от коя част на колата е и ако може и модела .
                Щото при местния търговец на Волга - ударих на камък .Човека от 5 годишна възраст с волги се занимава (Сега е на поне м/у 65 и 85 ) и такова нещо във волга не е видял .
                Това са негови приказки.
                Пък аз съм малко по-млад .

                Та търсят се задни амове , бюджетно решение , стокова китара .
                За любителите на силни усещания - 1996 , 1,9 тд , испанска сглобка,72-75 hp ( то вече няма коне само кози и магарета ) .
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

                  Вдигах един патрул и се случи същото при развиване, а бяха предвидени нови подложки за амортисьорите,изработих си скъсаната част на струга и я заварих . Още си работи ! За тази витара няма смисъл, или я вдигай и си сложи дълги амове окло 60лв комплект или втора употреба, които всеки сваля, за да сложи по-дълги .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

                    Благодаря ти travelling ,

                    Понеже това животинче се кара доста и нямах време да чакам по изгодни предложения
                    от днес от около 15 часа е със KYB . - 85 лв бройката .

                    Сега ще ревнете да ме оплюете луд ли съм да ги давам тия пари ...ми не знам - вече ги дадох .
                    А това за заварката - аз съм точно човека . В тоя случай съм "мерси" .
                    Нямам кой знае какви оффроуд приключения - в случая и стокова върши достатъчно работа .

                    Коментар


                    • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

                      1: Не делете амортисьорите на газови и маслени, защото бъркате!
                      2: Буклучави Китайски амортисьори пристигат до България, на цена 60-70лв./бр. , а вие смятате това за скъпо? Какво купувате под тази цена,,,, сами преценяйте! Най-вероятно е седяло с години на склад, сетете се какво се е случило през това време с маслото в тях, и най-вече с уплътненията!
                      3: С по-твърди пружини и с тези амортисьори, които изброихте(в цялата тема), можете да си доставите само дискомфорт, нито ще подобрите проходимост, нито ще вдигните средната скорост!
                      4:Като заключение, ако някой ви предложи читав преден амортисьор, без шиб... кофти горен тампон, не му вярвайте, просто Витарските не стават.

                      А тези глупости, за ....Астра , Омега....., по-добре да не ги бях чел!
                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

                        Ти какви слагаш ?
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          Ти какви слагаш ?
                          Не слагам нищо, опитвам се да дам съвет! Влезли сте в спирала, сменяте пружини и амортисьори, от скрапа, и си подскачате като кенгура. Опасни сте не само за себе си, а и за околните.
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

                            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                            1: Не делете амортисьорите на газови и маслени, защото бъркате!
                            2: Буклучави Китайски амортисьори пристигат до България, на цена 60-70лв./бр. , а вие смятате това за скъпо? Какво купувате под тази цена,,,, сами преценяйте! Най-вероятно е седяло с години на склад, сетете се какво се е случило през това време с маслото в тях, и най-вече с уплътненията!
                            3: С по-твърди пружини и с тези амортисьори, които изброихте(в цялата тема), можете да си доставите само дискомфорт, нито ще подобрите проходимост, нито ще вдигните средната скорост!
                            4:Като заключение, ако някой ви предложи читав преден амортисьор, без шиб... кофти горен тампон, не му вярвайте, просто Витарските не стават.

                            А тези глупости, за ....Астра , Омега....., по-добре да не ги бях чел!
                            Евгени,пускай по-скоро предните и задните амове за Витара и Гранд Витара и да имаме какво да слагаме по машините си
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

                              Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                              Евгени,пускай по-скоро предните и задните амове за Витара и Гранд Витара и да имаме какво да слагаме по машините си
                              Че не ги ли е пуснал вече? Стори ми се, че една анти-локомотивна Витарка е с такива... или не съм гледал добре?
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Амортисьори за Сузуки Витара?

                                Като цяло и аз съм за подмяна на предните така че ще ми е интересно какви и за колко пари?
                                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X