Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори за Сузуки Витара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Амортисьори за Сузуки Витара?

    Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
    Едва доловим е луфта, мисля, че е нормален. Ще ги монтирам като направя пружини, но още никой не му се помага с една предна пружина "Временно". Не е проблем, ще дам 30лв, но въпроса е принципен, защото аз ще похарча 10 пъти повече за да стигна до истината и после ще дам клиентския номер в завода да могат да поръчват всички.
    Благодарение на "speed750" днес вече имам предна пружина и топката е в мен.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #62
      До: Амортисьори за Сузуки Витара?

      Добре,че се намери кой да даде една свободна пружина на Славин.Чакам с голямо нетърпение,какво ще се получи с направените пружини.Само това ми остана,за да порастне и моята .То май не могат да станат и предните пружини "назаем"от някой друг автомобил.
      Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

      Коментар


      • #63
        До: Амортисьори за Сузуки Витара?

        Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
        То май не могат да станат и предните пружини "назаем"от някой друг автомобил.
        Сигурно има и такъв вариянт, ама не го знаем. Аз лично се рових в огромна камара с пружини в една морга, но нищо не ми допадна по размери, а и да бях намерил кой ще ми каже от каква кола са.
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #64
          До: Амортисьори за Сузуки Витара?

          Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
          Сигурно има и такъв вариянт, ама не го знаем. Аз лично се рових в огромна камара с пружини в една морга, но нищо не ми допадна по размери, а и да бях намерил кой ще ми каже от каква кола са.
          Стават от предни на мерцедес 124-ка ама гледай да са от голям мотор защото са по корави. Ако са по дълги си ги режеш по размер.

          Коментар


          • #65
            До: Амортисьори за Сузуки Витара?

            Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
            Ако са по дълги си ги режеш по размер.
            А със затихващите витки как се получава като ги отрежа?
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #66
              До: Амортисьори за Сузуки Витара?

              Първоначално публикуван от mir777 Преглед на мнение
              Стават от предни на мерцедес 124-ка ама гледай да са от голям мотор защото са по корави. Ако са по дълги си ги режеш по размер.
              На Витарата,по-твърди ли са от на Мецедеса Тя е доста по-лека като килограми,по-малък и по-лек мотор...И ако са малко по-меки,до какви проблеми може да доведе това?Няма да се кара по състезания
              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

              Коментар


              • #67
                До: Амортисьори за Сузуки Витара?

                Колеги мойте са от бензинов мотор шестак и съм доволен витките са срязани вечи 6 месеца карам никакъв проблем. дебелината е точно колкото са на витарата с тая разлика , че са по дълги. Успех. А и съм направил едни 5 см. подложки на амовете да си и мат същия ход. А и ето как изглежда
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от mir777; 08-12-09, 20:51.

                Коментар


                • #68
                  До: Амортисьори за Сузуки Витара?

                  При мен не става с пружини от Мерцедес.Пуснал съм нарочна тема в Сузуки подфорума.А се оказа,че май на по-новите Витари,последната витка е по-малка,а не са цилиндрични като на Мерцедес,съответно мерцедесовата на влиза на мястото си,освен,че са и доста по-меки от Витаровите,въпреки че са спортни (К&R),с по-дебела витка и по-твърди от стандартните.
                  Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                  Коментар


                  • #69
                    До: Амортисьори за Сузуки Витара?

                    Те и задните са с конусна последна витка, но Вартбурговата пружина става идеално.
                    По въпроса за пружините съм разговарял с Ив.Попов и му имам пълно доверие. За задни най доброто е Вартбург и един модел АУДИ,май А4.
                    За предни по-добро от оригиналните нямало.Аз бих допълнил от себе си - може би евентуално Калмински, а късите бази да преминат на пружини от дългата база.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Амортисьори за Сузуки Витара?

                      А карал ли е някой от вас с волгови амортисьори газови казаха ми че са добри.
                      [SIZE=4][COLOR=red]Искам България чиста[/COLOR][/SIZE]

                      Коментар


                      • #71
                        До: Амортисьори за Сузуки Витара?

                        а волговите на каква цена са...ориентировъчно ?

                        Коментар


                        • #72
                          До: Амортисьори за Сузуки Витара?

                          Газовите са около 40лв а маслените 30лв за един става въпрос.
                          [SIZE=4][COLOR=red]Искам България чиста[/COLOR][/SIZE]

                          Коментар


                          • #73
                            До: Амортисьори за Сузуки Витара?

                            То колкото ОпеловитеПак да кажа ако има някой който не знае от какъв Опел Правилният размер на Опеловите амове е Вектра А(старата) или Астра от старите-едни и същи са
                            Прикачени файлове
                            Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                            Коментар


                            • #74
                              До: Амортисьори за Сузуки Витара?

                              витарата е 97година дълга база v6 и понеже задните амове са изтекли искам да разбера кое е по-добре...да сложа от мерцедес 124(ако пасват без да се преправят) или оригинални на токико маслени или газови?не карам оф-роуд искам по мека возия....

                              Коментар


                              • #75
                                До: Амортисьори за Сузуки Витара?

                                За по-мека возия или оригинални маслени или на 124 ама ако си без лифт няма ли да са дълги?
                                Бялото BUZUKI 1.6 8в
                                0899368772 ;) 0897229322

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X