Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Колеги, днес бях при Явор да видя Калминито.Само искам да ви кажа че всеки детайл е много изпипан и здраво направен.Едно е да ги гледаме нещата на снимки, друго е да го видиш на живо и да го пипнеш.Пружини, амове, планки ...влюбих се
    Определено двете окачвания нямат нищо.Ако по-нататък мога да отделя финанси със сигурност бих си купил такова окачване.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #47
      До: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Първоначално публикуван от madmax2 Преглед на мнение
      Изгорял си още от сега,ми бягай до магазина за уискито.
      Ти ся, купон да става пък бутилката и без тва седи няма кой да я изпие

      Аааа залагам и за лебедката че няма да издържи много, да си избия бутилката поне
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #48
        До: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Хаха,оспамихме темата,заслужаваме БАН
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #49
          До: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
          Хаха,оспамихме темата,заслужаваме БАН
          За теб един банан за мен бира
          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

          Коментар


          • #50
            До: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
            Ами лесно първо се мерят разни "величини" - височина, големина на ходовете отпред и отзад, ъгъл при който се обръща. скорост при която се вдига на две колелета при завой, ... колко от кофата с вода на предния капак ще се излее при едни и същи условия и т.н. - каквото си измислите още. Аз лично мога да ви дам идеи за мерене колкото искате. Накрая хващате един независим пилот да мине по едно и също трасе и с 2-те машини и да си каже мнението, а после още 2ма - пристрастни със задача да кажат евентуални предимства на окачването на "врага".
            Ами почвайте със сравненията :

            Коментар


            • #51
              До: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Колеги, вчера ходих до Явор да видя Калмини-то, мммм влюбих се
              Всеки детайл е изпипан отвсякъде и не е спестен материал.Всичко изглежда много масивно и добре направено.Каквото и да говорим, окачването няма нищо общо с нещата които правим ние.Едно е да го гледаме на снимки, друго е да го видиш и пипнеш на живо.Определено ако се видя с достатъчно парички следващите месеци, ще си го купя.Нямам търпение да му направя един тест в бойни условия.
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #52
                До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                А сега ако някой покаже стъпка по стъпка монтажа на калминито 3 инча с всичките му детаили ще бъде оценен достойно,тука виждам неща който се чудя за какво ще служат,убеден съм че имат място деТози който е показан от Явор кой точно е,че е толкова детайлен?
                Последно редактирано от belata; 28-01-09, 20:22.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #53
                  До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                  А сега ако някой покаже стъпка по стъпка монтажа на калминито 3 инча с всичките му детаили ще бъде оценен достойно,тука виждам неща който се чудя за какво ще служат,убеден съм че имат място де
                  Явор сега е разхвърлил X-90 на части и започва да го подготвя.Обеща да направи една хубава тема с много снимки и подробно описание на проекта.Бела, не можеш да си представиш колко е подробен кит-а, помислено е за всичко
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #54
                    До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Малко липсвах на хоризонта и се накефих максимално на добрите отзиви и критики. За окачването нямам идея да е най-доброто. Просто систематизирах това, което повечето вече са направили сами за всички останали, които искат да си направят и нямат достатъчно кинти за марково или тези като мен дето се кефят на нещата когато си ги правят сами.
                    Относно лебедката също я направих на пук, че така нямало да стане, но стана и то добре. Цялата се нанизва на два щифта по ф30мм. Вярно, че царския болт на тировете е малко по-голям, но е само един. Във бронята е навряна тръба 60х60х3 и е хваната много здраво. Ако искате може да се въжем с някоя друга Витара за дървета и да се дръпнем един друг и да гледаме.....
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • #55
                      До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                      Относно лебедката също я направих на пук, че така нямало да стане, но стана и то добре. Цялата се нанизва на два щифта по ф30мм. Вярно, че царския болт на тировете е малко по-голям, но е само един. Във бронята е навряна тръба 60х60х3 и е хваната много здраво. Ако искате може да се въжем с някоя друга Витара за дървета и да се дръпнем един друг и да гледаме.....
                      И ДА ГЛЕДАМЕЕЕЕ !!! ИСКАМЕ !!!
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • #56
                        До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Ами почвайте със сравненията :
                        Това, че си снимал 1000000 костички не значи, че "рибата ще е по-вкусна". Като са сглобени машините, правим тестовете на живо и тогава ще се знае.
                        За победа на калминито обаче ще трябва да е поне два пъти по-добро, защото е поне 10 пъти по-скъпо.

                        П.П. Явка, кога ще го довършите сайта?
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • #57
                          До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Аз отсега още виждам как са подобрени някои неща при калминито които ми създават неприятности при нашия лифт като например тампоните на предните носачи които ми омръзна да сменявам , всъщност целия кит много ми харесва и съжалявам много че преди да си лифтосам витарата нямах достатъчно пари за да си купя Калмини . Не ми харесва само едно , след смъкването на предния диф. тои остава да се държи отзад при кардана на двете хилави ушета които се чупят много лесно . Можеби само това трябва да се доработи за да има пълно щастие и максимална здравина .

                          Коментар


                          • #58
                            До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                            Аз отсега още виждам как са подобрени някои неща при калминито които ми създават неприятности при нашия лифт като например тампоните на предните носачи които ми омръзна да сменявам , всъщност целия кит много ми харесва и съжалявам много че преди да си лифтосам витарата нямах достатъчно пари за да си купя Калмини . Не ми харесва само едно , след смъкването на предния диф. тои остава да се държи отзад при кардана на двете хилави ушета които се чупят много лесно . Можеби само това трябва да се доработи за да има пълно щастие и максимална здравина .
                            И за това има лек, виж тук ! предвидил съм го за монтаж, но ще дойде по море а това отнема време.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Добра работа. Браво.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Това е наистина много по здраво спор няма но въпроса ми е следния отзаддата страна на дифа при кардана там където се захваща за напречната греда от шасито , тази която е под картера се намира въпросното слабо уше което се чупи наи често . Този стоманен корпус е направен така че в него се слага прасето със самия диф а то пак си остава алуминиево и със слабите ушета . Може и да бъркам и дано е така .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X