Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Спирам се на варианта с опеловите. Благодариа ви за обърнатото внимание и се исвинявам за спама .
    Suzuki Vitara

    Коментар


    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0038.jpg
Прегледи:1
Размер:64.4 КБ
ID:5212964Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0035.jpg
Прегледи:1
Размер:88.3 КБ
ID:5212965я вижте какви подложки за задните пружини намерих . височината им е само 35 мм, но мен ме устройва . нещо в чертежите за предните пружини не ми харесва по отношение на R -те . в горния край R 10,5 в долния R5 . А диаметъра на пружината е 15мм. Май първо ще разглобя да проверя и тогава ще правя предните подложки. най вероятно с височина 35 мм. за моите кални гуми този размер ме устройва. малко ми се измъкна кардана, но ще видя дали да го компенсирам. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0002.jpg
Прегледи:1
Размер:154.0 КБ
ID:5212960Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0006.jpg
Прегледи:1
Размер:202.1 КБ
ID:5212961Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0007.jpg
Прегледи:1
Размер:194.2 КБ
ID:5212962
      Последно редактирано от aroren; 28-09-10, 20:20.
      899180483

      Коментар


      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Колега, вдигни я както подобава с 5см и не я мисли повече. Горния R ти е важен само от вътрешната страна , а долния е за гумения тампон и не е фатален .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Ако имаш възможност, подложката я сложи над пружината
          Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

          Коментар


          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

            колега TRAVELLINNG става въпрос за за предните подложки -разликата в диаметрите не води до добър контакт ,не е издържано . Не казвам .че не работи за известно време. Ще направя проверка другата седмица след лова в събота и неделя. С тези задни подложки като ,че ли няма проблем и с амортисьорите.Относно 5-те см , не искам да минавам критичните ъгли за работата на полуосите. много колеги го правят и известно време карат , после ремонтират и т.н.Всъщност може и да почна и от там и ще решавам в движение.
            Последно редактирано от aroren; 29-09-10, 20:26.
            899180483

            Коментар


            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Здравей направихме защита по твоя модел но имам един въпрос тази малката планка на снимката за какво служи? И малко информация ако си спомняш по захващането.Размери болтове и дължини,отпред на носачите предполагам трябват нови по дълги?
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                За захващане на демпфер. Беше писано по въпроса.

                Коментар


                • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  ето какво остана от 4 бутала на КАМАЗ-а. благодаря на д-р Д.Марчев за информацията. определено оставам на 35 мм лифт. утре събирам . ето до къде съмНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0007.jpg
Прегледи:1
Размер:146.7 КБ
ID:5217759Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0006.jpg
Прегледи:1
Размер:137.8 КБ
ID:5217760Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0002.jpg
Прегледи:1
Размер:161.2 КБ
ID:5217761
                  899180483

                  Коментар


                  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    ето какво се получи . сега следва регулиране на преден мост ,т.е. изместване на отворите на предните амортисьори. на снимката задницата виси ,но в дейстНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0002.jpg
Прегледи:2
Размер:151.3 КБ
ID:5217989вителност не е така. като цена за изработка около 50 лвНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0001.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5217987
                    899180483

                    Коментар


                    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Тази цена без буталата ли е ?
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        да + двата тампона за задните пружини. буталата са подарък. имам друга идея за промяна на вертикалните ъгли на предните колела.т.е без да измествам отвори на амортисьорите. фрезоване на горните подложки под ъгъл .Това обаче другата седмица . Някой пробвал ли е това .
                        Последно редактирано от aroren; 14-10-10, 16:34.
                        899180483

                        Коментар


                        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Първоначално публикуван от aroren Преглед на мнение
                          ето какво се получи . сега следва регулиране на преден мост ,т.е. изместване на отворите на предните амортисьори. на снимката задницата виси ,но в дейст[ATTACH=CONFIG]258376[/ATTACH]вителност не е така. като цена за изработка около 50 лв[ATTACH=CONFIG]258371[/ATTACH]
                          И на мен ми предстои повдигане и аз искам да е по-малко, но си мисля, че отпред подложките трябва да са по-малки по височина отколкото отзад, защото отпред при 5см подложки се получава 8см лифт.
                          [COLOR=blue][B][SIZE=3]le Roi-Soleil[/SIZE][/B][/COLOR]

                          Коментар


                          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Разрови из темите и виж Витарата на Nikman за нея правихме за пружините 37мм за амовете 45 и се получи добре понеже е с френските карета с по-къси полуоски. Същите размери стават добре и на Гранд Витара .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Аз на Витарите с къси полуоски им слагам 3см подложки и по уморени вартбургови прожини.Резултата е от 78 см на 84см отпред и 86 отзат (от земята до раба на веждата на калника) Също така като се прибавят и планки за дифа каретата застават почти като в първоначалната си позиция.Онзи ден повдигах още една такава.При по големи подложки каретата се изкривяват много

                              Коментар


                              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Първоначално публикуван от aroren Преглед на мнение
                                да + двата тампона за задните пружини. буталата са подарък. имам друга идея за промяна на вертикалните ъгли на предните колела.т.е без да измествам отвори на амортисьорите. фрезоване на горните подложки под ъгъл .Това обаче другата седмица . Някой пробвал ли е това .
                                Колега това с фрезоването на подложките нестава пробвал сам го

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X