Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

    В петък преди разходката в Копривщица реших да монтирам защитите, но ми щъкна да си обърна и чистачките защото още бяха в позиция като за дясна дирекция и ме дразнеха. Тук обаче нещата не се оказаха прости, наложи се да свалям таблото заради една гайка М6 държаща средното рамо. Загубих доста нерви и енергия и набързо монтирах защитите. За моя радост всичко си дойде на мястото (нали аз съм взимал размерите)



    Забелязах една грешка, но не толкова съществена. Двете по-ниски ребра заради предния диференциал трябва да са на края, а не предпоследни.







    Така изглеждаше след разходката. Не задържа много калта и сравнително лесно се почисти с пароструйката. Казвам сравнително защото по принцип тази копривщенска кал се оказа много здрава след изсъхване.

    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Радвам се ,че не съм се оказал прав за почистването,иначе е поредният шедьовър от фирма "Славини" .
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

        БРАВО !!! Просто е готино и надеждно ! не съм се замислял на моя джип да си направя такива нещо а колко ти излезе лазерния разкрой...??? и колко е дебелина на материала (ребрата)
        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
        ********************************
        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
        Honda Shadow VLX 600 - 1999
        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
        Влади

        Коментар


        • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Страхотно се е получила и както се вижда от снимките вече е почнала да изпълнява предназначението си! Наистина ме очарова, особено частта която предпазва раздатката . Искам само да ти обърна внимание на "зъбчето"(не му знам името) на капака на предния диф, което остава непокрито от защитата и някой по дебел клон, по закона на Мърфи точно оттам може да мине и да го вземе със себе си.
          Поздрави!!!
          [COLOR=black]Suzuki Vitara 1,6 '94[/COLOR]
          0899089976 Адриян

          Коментар


          • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Първоначално публикуван от kitenec Преглед на мнение
            Искам само да ти обърна внимание на "зъбчето"(не му знам името) на капака на предния диф, което остава непокрито от защитата и някой по дебел клон, по закона на Мърфи точно оттам може да мине и да го вземе със себе си.
            Поздрави!!!
            То може и кол да отнесе карето. Да се надяваме, че ще сме късметлии.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Последно не разбрах, оправи ли ги тия чистачки и как се представи в Копривщица

              Коментар


              • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                Последно не разбрах, оправи ли ги тия чистачки и как се представи в Копривщица
                Чистачките се движат вече в правилната посока

                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Здравейте,
                  имам въпрос относно предните амове...разпробиват ли се преди да им се сложат шпилките или да са с дупки.. и какви трябва да са размерите на шпилките ?

                  Коментар


                  • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Първоначално публикуван от vrazkara Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    имам въпрос относно предните амове...разпробиват ли се преди да им се сложат шпилките или да са с дупки.. и какви трябва да са размерите на шпилките ?
                    Ако прочетеш темата в която питаш ще намериш отговор на въпроса си. А и в доста други теми го има. Ама пак не става без четене
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Тъй като много хора вдигат колите си именно по тази методика искам да попитам за изработването на частите (2 подложки за аморт.,2подложки пружини,А-рамо,2 те неща за преднич диф.-не им знам името) цена от 200лв нормална ли е?НЕ са цели а са добре заварени?

                      Коментар


                      • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Обади се на колегата Травелинг,мисля ,че неговата цена е по-добра!
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Аз съм с подложки на Травелинг и съм много доволен Гледам,че си от Пловдив,ако искаш звънни ми да е разгледаш.
                          Николай-0899 949196
                          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                          Коментар


                          • От: До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Колеги извинявам се за въпроса ,но имам хубави витарови задни амортесиори как да ги удължа 10см. (подготвям си едно китче и аз за лифтване на витарката ,но искам да си имам всичко предварително ). Вече имам фланци и пружини от вартбург. Поздрави на всички !
                            Suzuki Vitara

                            Коментар


                            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Вариант 1: Удължаване на стеблото с втулка с вътрешна резба с размера на резбата на амортисьора и външна за захващане в ухото на шасито.
                              Вариант 2: Подложка м-у амортисьора и ухото. От шина примерно 40/4мм се прави нещо като фигура с трапецовиден профил. В центъра на горната и долната основи с по един отвор, където влизат съответно стеблото на амортисьора и болт за захващане към ухото на шасито. Много думи ама е елементарно

                              Коментар


                              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                или на Stef вариант 1 или Орелови (Опелови)
                                Лудак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X