Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Първоначално публикуван от Toni x Преглед на мнение
    Извинявам се,но прочетох цялата тема 2 пъти и така и не разбрах от какъв матрял са направени подложките за А-рамото,прожините и амовете.Стомана или аломин.Моля кажете ми че с всеки изминал ден все пове4е се паля и започнах и аз да се оглеждам за Витара.
    Благодаря ви.
    От стомана за А-рамото. Другите може и от полиамид, алуминии, стомана...
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Благодаря ти.Наистина си от голяма помощ за новаци като мен.

      Коментар


      • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Какво А рамо каква стомана какъв алумин - ще дойде бай-мангал
        Искам да Ви попитам каква е ползата от подложка за А-рамото и фланеца за кардана при истинското каране , а не за пред кафето и има ли нужда от такива
        Очаквам отговор от наистина ползували ги колеги и реален резултат от тях в боен тест - всичко друго - чух , видях , прочетох - не ме интересува
        П.С. Аз лично моите Витари ги карам без такива аксесуари !!! защо ли
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
          Какво А рамо каква стомана какъв алумин - ще дойде бай-мангал
          Искам да Ви попитам каква е ползата от подложка за А-рамото и фланеца за кардана при истинското каране , а не за пред кафето и има ли нужда от такива
          Очаквам отговор от наистина ползували ги колеги и реален резултат от тях в боен тест - всичко друго - чух , видях , прочетох - не ме интересува
          П.С. Аз лично моите Витари ги карам без такива аксесуари !!! защо ли
          Питай патило. По-малко пари за лифт.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Първоначално публикуван от kitenec Преглед на мнение
            Колега пусни тук размерите (или чертеж ако имаш) ако не ти е проблем, мисля че ще са от полза на доста хора с лифтнати машини.
            Поздрави!
            Взех ги оттук:
            http://www.car72.ru/modules.php?name...topic&p=298744
            #5 и #6 са но ги направих цял детайл и по-дълги (от 35мм на 60мм)и станаха точно за варбургови пружини.
            Subaru Forester 2.0t EJ205
            Автосервиз FLEXAUTO

            Коментар


            • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Аз карам с лифта на Иван Попов вече над 80 000 км. без фланец за кардана и без планка за А-рамото. Нямам особени проблеми. Офроуда ми е минимум 5000 километра (разбирай разбити и липсващи черни пътища, ниви, горско каране, "плуване", големи камъни и баири над 30градуса). Може би за късата база има някакъв смисил, но при дългата база ъгълът се променя дръстично по-малко и съм съгласен с Иван Попов, че няма нужда от тези допълнителни елементи.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                В началото беше лифта, после усетих че има съсвсем леки вубраций от задния кардан, които изчезнаха след като сложих фланеца.След това усетих как при спиране направо ми се забиваше предницата, откакто сложих подложка на А-рамото спирачките пак са в норма.Явно има нужда от такава за да работи "кантара" както трябва.Но все пак моята си е къса база, за дългата ще говорите вие
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                  В началото беше лифта, после усетих че има съсвсем леки вибраций от задния кардан, които изчезнаха след като сложих фланеца.
                  При мен изчезнаха след 1000 километра каране.
                  Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                  След това усетих как при спиране направо ми се забиваше предницата, откакто сложих подложка на А-рамото спирачките пак са в норма.Явно има нужда от такава за да работи "кантара" както трябва.Но все пак моята си е къса база, за дългата ще говорите вие
                  Никакви проблеми никога не са ми се появявали при спиране - идентично си спираше с това, което беше и преди лифта. Може би наистина късата база си иска нещо повече.
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    При мен изчезнаха след 1000 километра каране.

                    Никакви проблеми никога не са ми се появявали при спиране - идентично си спираше с това, което беше и преди лифта. Може би наистина късата база си иска нещо повече.
                    Не стига че малка, ами и капризна
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Извинявайте за въпроса, но не е ли по добре и отпред да се монтират по дълги пружини, отколкото да се слагат подлошки? Така мисля, че хода ще е по голям.
                      GSM 0877 08 99 19
                      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                      Коментар


                      • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                        Извинявайте за въпроса, но не е ли по добре и отпред да се монтират по дълги пружини, отколкото да се слагат подлошки? Така мисля, че хода ще е по голям.
                        Колега ако намериш такива пружини, и след като ги сложиш всичко да е наред като при оригиналните всички които карат витара ще са ти вечно признателни. От оригиналните по-добри за тази цел няма.
                        За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                        За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                        Коментар


                        • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Първоначално публикуван от крем карамел Преглед на мнение
                          Колега ако намериш такива пружини, и след като ги сложиш всичко да е наред като при оригиналните всички които карат витара ще са ти вечно признателни. От оригиналните по-добри за тази цел няма.
                          Поправка - няма открити до сега
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Има имааа, при Явор-Вромос гледах едни на Траял мастер или някаква друга подобна фирма, може скоро да ги тествам и да видим дали стават.Моите предни са много уморени и направоооо не ми се кара.
                            използвам случая да ви питам относно нещо което ми направи впечатление.Имам чувството че предните му гуми са много назад към калника, чудя се как да преместя носачите с 5 см. напред
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                              Имам чувството че предните му гуми са много назад към калника, чудя се как да преместя носачите с 5 см. напред
                              Не е ли по-лесно да резнеш калника назад?
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Не е ли по-лесно да резнеш калника назад?
                                Имам пластмасови вежди и не искам да ги махам.
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X