Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    В последно време и аз направих това-онова

    1. Кормилен демпфер. Покарах с него и съм много доволен. Разликата е голяма. Монтажа беше мъчителен - минах през 4-5 варианта на монтажните планки(сигурно съм го качил и свалил 40 пъти) като се целях всичко да е болт-он, за да може да го махна, ако не ми хареса. Е да ама ми хареса

    2. Сложих и допълнителни фарове, полски Wesem. Стандартните сравнени с тези са като газови лампи. Монтажа беше приключение за мен. Никак ме няма по ел. часта, но за 2 следобеда с много телефонни разговори с travelling и ровене в нета нещата се получиха! Най-вече съм доволен от себе си, че се справих сам!
    Прикачени файлове
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
      В последно време и аз направих това-онова



      2. Сложих и допълнителни фарове, полски Wesem....
      Прекара ли ги през реле, че стават бели иначе?
      898450701

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
        В последно време и аз направих това-онова

        1. Кормилен демпфер. Покарах с него и съм много доволен. Разликата е голяма. Монтажа беше мъчителен - минах през 4-5 варианта на монтажните планки(сигурно съм го качил и свалил 40 пъти) като се целях всичко да е болт-он, за да може да го махна, ако не ми хареса. Е да ама ми хареса

        2. Сложих и допълнителни фарове, полски Wesem. Стандартните сравнени с тези са като газови лампи. Монтажа беше приключение за мен. Никак ме няма по ел. часта, но за 2 следобеда с много телефонни разговори с travelling и ровене в нета нещата се получиха! Най-вече съм доволен от себе си, че се справих сам!
        A какво използва за демпфер?

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          И мен ме интересува този въпрос.
          И да питам знаещите-моята барака няма хидравлика на волана, много ли ще стане тегаво управлението, ако сложа демпфер? Че на 31 Декември волана почти ми върза пръстите на лявата ръка на фльонга заради удар в невидим пън, и още и още ме болят.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            И мен ме интересува този въпрос.
            И да питам знаещите-моята барака няма хидравлика на волана, много ли ще стане тегаво управлението, ако сложа демпфер? Че на 31 Декември волана почти ми върза пръстите на лявата ръка на фльонга заради удар в невидим пън, и още и още ме болят.
            почти няма да усетиш разлика в волана нищо че си без хидравлика погледни от МБ 124 нов не е скъп и върши перфектна работа на самурая карах с такъв а гумите му бяха 235/85/16 кугар без него щеше ръцете да ми щупи от камък

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от svi Преглед на мнение
              Прекара ли ги през реле, че стават бели иначе?
              На последната снимка се вижда скътано под вакумната джаджа. Там беше най-високото и сухо местенце, което намерих(всъщност не знам дали водата му пречи?). На същата снимка се вижда и предпазителя - гумиран с добре прилягаща тапичка.

              Първоначално публикуван от stefan stoev Преглед на мнение
              A какво използва за демпфер?
              Ленд Роувър - нали съм фен на марката Доста по солиден е от мерцедесовия демпфер. Има и много голям избор в магазините - маслени, газови, с пружина, на реномирани марки или някакви ноунейм.

              Коле, аз съм с хидравлика и се усети леко. При теб не вярвам да е много по-различно.
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Бе то при мен е каша... На УАЗ-овия мост хебела е по-дълъг, и поради тази причина кормилото е доста леко, но се налага да въртя повече кормилото-за да завият гумите въртя с 20% повече(грубо казано-от усета). Та не знам как ще се отрази тази интервенция. По принцип съм противник на слагането на излишни джунджурии без особена нужда, ама нали казах-минаха 4 месеца, а кокалците в дланта още ме болят. Затова и се замислям за тези допълнителни 5-6 кила отпред.

                Мамка му, след като направя всичко което съм замислил-витарата ще започне да тежи като патрол...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Те такова ти трябва.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01742.jpg
Прегледи:1
Размер:127.8 КБ
ID:5367459Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01743.jpg
Прегледи:1
Размер:129.8 КБ
ID:5367460
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Бутилката не е ли дебеличка помпата може ли да я захранва нормално ?
                    ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Да ви се похваля с втората ми Витара/скрапа/.Уж щеше да е паркетник и да се ползва от жена ми и от мен за резервна за сравнително леки разходки,ама вчера влезе в боя
                      Прикачени файлове
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Ма ти вярваше ли си, че няма да влиза в боя?..
                        И аз се каня да си взема една дълга за паркетник и семеен автомобил, и се мъча да се закълна,ч е няма да и слагам по-агресивни гуми от някакви АТ-та, няма да я повдигам и по черно ще я карам само до нивите, ама все не мога да си го обещая
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Аз отдавна се мъч да се утърва от комбито и да взема една дълга ,че да имам друга ама ще я дигна няма да лъжа И и слагам грабера и жената да кара ,че сега съде ми взема късата....
                          Друго искам да питам аз...за праговете....Нещо подкасени ми се виждат...как е процедирано? просто са срязани? Или има нещо подсилка за да не се гъни много купето или като цяло не са много важни? Питам защото моите искат да ме напускат и се чудя какво да правя...
                          А друго исках да кажа...хубавата ти е китарката
                          Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Праговете не са важни, ако останалото е здраво. Прави ги каквото ти е кеф .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Трябва да имам някъде снимки да ти покажа какъв гнилоч беше/взех я от вторични,ей така на майтап ,за части/,ама ме удари меракът и реших да си я стегна.Освен тенекеджийско -бояджийските ремонти,не си спомням място ,където да не съм подменял и ремонтирал/някои части и втора злоупотреба/.
                              И тъй като ми се свидеше боята ,за късмет оня ден и смачках задната врата в едно дърво,докато давах назад ,засилен в една дълбока кал
                              Режи и прави праговете както ти харесват,там ,където ляга на тампоните е важно да е здраво и укрепено.
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                                Да ви се похваля с втората ми Витара/скрапа/.Уж щеше да е паркетник и да се ползва от жена ми и от мен за резервна за сравнително леки разходки,ама вчера влезе в боя
                                искам да те помоля да ми снимаш предната "броня" ако не те затруднява ,че и аз махнах моята и сега се чудя какво да сложа там и събирам идеи
                                благодаря предварително
                                Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X