Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Първоначално публикуван от B58 Преглед на мнение
    Точно тази процедура ми предстои.Ако може да кажеш и цена на лагерите,няма ли втулка към лагерите.Семерините сменя ли ги?
    Здравей колега! Общо всичко излезе 140 лева. Лагерите са на KOYO - по 45 лева парчето, втулките ми излязаха по 30 лева парчето. Тъй като не знаехме тази процедура, която Славин сподели, дадохме още 20 лева за махане на стар и слагане на новия лагер ... следващия път ще знаем. А всичко останало Славин го каза, за което съм му благодарен
    Ето го и номера на лагерите: DG 358026 WRKB
    Последно редактирано от Nik16; 09-06-10, 20:21. Причина: Допълване на информация
    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

    Коментар


    • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      При наличие на достатъчно голям фризер,може да се постави полуоската в него за около 20мин. и монтажа става още по-лесен.
      http://vbox7.com/play:398e8b82

      Коментар


      • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
        При наличие на достатъчно голям фризер,може да се постави полуоската в него за около 20мин. и монтажа става още по-лесен.
        Нагряването става за 3 минути, но ще пробвам и фризер някой път
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Днес реших, че е време да си сложа биелетките, закупени преди време на цена 16лева парчето, комплект с тампони и едни тъпи шайби, които смених със старите от колата. След като приключих с тях си смених гарнитурата между изпускателният колектор и двуцевката(голяма грешка). Преди 20 дена сложих катализатор с целта да съм по-малко вреден, незнам за останалите, ама такъв автогол си вкарах(даже два). След като смъкнах колекторът комплект с гърнето, развих ги едно от друго, като скъсах едната шпилка, махнах я, сложих болт. Прибрах се до Варна, вече с поставен катализатор, само дето след 1-я час звучах като дракстер, днес се оказа че старата гарнитура е дала брак, купих друга и реших да я сменя и пак да върна гърнето, скъсах и другата шпилка, но нямам ЦО и не мога да я извадя, болта се прецака и смъкнах единият от двата, дето държат гърнето за кутията. Сложих го на мястото му, но съм само с болт и шпилка, и пак съм като бегачка, тъпо. Поне успях, благодарение на Кольо да си сменя по 2 броя шпилки на задните барабани, да не ме спрат от движение, ако ме гепят ченгетата, че бях досега с по три гайки на задните джанти. Равносметката от днешният ден е: АЗ 1: ВИТАРАТА 1, както началото на световното, така че мисля да му се порадвам малко, колата по-натам, приятно гледане и Германия - Световни, успех на всички

          Коментар


          • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Вчера сменях карето на задния кардан на Витарата,обаче това което ми донесоха(уж дадох номера на рамата и други данни за витарката) не стана и ще вземам друго(диаметъра на чашките на новото са с 1мм. по-голям).Новото каре е с гресьорка,а старото нямаше.Мисля,че стоката си е японска - ТОYO .Поздрави!

            Коментар


            • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Днес се захванах да сменя ляв вътрешен маншон защото беше "парцал".Маншоните които взех са 5 пъти по меки от оригиналните(от тези които се монтират през фуния без да сваляш каретата).Свалих,почистих,промих,натъпках с грес и монтирах новия маншон който стои много по добре от стария и във най-натоварено положение не е под напрежение като стария.В комплекта си има 2 скоби и грес и на цената на оригинален за витара а пък е в пъти по добре.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0050.jpg
Прегледи:1
Размер:108.5 КБ
ID:5187407Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0060.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5187408Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0059.jpg
Прегледи:1
Размер:127.9 КБ
ID:5187409Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo-0055.jpg
Прегледи:1
Размер:113.0 КБ
ID:5187410
              Бялото BUZUKI 1.6 8в
              0899368772 ;) 0897229322

              Коментар


              • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Имам питане-някой знае ли как да се монтират оптежки за защита на предното стъкло директно за калника и за тавана?Къде да се монтират за да може да се отваря капака?Предварително благодаря!

                Коментар


                • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от vitarrra Преглед на мнение
                  Днес се захванах да сменя ляв вътрешен маншон защото беше "парцал".Маншоните които взех са 5 пъти по меки от оригиналните(от тези които се монтират през фуния без да сваляш каретата).Свалих,почистих,промих,натъпках с грес и монтирах новия маншон който стои много по добре от стария и във най-натоварено положение не е под напрежение като стария.В комплекта си има 2 скоби и грес и на цената на оригинален за витара а пък е в пъти по добре.[ATTACH=CONFIG]220120[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]220121[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]220122[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]220123[/ATTACH]
                  И мен ми предстой едно такова подменяне ти от къде ги купи виждам че си от пловдив?

                  Коментар


                  • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Аз ги взех от магазин Колев ауто зад автогара юг,на цената на оригинални за витара са но са много по добре,обади се ще измислим нещо за наши хора.0899368772
                    Бялото BUZUKI 1.6 8в
                    0899368772 ;) 0897229322

                    Коментар


                    • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Аз пък реших да сложа по-агресивни гуми/тракторни/ и се заех с направа на джанти.От 8 джанти/4 витарови и 4 от някаква алфа/ сглобих ето тези.Побързах и да ги пробвамНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1614.jpg
Прегледи:1
Размер:286.4 КБ
ID:5192602

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        не и ли тежат тея гуми,изглеждат мн. масивни?
                        http://vbox7.com/play:398e8b82

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          И аз си мислех,че ще и тежат,но не е толкоз зле.Една гума тежи 20 кг.Предишните ми бяха кайманки 235/75/16 и доста повече и тежаха/мисля,че са около 25 кг/.За сега съм много доволен от тракторките.

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            сподели и цената де. колко джаула са пребизително?
                            http://vbox7.com/play:398e8b82

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Първоначално публикуван от kimi77 Преглед на мнение
                              И аз си мислех,че ще и тежат,но не е толкоз зле.Една гума тежи 20 кг.Предишните ми бяха кайманки 235/75/16 и доста повече и тежаха/мисля,че са около 25 кг/.За сега съм много доволен от тракторките.
                              Тракторките 16 цолови ли са ?
                              ТЛК-120 Николай Колев
                              0898521295

                              Коментар


                              • От: До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от kimi77 Преглед на мнение
                                Имам питане-някой знае ли как да се монтират оптежки за защита на предното стъкло директно за калника и за тавана?Къде да се монтират за да може да се отваря капака?Предварително благодаря!
                                Здравей,аз мойте съм ги хванал за капака и горе за ръбчето на тавана .За сега няма проблеми и си вършат перфектно работата.Направил съм ги от двете страни с обтяжки да се свалят защото нямам гараж а пред блока не ми се оставят ,не да не ги откраднат а защото децата ще им разкажат играта
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X