Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Първоначално публикуван от madmax2 Преглед на мнение
    Супер,Витарката ще има невероятна визия.Може би ако оставиш бронята в краищата по широка ще изглежда по-добре,поне моята е така,а за дебелината мисля,че 3мм ламарина ще ти е много,ще е много тежка и ще свали предницата по надолу,моята е от 1,5мм и досега не съм имал проблеми.Успех с проекта,и скоро да се похвалиш с новата броня!
    Колега,бронята е жестока,ако може само да пуснеш чертежа

    Коментар


    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Бях решил да сменям гумичките на педалите.Ето и варианта който избрах-гумички от Лада Самара(1 лв/бр.).Единствения им недостатък е че са малко по-твърди от витаровите.
      Прикачени файлове
      0888 364 731

      Коментар


      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Браво Пешо ,и моите ще ги сменя ,че са скъсани!
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Налага ли се препиляване на педалите или с малко зор влизат?
          http://vbox7.com/play:398e8b82

          Коментар


          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Ехеее, че на какъв пробег са ви джипките бре колеги, гумичките на педалите издържат на десетки, може би и стотици хиляди километри, не знам как сте ги скъсали, да не сте с котки на обувките докато карате. Моята витара е на 120 000км и гумичките са със съвсеем леко загладена шарка. Питам защото ми стана интересно дали наистина е вярно, че двигателите на повечето автомобили започват да се издухват след 200 000км или май живота им е по-дълъг отколкото съм чувал
            Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
            Георги Кандиларов 0889/705-106

            Коментар


            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Най голямо значение има къде са навъртяни тея километри,и дали е обслужвана редовно и качествено. Ако са навъртяни200 000 км градско в София,е равно на поне 600 000 ако някой от село в Германия е ходил всеки ден на 80км до големия град в който работи.(примерно) И като я качи на магистралата на 5-та,мотора няма такава голяма амортизация,съответно и педалите и волана и квото още се сетиш а километража се върти в пъти повече. Така че всичко е относително и индивидуално. Да не говорим че прекупвачите станаха часовникари покрай тея километражи
              http://vbox7.com/play:398e8b82

              Коментар


              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Дойде редъд и аз да се похваля. Какво направих за любимата Витара миналата и тази седмици: смяна на масло (10W-40 с някакви примеси, цветът на маслото наподобява това на бозата , 5 литра 62лева) марката е Лики Моли, маслен филтър (Италиански), ангренажен ремък (Митцубоши) + ролка, смяна и на виското; петък и събота тази седмица правихме сърдечна операция на клапаните (демек реглаж) и ... днес тест: таз Витара стана е** ти бегачката. Даже си търси и следваща предавка, ама няма.
                Прикачени файлове
                Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                Коментар


                • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Маслото е с молибден, и аз преди слагах такова, но преди 4години го бяха омазали и спрях да го използвам, дано да си доволен от него, иначе може да ги пробваме коя бяга повече

                  Коментар


                  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Да не те притеснява цвета на маслото,такова си е и е мн.добро.аз пък се захванах да поосвежа предната броня
                    Прикачени файлове
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Кученцето, и то ли помагаше, или напротив

                      Коментар


                      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Помага, инъче двора ми е рай за всеки мургавелко а около нас са в изобилие.
                        http://vbox7.com/play:398e8b82

                        Коментар


                        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                          Налага ли се препиляване на педалите или с малко зор влизат?
                          Аз слагах на педала на съединителя, че нямаше никаква гума, и с кални обувки се пързаля доста. Сложих същата като на снимката, става без преправяне. Само дето гумичката идва малко "дълга"-на ширина пасва идеално, но на дължина е по-голяма. Но като се придърпа да е в максимално долно положение няма проблем.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Стават от голф2 без доработки, пробвано

                            Коментар


                            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Никой ли не чопли по витарката си бре? Тая тема трябва да е в първите 10 но уви....
                              Днес почивах и сега съм по уморен отколкото ако бях на работа.
                              На втората витарка се мокреше мокета при дъждовно време и аз както мразя нещо да не ми е наред я разхвърлях.Реших че тая вата под мокета е вредна,защото задържа влагата за доста време и я замених с ето това. Но преди това изкърпих дупката с нитачката,не ми се чакаше до утре да я правя с ЦО-то. Всичко намазах с 999 на боди и отгоре една ръка нувол. После докато съхнеше махнах повечето вата от мокета . Облепих с 10мм непорен ''самозалепяща се топло и шумо изолация'' която е водонепроницаема и воала
                              Прикачени файлове
                              http://vbox7.com/play:398e8b82

                              Коментар


                              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Добре е станало, ама ако влезе вода от другаде, как ще излезе, като си запушил технологичните отвориСкоро ще слагам подлакътник, приготвил съм един от БМВ, ама още го мисля
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X