Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Е колеги, много съм писл в този подфорум но дойде време да се разделим с тези които ме помнят.
    След 9 години езда, ожених Витарата. Беше къса база 93', без гнилоч, с бутилка под багажника. Но имаше външни забележки от горите. Обаче общо взето запазена, почти не карана зимата. Взех и 3200. Много ли е малко лие, не знам, но стана бързо, значи цената е била изгодна.
    На какво минах?
    Митсубиши ван 4х4 с ръчни превключвания Л400 (Space Gear 2001, бензин за 5500. Внос от Швейцария, което означава че има и ръжди. Но направих компромис.
    Идеята е да стане нещо като спартански мини Офроуд кемпер.
    Разликата м-у двете е огромна. Витарата ми беше удобна като ръкавица. Имах усет за нея. По-манврена и стабилна в завоите. Но вози като каруца.
    Това чудо вози като лодка. Скороста в него не се усеща, което е и малко опасно в завоите, заради високия център на тежеста. По-неманеврено и трудно за паркиране. Прав под и по-висока позиция на местата.
    Кефи.
    Не предпочетох по-едър джип, защото ванът, при горе-долу същите възможности е по-функционален.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090597.JPG
Прегледи:1
Размер:157.0 КБ
ID:5799602

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Да си го караш със здраве Стефчо!
      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X