Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    [QUOTE=Кольо;3081900]Щото е джип за асфалта.
    При това положение защо ти е джип?
    Даже и в града през зимата ще прави проблеми в дълбок сняг, вместо да ги решава.
    По-добре кола, много е по-удобна за каране, по-икономична, по-комфортна. За тези пари ще вземеш ехеее, каква кола... А сняг който да е непроходим за лека кола има по няколко дни в годината, та няма да е загуба да не я караш тези няколко дни. Има си и таксита.

    Коле ,и аз мислех като теб ,обаче паркетника си има предимства .Само пример ще ти дам ,че с моя дългуч съм се качвал и на "Орлово око " и на "Вълчи камък " .Да не говорим за заснежените асфалтирани пътища в балкана ,по които с лека кола щях да карам "друг път " .
    Това са все дестинации ,при които няма как да ползвам червената от аватара .
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
      твоите изисквания отиват повече към лека до средна военна техника


      И все пак-кажи каква работа вършат лъскавините...

      Тони, за паркетниците ясно. Лукса и возията на лека кола, с възможности на кекав джип. Разбираемо е защо са на пазара.
      Ама никак не схващам лъскавото на по-сериозен джип. Даже като купих Форд-нисана първата ми работа беше да му сваля лъскавите неща. Така свалих и 200 лева от цената.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Страничните ролбари си ги взех със съвсем ясната мисъл да ми пазят пласмасариите и при едно ходене до Мургаш от към Кремиковци свършиха прекрасна работа за която ги купих, не исках никел, но цената се оказа определяща 100-150 лв. всичко останало беше от 250 нагоре. Булбара (пак никел) го взех предимно да ми пази радиатора отдолу, другите които бяха налични бяха без това предимство, отделно, че бяха ръждави и хилави. Него пък го платих на най-високата цена за булбар, но пък върши прекрасна работа. Защитите отдолу под мотор и ск. кутия Стоян Дефендъра ме пита дали да са поцинковани, естествено, че исках, няма да ми ръждясват я. Иначе Форски е прав, Витарата я взех да си върша работа с нея и понякога да ходя с нея там където основната ми кола не може да стигне без да я направя на канче. За пакости и газене в кал до колене си имам четири-колесни МПС-та.
        Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"


          Последната снимка дето искам да покажа къде е избягал рефлектора нещо не се качва. Те това са фаровете шайбите отдолу ги няма. Гайки и федери има, някакви кабели и обувки от новите, че ме мързеше да ги свалям и сменям, но така или иначе стават. 20 лв. София, за друго място еконт за ваша сметка. Кой превари на лично той завари. Печалба не търся, ако е някой свестен даже ще му ги харижа за едната "благодаря" дума.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Минах КАТ заради загубен голям талон. За малко да ме пратят на технотест за повдигането. Та в тая връзка се зачудих - с гуми 235/75/R15 Витара къса база може ли да се движи без лифт? Колкото да мине КАТ и да се върнат подложките, амортисьорите и пружините? Говорим за 2-3км каране по тоя начин . Или ако се наложи да минавам пак да си търся и малки гуми .

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
              Минах КАТ заради загубен голям талон. За малко да ме пратят на технотест за повдигането. Та в тая връзка се зачудих - с гуми 235/75/R15 Витара къса база може ли да се движи без лифт? Колкото да мине КАТ и да се върнат подложките, амортисьорите и пружините? Говорим за 2-3км каране по тоя начин . Или ако се наложи да минавам пак да си търся и малки гуми .
              Може, но ще избираш пътя и ще караш внимателно без да изпробваш ходове.
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Чудесно . Благодаря за информацията.

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Те, ако се заядат за окачването, нищо не им пречи да се заядат и за размера на гумите.
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                    Минах КАТ заради загубен голям талон. За малко да ме пратят на технотест за повдигането. Та в тая връзка се зачудих - с гуми 235/75/R15 Витара къса база може ли да се движи без лифт? Колкото да мине КАТ и да се върнат подложките, амортисьорите и пружините? Говорим за 2-3км каране по тоя начин . Или ако се наложи да минавам пак да си търся и малки гуми .
                    Караш здраво и не е замисляй, стига джантите да са ти над ЕТ-20 нямаш проблеми.

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      ET-10 са. С ЕТ-20 опират в задните ръбове на калниците при кълчене, а с ЕТ-10 влизат на косъм в тях.

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Приятел кара с този размер /асфалтови/поне година къса витара. Не опираха никъде.На оригинални джанти.

                        Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
                        Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                          ET-10 са. С ЕТ-20 опират в задните ръбове на калниците при кълчене, а с ЕТ-10 влизат на косъм в тях.
                          Естетвенно че ще опират, но на -10 ще опират и отпред и няма да завиваш.

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            А, със завиването няма зор с ЕТ-10.

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Кажи и модела на гумата, ако е шосейка е ясно, ако е АТ и нагоре, малко не ми се вярва?!

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Трифка, написал съм асфалтови, т.е. шосейни. Сега е с 3см лифт и 235/75/15 Дуратрак. Джантите са сменени с 7j, et 0 .Не опира никъде,никога. Витарата е къса,кабрио.

                                Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
                                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X