Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

    Привет!
    Блазе ви...ще си разходите задниците и Жипките...пък аз на работа...с Гюро Михайлов сме рода...гъбаркам ви бе...не сме...
    Жалко, че не съм свободен...с удоволствие щях да присъствам на купона с моята Витарка...
    Ах да...да не забравя...вечерта на банкета пийнете и заради мен едно...
    Пожелавам на всички ви приятно изкарване...дълги ракии, дебели мезета и финни гаджета...
    Чао...
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

      горе долу е тука,на ОМВ,има и на Шел там,да не стане грешка
      Прикачени файлове
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

        Здравейте!

        Неуспелите за срещата в 9.00 (какъвто със сигурност е моят случай) какво да правят? Да се занимават с опити за настаняване в Пряпорец (около 11.00), или незабавно да търсят колоната в деретата, драките, камънаците и др. такива работи?

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

          Първоначално публикуван от Toni Tunkoff Преглед на мнение
          Е.....признай, че ти не би чел цеееееели 100 мнения
          Тони, приятелю, ако истински те интересуваше, вече щеше да знаеш наизуст стоте мнения. Но, така като гледам, и това ще дойде.

          Поздрави!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

            Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
            Здравейте!

            Неуспелите за срещата в 9.00 (какъвто със сигурност е моят случай) какво да правят? Да се занимават с опити за настаняване в Пряпорец (около 11.00), или незабавно да търсят колоната в деретата, драките, камънаците и др. такива работи?

            Поздрави!
            kaчваи се на Пяпурец ние ще доидем по някое време
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

              Ние тръгваме в 7часа от Лукоил след караулката на Цариградско шосе в Събота сутринта.
              ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

              Коментар


              • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                Ние тръгваме в 7часа от Лукоил след караулката на Цариградско шосе в Събота сутринта.
                Отсега вземам мерки да съм там в 7.00. Ако закъснея, не ме чакайте; петима Спас не чакат, бил той и 55. Ще се намерим.

                Поздрави!
                Искам България чиста!

                Коментар


                • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                  Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                  Отсега вземам мерки да съм там в 7.00. Ако закъснея, не ме чакайте; петима Спас не чакат, бил той и 55. Ще се намерим.

                  Поздрави!

                  Абе ,ако хукним на разходката надали щени намерите,ами гледаите всички навреме да престигнете..
                  То така или иначе все щеви чакаме ,ама да бъде в нормите чаканката.
                  Аиде утре сутрин на определеното място и час на срещата....
                  ЧАКАМЕЕЕ.
                  приятен път и поздрави
                  boko
                  Jeeep---KIA
                  https://www.facebook.com/autoboko/

                  Коментар


                  • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                    Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                    Ние тръгваме в 7часа от Лукоил след караулката на Цариградско шосе в Събота сутринта.
                    +2+3
                    SUZUKI SAMURAI
                    http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                    Коментар


                    • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      Беля, подкрепям те за Минералните бани, ходил съм веднъж там и мисля че обстановката е подходяща.Като дата предлагам средата на месеца 15-ти 16-ти. Предлагам да направим един списък със записване на желаещите за да знаем колко стаи да запазим.Има ли някой с връзки в Миркат да говори за спонсорство ? Беля, подгответе един софт маршрут за разходка без лебедки

                      Първия който се записва съм аз или 1+1
                      -За кой месец става въпрос?

                      Коментар


                      • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                        Първоначално публикуван от Тихомир Тодоров Преглед на мнение
                        -За кой месец става въпрос?
                        За днес, колега!29/03/2008!

                        Коментар


                        • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                          Искам да благодаря на организаторите за това, което направиха днес, също така искам да благодаря и на другите участници за приятната компанията Хубаво си изкарахме днес Имаше от всичко по малко, само клоните дойдоха в повече

                          Машините в пълна готовност на сборния пункт



                          Офроудърите в пълна готовност на сборния пункт



                          Не се мина и без заигравки на различни полигончета



                          Имаше и хубави гледки

                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                            Привет!
                            Блазе ви...
                            Аз я захапах вече...за работата става на въпрос...
                            След мъничко ще трябва да ходя да си преместя Витарката на по хубаво място на служебният паркинг...
                            Моля, колеги...повече инфо от събитието и масата...
                            Надявам се в близките дни да има повече снимки и видео...
                            Още веднъж от мен весело и приятно изкарване...
                            Дано да има повече такива срещи, че зер и аз да мога да присъствам...Дай боже...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ


                              Даи боже данесе отказват хората,,,защото цялата база беше запазена ---аамаммааа като има такива дет се отказват последния момент --така се получава---- няма проблем всичко е океиииииии.......
                              boko
                              Jeeep---KIA
                              https://www.facebook.com/autoboko/

                              Коментар


                              • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                                Привет!
                                А...ааа не съм бил аз...работата ми е такава, че не мога да разполагам с времето си...за това и не съм заявил участие в мероприятието...иначе с удоволствие щях да присъствам...пък и в Стара Загора са каката и зетя...и тях щях да ги навестя с кеф, но...няма как...
                                Може би колегата е прав...малко несериозно ми звучи...един път така пък после иначе...май наистина не е хубаво...пък иди, че знай, може хората да са имали найстина уважителни причини...
                                Надявам се и лятото да се организира такава среща...например някаде по морето...ще бъде интересно...Тогава най вероятно ще имам по малко работа и с удоволствие ще присъствам...
                                Пак да питам...какво стана със снимките и клиповете...или утре като изтрезнеят колегите, че то сега зор...банкет...не е шега работа...
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X