Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

    Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
    Мерси и се надявам на много безаварийни моточасове на резачката
    Пожелавам ти възможно по малко да я ползваш!Но когато се наложи да я вадиш от багажника с кеф!..И много безаварийно нарязани пречки,които трябва да отстраниш от пътя където желаеш да минеш.....

    Коментар


    • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

      Привет!
      Здравейте Момци...
      Имам да питам едно питане...може не може аз да питам...
      Абе ние собствениците на джипчета Сузуки имаме ли си клуб...
      Ако имаме добре...ама къде е той...
      Пък ако нямаме...какво чакаме бе...
      Мислете...
      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
      .................................................................................................
      Е. Абу

      Коментар


      • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

        Доколкото ми е известно регистриран такъв клуб няма. Или аз не знам да има. Имам едно питане - като се има предвид, че има доста трудности по създаването и регистрацията на клуб каква би била ползата от такова начинание? Чувала съм за това, че ще се затегне режима в горите и националните паркове, но за сега няма такива признаци. Така че има ли смисъл от едно такова начинание?
        Кн+ (Лн) ЧП Р
        http://ftp.domainbg.com/icofresh/ava...m/new-logo.jpg

        Коментар


        • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

          Първоначално публикуван от xenia Преглед на мнение
          Доколкото ми е известно регистриран такъв клуб няма. Или аз не знам да има. Имам едно питане - като се има предвид, че има доста трудности по създаването и регистрацията на клуб каква би била ползата от такова начинание? Чувала съм за това, че ще се затегне режима в горите и националните паркове, но за сега няма такива признаци. Така че има ли смисъл от едно такова начинание?
          Ами ние си избрахме председатели по един за Самураите и един за Витарите , който е присъствал на срещата знае, така че те да говорят за учредяването на клуб SUZUKI OFF-ROAD
          ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

          Коментар


          • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

            Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
            Ами ние си избрахме председатели по един за Самураите и един за Витарите , който е присъствал на срещата знае, така че те да говорят за учредяването на клуб SUZUKI OFF-ROAD




            Маи съм изтървал нещо???
            boko
            Jeeep---KIA
            https://www.facebook.com/autoboko/

            Коментар


            • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

              Привет!
              Аз да кажа пък...
              Въх, че съм пиян ама...опс...трябва да се опитам да разсъждавам трезво...обаче как да стане това...кайсиева варена с мед...над половинка...клони към литър...
              Няма лошо да се обединим в такъв клуб...само ползи май...
              Пичовете в Москва например имат някакъв символичен членски внос...на български пари излиза към лев на месец...обаче наскоро, например на един от членовете на клуба му се е наложило да се прави операция на детенцето му в израел...и хоп...паричките от членският внос отиват там...всички доволни нали...
              Та моля всички приятели да разсъждават в този ред на мисли...
              За хапка и пийка всеки от нас ще отдели...
              Нека да бъдем хумани...
              Пък и по този начин може да се прикоткат и Микрат като спонсори нали...
              Абе мислете бе...
              Аз ли да ви мисля...е...ся...
              А...ааа лягам си...
              Обаче вие мислете...аз нищо, че съм пийнал...на вас кво ви пречи...
              Лека нощ приятели...
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                Привет!
                Извинявам се за това, че ония ден бях пийнал...случва се на всеки нали, обаче си стоя зад думите...
                Това, че приятелите са избрали колеги по един от самураите и витарите е добре...май забравяме, че има и колеги с джимнита...
                Ми нека те да действат за създаването за клуба де...и тъй са избрани така, че...
                Що трябва на резервната гума да нося някоя чужда реклама...по добре такава на Б-г клуб Сузуки...например...по ще ме кефи...
                Пък това, че никой не е писал след моя пост е добре...значи, че колегите мислят...по въпроса...бравос...дано да е така...
                Чао и до писане!
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                  Подкрепям напълно.
                  Ако мога да направя нещо за организиране, правна помощ и т.н. - с кеф ще помогна.
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                    И аз съм "ЗА", добре е да се учреди такъв клуб, за хуманното отношение също подкрепя, защото много от хората смятат, че офроуда е само скара, бира и кални таратйки на открито


                    Поздрави!
                    SUBARU OUTBACK 2.5
                    LZ1WLF

                    Коментар


                    • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                      И аз съм "ЗА" предлагам на следващата среща да го обсъдим сериозно и се надявам да има представители от цяла България
                      SUZUKI SAMURAI
                      http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                      Коментар


                      • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                        Привет!
                        Ха така бе...просто трябва по смело...
                        Няма нищо лошо и ние да си имаме клуб...
                        Ох...пък как искам и аз да дойда на някоя среща...то при мене все работа...обаче се надявам за следващият път да дойда...дано колегите да съобщят отново датата по раничко както го направиха за Стара Загора...да си призная направо ви завиждам, че сте си изкарали така добре...
                        Тюх да му се невиди пак изтървах купона...нищо...следващият път може и да успея...дано...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                          Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
                          И аз съм "ЗА" предлагам на следващата среща да го обсъдим сериозно и се надявам да има представители от цяла България

                          всички затова се надяват бре ицоо.

                          Сузукарите са доста в БГ, но не всички са като нас--обичат си автомобилчетата
                          boko
                          Jeeep---KIA
                          https://www.facebook.com/autoboko/

                          Коментар


                          • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                            Колеги здравейте.Днес се сдобих със списание Офроуд-Бг.Излязла е статията за събора.Получили са се едни невероятни две страници с моя разказ и снимков материал.Който изтърве и не си закупи броя.....ГУБИ...Поздрави.
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                              Браво Любо . Страхотен репортаж . Как ги събра толкова много " сузита " само в две страници ? За следващата сбирка поне 50 и два Нисана за цвят , а от теб разширен репортаж в по-вече страници . За целта ще трябва Spas55 да води колоната за да може София да е по-благосклонна .
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар


                              • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                                Колеги здравейте.Днес се сдобих със списание Офроуд-Бг.Излязла е статията за събора.Получили са се едни невероятни две страници с моя разказ и снимков материал.Който изтърве и не си закупи броя.....ГУБИ...Поздрави.
                                И аз днес си получих списанието(донесли го вчера, ама бащата не казва, че да може и той да го прегледа) Не мога да кажа друго освен - БРАВО, Любо Страхотен репортер се оказа(не само в интернет пространството). Следващата сбирка на сузукаджиите пак ти да я отразяваш
                                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X