Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

    Колеги,супер идея сте си намислили!Браво.Но има един необмислен проблем,който се случи на нашия клуб на наскоро и той е описан в "Хард разходки"-"Траяла на Горския",който иска да прочете там за да не влизам в подробности.Та да ви кажа моето мнение!Идеята ви е прекрасна - това спор няма,както казва колегата "Белата" най-доброто място в околностите на града ни е Ст.Мин.Бани-там където се организира мотосъбора вс.година,хотели бол,голяма поляна,езеро и богат избор на ОФР-маршрути.НО,пак това гадно НО - за такова мащабно събиране/мероприятие/са нужни здрава организация,разрешение от общината със вс.постъпки там,охрана от орг.на власта,ЦСМП-присъствие,РЗПАБ и куп други неща.Ами кебапите,бирите и вс.други салтанати?Единственното тънко решение според мен е:Бие се среща на определено място в гр.Стара Загора пр.Ст.М.Бани-като се оставят водачи по възловите кръстовища/това можем да го поемем ние от ОФР-СЗ-клуба/,събираме се до определен час и потегляме по някое трасе в района,връщане в Ст.М.Бани и който иска се настанява в хотелите-който желае си тръгва/въпрос на избор/,хапване пииване спорове и хвалене на джиповете ни и по леглата.На следващият ден пак се събираме и вече каквото се реши на място!......А времето ако е подходящо може да се носят и разни приспособления за печене на разни работи на открито,но някъде из невероятните Старозагорски поляни/под по малко погледи и по недостъпни места/,че става еднааа....Това е от мен,ако не с друго то поне дано да съм бил полезен със скромната си идея и напътствия!...Успех на начинанието....

    Коментар


    • #32
      До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

      И аз съм за , чакам дата и място

      Коментар


      • #33
        До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

        Идеята никак не е скромна а напътствията са добри , браво Стеф.
        Колкото по малко бюрокрация , толкова по малко проблеми.

        Коментар


        • #34
          До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
          Колеги,супер идея сте си намислили!Браво.Но има един необмислен проблем,който се случи на нашия клуб на наскоро и той е описан в "Хард разходки"-"Траяла на Горския",който иска да прочете там за да не влизам в подробности.Та да ви кажа моето мнение!Идеята ви е прекрасна - това спор няма,както казва колегата "Белата" най-доброто място в околностите на града ни е Ст.Мин.Бани-там където се организира мотосъбора вс.година,хотели бол,голяма поляна,езеро и богат избор на ОФР-маршрути.НО,пак това гадно НО - за такова мащабно събиране/мероприятие/са нужни здрава организация,разрешение от общината със вс.постъпки там,охрана от орг.на власта,ЦСМП-присъствие,РЗПАБ и куп други неща.Ами кебапите,бирите и вс.други салтанати?Единственното тънко решение според мен е:Бие се среща на определено място в гр.Стара Загора пр.Ст.М.Бани-като се оставят водачи по възловите кръстовища/това можем да го поемем ние от ОФР-СЗ-клуба/,събираме се до определен час и потегляме по някое трасе в района,връщане в Ст.М.Бани и който иска се настанява в хотелите-който желае си тръгва......
          Нека да уточним колко участници ще се запишат и тогава да мислим за разрешения.Мисля че не сме чак толкова много феновете със Съзуки Витара и Самурай.
          Кажете конкретно предложение за хотел с голяма леглова база и ориентировъчни цени на нощувките ?
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #35
            До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

            Абе да взема и аз да кажа, че съм за.

            Коментар


            • #36
              До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
              Колеги,супер идея сте си намислили!Браво.Но има един необмислен проблем,който се случи на нашия клуб на наскоро и той е описан в "Хард разходки"-"Траяла на Горския",който иска да прочете там за да не влизам в подробности.Та да ви кажа моето мнение!Идеята ви е прекрасна - това спор няма,както казва колегата "Белата" най-доброто място в околностите на града ни е Ст.Мин.Бани-там където се организира мотосъбора вс.година,хотели бол,голяма поляна,езеро и богат избор на ОФР-маршрути.НО,пак това гадно НО - за такова мащабно събиране/мероприятие/са нужни здрава организация,разрешение от общината със вс.постъпки там,охрана от орг.на власта,ЦСМП-присъствие,РЗПАБ и куп други неща.Ами кебапите,бирите и вс.други салтанати?Единственното тънко решение според мен е:Бие се среща на определено място в гр.Стара Загора пр.Ст.М.Бани-като се оставят водачи по възловите кръстовища/това можем да го поемем ние от ОФР-СЗ-клуба/,събираме се до определен час и потегляме по някое трасе в района,връщане в Ст.М.Бани и който иска се настанява в хотелите-който желае си тръгва/въпрос на избор/,хапване пииване спорове и хвалене на джиповете ни и по леглата.На следващият ден пак се събираме и вече каквото се реши на място!......А времето ако е подходящо може да се носят и разни приспособления за печене на разни работи на открито,но някъде из невероятните Старозагорски поляни/под по малко погледи и по недостъпни места/,че става еднааа....Това е от мен,ако не с друго то поне дано да съм бил полезен със скромната си идея и напътствия!...Успех на начинанието....
              Стефан е абсолютно прав,колкото по малко допир с бюрокрацията толкова по добре!Ядохме им попарата затова трябва да се обмисли начина за провеждане на срещата.Ако се тръгне с търсене на спонсори,вземане на разрешения ,присъствие на линейка,пожарна,полиция и куп др.изисквания/не че не е въэможно/си е чисто тровене на нерви.А и датата 15-16/03 става невъэможна,ще трябва поне месец да се уредят нещата.Така че идеята на Стефко е добра,просто трябва да се отработи.Поне така мисля аз!

              Коментар


              • #37
                До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                Нека да уточним колко участници ще се запишат и тогава да мислим за разрешения.Мисля че не сме чак толкова много феновете със Съзуки Витара и Самурай.
                Кажете конкретно предложение за хотел с голяма леглова база и ориентировъчни цени на нощувките ?
                Хотел на Старозагорски Минерални Бани - "М.Марица Изток".Легла колкото искаш-залата-
                /ресторанта/е досто голям.Всичко това знам от присъствие на сватба на мой приятел.За стаите не мога да пиша нищо защото не съм спал там!Цените могат да се проверят в Нета.Паркинга е голям.Но има и много други хотели и хотелчета там,че и с минерална вода.При засилен интерес мога да проверя!Имай в предвид,че Форума е публично пространство и ще увлече много фенове на 4Х4 автомобили,което според мен е добре.Все някога трябваше да се започне..........С каквото мога бих помогнал,аз и моите офф-другари от СЗ.

                Коментар


                • #38
                  До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                  Абе я решавайте по близка дата че да не се счупя до тогава и да не успея да дойда http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=26868&page=7
                  Ама пишете и 3 Габровски Сузукета
                  Тук едно даже го учихме да плува http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=26868&page=4
                  и каза че ще дойде ако има поне 100м. крол или брус
                  Ако искате трасе по Стара планина свиркайте да помогнем с някой маршрути
                  Последно редактирано от Smilen; 25-02-08, 21:29.
                  NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                  Коментар


                  • #39
                    До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                    Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
                    Стефан е абсолютно прав,колкото по малко допир с бюрокрацията толкова по добре!Ядохме им попарата затова трябва да се обмисли начина за провеждане на срещата.Ако се тръгне с търсене на спонсори,вземане на разрешения ,присъствие на линейка,пожарна,полиция и куп др.изисквания/не че не е въэможно/си е чисто тровене на нерви.А и датата 15-16/03 става невъэможна,ще трябва поне месец да се уредят нещата.Така че идеята на Стефко е добра,просто трябва да се отработи.Поне така мисля аз!
                    Аз ли не разбрах,или ще има някакво състезание или за всяко събиране на повече от 10 мпста,трябва да има пожарна и линейка

                    Коментар


                    • #40
                      До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                      Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                      Аз ли не разбрах,или ще има някакво състезание или за всяко събиране на повече от 10 мпста,трябва да има пожарна и линейка
                      Това е бюрокрацията,колега!

                      Коментар


                      • #41
                        До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                        15 - 16 март е прекалено рано, я си представете хладен "женски" месец март с малко сняг /нищо, че навън е 20 градуса/ и отиде по дявола купона. Освен това STEFF е прав за организацията и др. подобни. А ако искаме съдействие и финансиране от Миркат или друг рекламодател е необходим поне 1 месец за комуникация и договаряне на събитието /това ми е работата/. Предлагам:
                        да се отвори тема във форума за записване на желаещи за участие

                        Коментар


                        • #42
                          До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                          Да отворим страница за записване на желаещи за участие като оставяме за връзка моб. тлф.
                          Според мен подходящо време е края на април или началото на май от гледна точка на организация и подготовка /има колеги, които имат нужда от време за да отремонтират и пуснат в движение любимите машини/
                          Старозагорските бани са добър вариант
                          Предлагам на 8 или 9 март или когато решите през март една предварителна среща.
                          Тел. за връзка: 0887 568 377 Борис

                          Коментар


                          • #43
                            До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                            Колегите са прави, че трябва да се закрепи времето, че иначе да не гледаме само през прозорците
                            Наистина местността около старозагорските минерални бани е много добра за подобни цели, изобщо района изобилства от възможности...
                            Ако има някакви спънки за района на баните, вариант е и х. Морулей (в средна гора, близо до СЗ), до която има доста интересни ловни пътища за леки и не толкова леки разходки.
                            Тъй като съм родом от Казанлък, мога да предложа още района около в. Бузлуджа - доста хижи и изключително разнообразен терен (габровците знаят какво имам предвид ).

                            Но все пак смятам, че идеята за около Стара Загора е много добра + тва отговаря точно на изискването, което дискутирахме по-рано, а именно, да е някъде по средата

                            Поздрави!
                            SUBARU OUTBACK 2.5
                            LZ1WLF

                            Коментар


                            • #44
                              До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                              Няма да има проблем с организирането на среща,не е нужно да се занимаваме с бюрукрати,сьбитието не е толкова мащабно,тва си е другарска среща,колкото до времето ,мисля че ще е добро и за открито,за всеки случаи можем да разпьнем шатри и барбекюта да осигурим за поляната ,а те хотелите са на 200 метра от там,кво да се затваряме по станции,кои кьдето иска да си резервира нощувка ,ще осигурим списьк с хотелчета и ценови листи ,вие ще прецените ,наи добре да се резервира нещо по посредствено за нощувките,за прехода сьщо няма грижи ,ама по кратичьк че като се отплеснем ще затьмнеем както обикновенно става и няма да стане моабета,ще осигурим и музика ,кво му трябва повече на човекТва е единия вариант,другия е ако сме по малко(30-40) може да разпьнем маси на близкото до Баните село Сулица,кьдето има място за сьберачка,И НЕ НИ ТРЯБВА РАЗРЕШЕНИЕ ОТ ПЕДАЛИ,а нощувката пак на Баните,разбира се по черния пьт,които е 2-3 км.Е казваите кое е наи рационално?
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • #45
                                До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                                [quote=belata;328140]Няма да има проблем с организирането на среща,не е нужно да се занимаваме с бюрукрати,сьбитието не е толкова мащабно,тва си е другарска среща,колкото до времето ,мисля че ще е добро и за открито,за всеки случаи можем да разпьнем шатри и барбекюта да осигурим за поляната ,а те хотелите са на 200 метра от там,кво да се затваряме по станции,кои кьдето иска да си резервира нощувка ,ще осигурим списьк с хотелчета и ценови листи ,вие ще прецените ,наи добре да се резервира нещо по посредствено за нощувките,за прехода сьщо няма грижи ,ама по кратичьк че като се отплеснем ще затьмнеем както обикновенно става и няма да стане моабета,ще осигурим и музика ,кво му трябва повече на човек


                                ТОВА ПРЕДЛОЖИНИЕ НЕ Е ЛОШО САМО ДА ИЗДЕБНЕМ ХУБАВО ВРЕМЕ +1
                                Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                                костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X