Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
    Браво Любо . Страхотен репортаж . Как ги събра толкова много " сузита " само в две страници ? За следващата сбирка поне 50 и два Нисана за цвят , а от теб разширен репортаж в по-вече страници . За целта ще трябва Spas55 да води колоната за да може София да е по-благосклонна .
    Дай Боже да се случи.....много бих се радвал,а за репортажа съм насреща.
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

      Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
      Приятели от цяла България, дайте да се саберем, да се запознаем , да обсъдим проблеми по нашите прекрасни машини SUZUKI.
      И аз съм ЗА !!!

      Коментар


      • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
        ...За следващата сбирка поне 50 и два Нисана за цвят , а от теб разширен репортаж в по-вече страници . За целта ще трябва Spas55 да води колоната за да може София да е по-благосклонна .
        Благодаря, ама имам скромни възражения. Ако благосклонността на София въобще зависи от някой измежду нас, сред първите, които да водят Сузуки колоната, трябва да са Ицо, Иван Попов, Тинтири-Минтири, Джими, Кайо и още мнозина други.

        А Спас55 ще е щастлив , ако някак се подреди преди 55-ото място.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

          Хайде сега "кой ще води бащина дружина" !
          Дайте първо да заформим дружината, после ще видим кой ще води колоната и дали пък нема по примера на синода и мюфтийството да станат 2 паралелни дружини и т.н.
          Малко на "нероден Петко" ми мязат нещата
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

            Привет!
            Въх сакън...пепел ти на устата приятелю Упимен...
            Недей сега така, току виж някоя циганка вземе, че ни урчаса хубавото мероприятие...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

              Гледам има голям интерес за втора подред среща на SUZUKI манияците.Както по горе съм писал домакин на срещата ще е София, и очаквам още по голям интерес от предишното мероприятие,предлагам да се състои следващия месец предвид че предстоят летните(отпускарски)месеци и всеки ще хване на някаде по почивки.Очакваме всякакви предложения за дати ,места,маршрути и програма за провеждане на събора.
              ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

              Коментар


              • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                Здравейте!Ако става дума за май,то най удобните дати са 24и25/05/08г., или 31/05/08 и 01/06/08г. 10 и 17 май ще се работи!

                Коментар


                • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                  Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
                  Здравейте!Ако става дума за май,то най удобните дати са 24и25/05/08г., или 31/05/08 и 01/06/08г. 10 и 17 май ще се работи!
                  С Иван Попов го мислехме точно за 24-25 май ама нека и други да кажат своето мнение=
                  ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                  Коментар


                  • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                    Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                    С Иван Попов го мислехме точно за 24-25 май ама нека и други да кажат своето мнение=
                    Точно на тези дати ли се спряхте? Балове....празници....не знам дали е много удачно.Дано има достатъчно свободни хора, които да дойдат на сбирката Ние май ще се запишем на морската среща
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                      24-25 е супер, хем ще почетем и празника , аз съм ЗА. На морската среща не пречи пак да се отиде, ама трябват палатка за покрива, широки гумета, скара за рибата и ... мацките от Пач ??? бирата от нас, но това по-натам
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                        Първоначално публикуван от Upimen Преглед на мнение
                        24-25 е супер, хем ще почетем и празника , аз съм ЗА. На морската среща не пречи пак да се отиде, ама трябват палатка за покрива, широки гумета, скара за рибата и ... мацките от Пач ??? бирата от нас, но това по-натам
                        Палатката може да е в багажника, гуми може и по-нормални.Няма да караме никой да кара по плажа Барбекюта имаме, "рибата" я предпочитаме да е с ребра и да е грухтяла не повече от година в кочинката , за мацките ще видим, ако сте послушни може да уредим една среща-шествие с някоя шивашка фирма (където има само жени
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                          Дадено - 4-ти август значи Варна? и ти малко да попътуваш
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                            Първоначално публикуван от Upimen Преглед на мнение
                            Дадено - 4-ти август значи Варна? и ти малко да попътуваш
                            Какво ще и гледаме на тази Варна, аз предлагам срещата да е някъде надоло по южното черноморие.Мисля си да направим един хубав преход в Странджата надоло до Резово.После може да се разходим с канута по река Велека, а рибарите да половят риба за скарата Датата ми харесва и съм с 2 ръце "ЗА"
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                              Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
                              Здравейте!Ако става дума за май,то най удобните дати са 24и25/05/08г., или 31/05/08 и 01/06/08г. 10 и 17 май ще се работи!
                              Опасявам се, че 24-25 май трудно ще се намери подходяща, свободна (а и не кожодерска) база за настаняване на 20-30-40-и т.н. души. Който и район да изберем.

                              Поздрави!
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • До: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ОБЩОНАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА SUZUKI МАНИАЦИТЕ

                                Здравейте Всички водачи на Сузукита . Които желаят да се зайграваме около София на 24-25.05,2008 г., моля да го заяват , или да отворим нова тема за мероприятието . Ангажирам се с бирата и кебапчетата и имам идея за конкретно място , но не е лошо да го обсъдим и реализираме ,кадето предценим за най-удачно и удобно за всички !
                                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X