Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде и аз в клуба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хайде и аз в клуба

    Днес купих ето това ВитарчЕ, има доста да се прави по нея, но следва бавен, но славен път към Целта
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Хайде и аз в клуба

    Честито и със здраве да си я караш.
    Много ми харесва тази концепция (гюрук) много е лека колата във височина и преудоляването на станични наклони няма да е проблем за теб. Следващата ти покупка трябва да е гуми в размер 255 ...... и разбира се окачване, лебедка, хай-джек и ... оле отплеснах се.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #3
      До: Хайде и аз в клуба

      Честито кола, и добре дошъл в клуба
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Хайде и аз в клуба

        ЧЕСТИТО и от мен колега много безаварини километра с здраве да я ползваш.
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • #5
          До: Хайде и аз в клуба

          Много здраве да имаш да я караш и много кал по нея ти желая. Дано не се чупи, а само да те вози.

          Коментар


          • #6
            До: Хайде и аз в клуба

            Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
            Днес купих ето това ВитарчЕ, има доста да се прави по нея, но следва бавен, но славен път към Целта
            Колега, да ти е честита и със здраве да си я караш. Един съвет, оправи тоя булбар отпред, опрял е в колата и ако не дай боже я натиснеш дори и леко в гората, например в някой жилав храст, ще ти огъне тенекиите. Трябва да има поне 10-12 сантиметра разстояние там.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              До: Хайде и аз в клуба

              Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
              Днес купих ето това ВитарчЕ, има доста да се прави по нея, но следва бавен, но славен път към Целта
              браво и от мен , прави по бързо и газ през гори и блата
              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

              Коментар


              • #8
                До: Хайде и аз в клуба

                чЕСТИТА ПРИДОБИВКА.Колко малко му трябва на човек за да е щастлив
                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                Коментар


                • #9
                  До: Хайде и аз в клуба


                  честито колега - много и безавариини и умната с офа.
                  то първо трябва дая кръстиш някъде в това състояние, дая поначукаш че после по с кеф се ремонтира.
                  boko
                  Jeeep---KIA
                  https://www.facebook.com/autoboko/

                  Коментар


                  • #10
                    До: Хайде и аз в клуба

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Колега, да ти е честита и със здраве да си я караш. Един съвет, оправи тоя булбар отпред, опрял е в колата и ако не дай боже я натиснеш дори и леко в гората, например в някой жилав храст, ще ти огъне тенекиите. Трябва да има поне 10-12 сантиметра разстояние там.
                    Мерси за пожеланията на всички! А относно булбара, той ще мине под ножа, просто за сега има по-наложителни неща. Има време до гората

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хайде и аз в клуба

                      Те тва е колата,ама придобива истинските си качества след лекия лифт и хубавите гумета,малко защита тук там и все едно да я сьбудиш от мьртвите(проявява добьр характер на офф роудче),между другото в наща бригада си имаме и боец с апсолютен оргинал (само е подсилена и повдигнат резервоар)и се справя отличноТька ли е Боко.Поздравления за избора!
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хайде и аз в клуба

                        Поредния тежко болен Ма кво да се прави - покрай мен нормални не виреят. А като се замисля, само 1-2 пъти съм го возил в гората и даде фира . Заедно мислим да направим тази Витара идеална по всички точки и по този начин да радва новия си щастлив собственик дълги години
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хайде и аз в клуба

                          Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                          Поредния тежко болен Ма кво да се прави - покрай мен нормални не виреят. А като се замисля, само 1-2 пъти съм го возил в гората и даде фира . Заедно мислим да направим тази Витара идеална по всички точки и по този начин да радва новия си щастлив собственик дълги години
                          Мисля, че първата крачка вече факт...
                          Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хайде и аз в клуба

                            Първи резултати: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=23137

                            Коментар


                            • #15
                              До: Хайде и аз в клуба

                              След закупени гуми 255/70 R15 и невъзможността им да влезнат от пред с 38мм фланци следва монтаж на това китче 2" боди лифт, разбира се ръчна изработка



                              Втулките за над тампоните са от полиамид, а болтовете са разпробити с нарязана вътрешна резба, загладена им е външната и са 8.8 якост. Така няма да се налага сменяне на шпилките на купето, които ще окъсеят след лифта.

                              Пак ще трябва да се режат предните калници, но поне няма да има гафове с цъфнали калници над гумите

                              След като мине през доктора ще има още снимки

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X