Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: kolonal и неговата Витара.

    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
    Мда, прав си не трябва да се отделя защото после трудно ще се оправи .
    Аз мисля да режа точно до ръба където се съединяват .
    Там където се съединяват е дебела ламарина 1 мм. Днес го разбрах след като я отрязах. Нямаше как да не отрежа тъй като, кат разчекнах Витарката и гъмата опря в калника. Както и да е, вече почнах да руша. После ще създавам...ако мога.

    Коментар


    • #77
      До: kolonal и неговата Витара.

      Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
      Там където се съединяват е дебела ламарина 1 мм. Днес го разбрах след като я отрязах. Нямаше как да не отрежа тъй като, кат разчекнах Витарката и гъмата опря в калника. Както и да е, вече почнах да руша. После ще създавам...ако мога.
      Най лесно ми се вижда накрая да се затвори със вежда . Няма да подгъваш ламарината, няма да боядисваш .... само режеш и поставяш веждата и една гума за подкалник .
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #78
        До: kolonal и неговата Витара.

        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
        Най лесно ми се вижда накрая да се затвори със вежда . Няма да подгъваш ламарината, няма да боядисваш .... само режеш и поставяш веждата и една гума за подкалник .
        Аз не търся лесното. Искам колата да ми харесва и затова я правя като за себе си. Ако пък нещо се изложа, ще купя калници и ще и възстановя предишния вид. Но трябва да опитам.

        Коментар


        • #79
          До: kolonal и неговата Витара.

          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
          Аз не търся лесното. Искам колата да ми харесва и затова я правя като за себе си. Ако пък нещо се изложа, ще купя калници и ще и възстановя предишния вид. Но трябва да опитам.
          Правилно ! Дано да се получи !
          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

          Коментар


          • #80
            До: kolonal и неговата Витара.

            Здравейте! Ще се намеся с един въпрос относно лифтовете на Витарите. Интересно ми е при смяната на окачването дали е нормално влошаване на комфорта при каране на асфалт??? При мен след като ми сложиха туниг окачване (някакво австралийско беше, но му забравих в момента марката) доста започна да друса и се чудя дали въобще ще става за дълъг път. Иначе извън пътя е пушка, дори имам чувството че друса по-малко. Въпроса ми е при вас как е?

            Коментар


            • #81
              До: kolonal и неговата Витара.

              Първоначално публикуван от niky_s Преглед на мнение
              Здравейте! Ще се намеся с един въпрос относно лифтовете на Витарите. Интересно ми е при смяната на окачването дали е нормално влошаване на комфорта при каране на асфалт??? При мен след като ми сложиха туниг окачване (някакво австралийско беше, но му забравих в момента марката) доста започна да друса и се чудя дали въобще ще става за дълъг път. Иначе извън пътя е пушка, дори имам чувството че друса по-малко. Въпроса ми е при вас как е?
              При мен возията се подобри но аз съм с окачване на Иван Попов и амортисьори от TLC120 . Друсането зависи от твърдостта на амортисьорите . Тях можеш да ги смениш с по меки и возията ти ще се подобри но тогава променяш цялата идея на окачването ти тъй като то си е сметнато . Но така е тази игра, почнеш ли да я играеш ( а ти вече явно си почнал ) ще ти хареса и няма начин да се откажеш да я играеш ...

              ------

              kolonal, Едно боди лифтче 5 см решава много проблеми . В момента съм с 31ци, боди лифт, лифт на окачването, фланци 38 мм и съм срязал калника със 2-3 см само в ъгълчето и не опира абсолютно никъде, тия дни ще слагам вежди 7-8 см и ще махна грозните гумени калобрани и ще видим как ще се промени визията .
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • #82
                До: kolonal и неговата Витара.

                Добри, 5 см. не е ли много? Аз мисля да дигна още с 2,5.

                Коментар


                • #83
                  До: kolonal и неговата Витара.

                  Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                  Добри, 5 см. не е ли много? Аз мисля да дигна още с 2,5.
                  Изобщо не е много, никакви усложнения . Ние моята я вдигнахме за 1 ден като имаш предвид че почнахме в 2 часа след обяд ... общо взето за 3-4 часа работа . Стабилността не се променя особено но визията определено се променя и в калниците вече има много място за гуми сега 31-ци ми омаляха но пък не ми опират никъде и не смятам да минавам на по големи ... поне за сега .
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • #84
                    До: kolonal и неговата Витара.

                    само за проба
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #85
                      До: kolonal и неговата Витара.

                      Здравейте.
                      Виждам че в темата спометавате и фланци. Може ли някои да ми каже от каде мога да си поръчам или да ми пратите някакви чертежи да си направя-milen0069@abv.bg.
                      Благодаря предварително!

                      Коментар


                      • #86
                        До: kolonal и неговата Витара.

                        Първоначално публикуван от milen0069 Преглед на мнение
                        Здравейте.
                        Виждам че в темата спометавате и фланци. Може ли някои да ми каже от каде мога да си поръчам или да ми пратите някакви чертежи да си направя-milen0069@abv.bg.
                        Благодаря предварително!
                        Явор-вромос - Около 200 лв комплекта, телефона му го има в подписа му .
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • #87
                          До: kolonal и неговата Витара.

                          Огромно благодаря v0id

                          Коментар


                          • #88
                            До: kolonal и неговата Витара.

                            0899852338
                            www.VROMOS.com
                            www.T-Max.com



                            Търси Явор.

                            Коментар


                            • #89
                              До: kolonal и неговата Витара.

                              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                              Витарката вече е при Иван Попов. Очаквам утре да видя какво е направил и в понеделник сутрин направо при Goldi да я "обуем". Приготвил съм и и малък подарък, за да изглежда по-секси.

                              Фланци 38мм.
                              A от къде и на каква цена може да се намерят такива фланци че едно приятелче полудя като ги видя и ако може телефон за връзка

                              Много съм отплеснат но не знам как да изтрия публикацията си.Моля не обръщаите внимание!
                              Последно редактирано от rotter; 07-04-08, 22:10. Причина: Грешка

                              Коментар


                              • #90
                                До: kolonal и неговата Витара.

                                Преди няколко дни, нещо отзад започна да стърже неприятно. Вкарах я в сервиза до нас и какво се оказа: Като свалиха заден десен барабан, всичко се разпадна. Цилиндърче, остатък от накладки и пружинки. Ремонт, софийска цена, 309 лева. В това число, нови цилиндърчета, накладки и пружинки, както и шлайф на барабани. И труд. В София е скъп. Сега спира и не стърже.


                                Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
                                A от къде и на каква цена може да се намерят такива фланци че едно приятелче полудя като ги видя и ако може телефон за връзка
                                0899852338 Явор ги продава фланците.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X