Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: kolonal и неговата Витара.

    Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
    Сутринта слязох в гаража и реших, преди да правя отново моста, да се опитам да запаля. Завъртях и чух помпата на инжекциона да подкача. Завъртях ключа и запали без проблем. Все пак, Ясен я прегледа и не откри нищо съмнително. Направо се чудя от какво не искаше да запали вчера. Дали жената нещо направи, какво ли....?!!!!
    Брат, от ревност ще да е!

    Коментар


    • До: kolonal и неговата Витара.

      Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
      Брат, от ревност ще да е!
      Сигурно си прав. Не иска да я кара жена. Под достойнството и е сигурно. Ама трябва да разбере, че е за нейно добро. По-добре ли ще и е да седи шест месеца заключена в гаража, докато ми върнат книжката. Така че, да кротува и да си върши работата, иначе я слагам под ключ.

      Коментар


      • До: kolonal и неговата Витара.

        Привет!
        Що бе Васко ти взеха книжката???
        Искрено съжалявам за това...
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • До: kolonal и неговата Витара.

          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
          Привет!
          Що бе Васко ти взеха книжката???
          Искрено съжалявам за това...
          Взеха ми я заслужено. Така трябва. Като нарушаваш правилата, трябва и да си носиш последствията.

          Коментар


          • До: kolonal и неговата Витара.

            Привет!
            Е...жалко приятелю, но те шест месеца бързо минават...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • До: kolonal и неговата Витара.

              Е сега е момента да махнеш купето и с флекса и телоподаващото..... и....

              Коментар


              • До: kolonal и неговата Витара.

                Колега ще можеш ли да ми дадеш кординати на човека дето ти направи броните че и моита джипка е стигнала до там ако му имаш тел. ще съм ти благодарен или адрес , каде работи?

                Коментар


                • До: kolonal и неговата Витара.

                  Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                  Колега ще можеш ли да ми дадеш кординати на човека дето ти направи броните че и моита джипка е стигнала до там ако му имаш тел. ще съм ти благодарен или адрес , каде работи?
                  0886/440-548 Боби. Намира се на Бистришко шосе, на около 50-60 метра от Околовръстното, посока Бистрица, в дясно.

                  Коментар


                  • До: kolonal и неговата Витара.

                    Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                    Взеха ми я заслужено. Така трябва. Като нарушаваш правилата, трябва и да си носиш последствията.
                    И аз натам съм тръгнал . 11 точки са останали, май на курс ще ходя.
                    Гадно е без книжка, но после ще ти е още по кеф - един вид все едно си отново девствен !

                    Коментар


                    • До: kolonal и неговата Витара.

                      Уф, гадна работа. Днес, отидох при Ясен да смени семеринг на преден диференциал, защото си мислех, че той е причината да ми изтече маслото. Направо бях на 100% сигурен, че това е проблема. Обаче се оказа, че съм се заблудил. (Нямаше как да е иначе, като всичко отдолу бе в масло.) Не е причината в смеринг-а, а в самия диф. Счупил се е, но не защото съм го ударил някъде, а от вътре на вън. Каква е причината само може да гадаем. Ще се разбере по-късно днес, когато Ясен го отвори. Кофти работа.

                      Коментар


                      • До: kolonal и неговата Витара.

                        Оказа се, че един зъб на пиньона се е отчупил частично. Ясен разглоби диф-а и вътре всичко е огледално чисто. Личи си, че е поддържан.Т.е. редовно му е сменяно маслото. Явно е проблем от шупла или нещо такова, но не е външен проблема, не е от удар. Направена е вътрешна и външна заварка на кожуха и сменено ново масло. Ако отново се счупи зъб, ще сменя целия диф. Майстора гарантира-след прегледа-че на 100% такъв проблем и налагаща се смяна на диф-а няма да има, но все пак, ако се наложи ще го сменя.

                        Коментар


                        • До: kolonal и неговата Витара.

                          Да интересното беше че кожуха на дифа беше спукан отвътре а не отвън !

                          Коментар


                          • До: kolonal и неговата Витара.

                            Първоначално публикуван от pansa Преглед на мнение
                            Да интересното беше че кожуха на дифа беше спукан отвътре а не отвън !
                            Спуканото не е от удар а от напън Добри ще ти каже как се счупи неговия.Аз като счупя моя мисля да сложа железен от Самурай.Желязото по-добре понася усилията между пиньона и короната.
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: kolonal и неговата Витара.

                              Внасяме спам по темата,ама е ценна информация да се знае дали с сигурност кожуха от Самурая става за Витарата,че и аз един пьт преправях захващането на предния диф с скоба че се счупи алуминиевото ухо при един скок,и е на пьт и моя,пьк и си покапва,и аз мисля че е от семеринга!!!
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • До: kolonal и неговата Витара.

                                Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
                                един вид все едно си отново девствен !

                                И моята ще я вземат тия дни, ама колкото повече наближават дните толкова по- прее*ана се чувствам
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X