Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: kolonal и неговата Витара.

    Първоначално публикуван от Di Преглед на мнение

    И моята ще я вземат тия дни, ама колкото повече наближават дните толкова по- прее*ана се чувствам
    Ти пък не си взе бележка от мен и Слави, та сега си на това дередже.

    Коментар


    • До: kolonal и неговата Витара.

      Първоначално публикуван от Di Преглед на мнение

      И моята ще я вземат тия дни, ама колкото повече наближават дните толкова по- прее*ана се чувствам
      Въпроса е как ще се чувстваш след това като ти я върнат.
      ПАВКО
      0888802068

      Коментар


      • Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
        Ти пък не си взе бележка от мен и Слави, та сега си на това дередже.
        Вместо бележка, си взех пример ама не съм попила всичко от вас, та ще ми я вземат само за малко м/у другото, си търся личен шофьор БЕЗ ЛМПС от 03.09.2008 до 03.10.2008.
        Заплащане:сутрин:кафе,сок и тортичка, за по-послушните..
        Вечер: кубети с бира може и мезе..
        ПС:някой да изтрие последните постове!!!

        Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
        Въпроса е как ще се чувстваш след това.
        Когато вече ми я вземат или когато ми я върнат???
        Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 16-08-08, 13:38.
        sigpic

        Коментар


        • До: kolonal и неговата Витара.

          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
          Внасяме спам по темата,ама е ценна информация да се знае дали с сигурност кожуха от Самурая става за Витарата,че и аз един пьт преправях захващането на предния диф с скоба че се счупи алуминиевото ухо при един скок,и е на пьт и моя,пьк и си покапва,и аз мисля че е от семеринга!!!
          Става Бела, става Нали зимата ходихме с Добри до Варна да гледаме едни мостове от Самурай ( за проекта цял преден мост на Витара). Каскадьора беше така любезен да ни помогне за пробите с един разглобен мост.Всичко е еднакво, само короната и пиньона се вземат от витаровия диф.Предавателното число на самито е различно,всичко останало пасва 1-1
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • До: kolonal и неговата Витара.

            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
            Става Бела, става Нали зимата ходихме с Добри до Варна да гледаме едни мостове от Самурай ( за проекта цял преден мост на Витара). Каскадьора беше така любезен да ни помогне за пробите с един разглобен мост.Всичко е еднакво, само короната и пиньона се вземат от витаровия диф.Предавателното число на самито е различно,всичко останало пасва 1-1
            Привет!
            Хм...интересно...наистина интересна информация...
            Браво Ваньо...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • До: kolonal и неговата Витара.

              Браво колега. Витарата е станала супер. Имам едно вапросче за предно окачване. С подложки ли е повдигана или с нови прожини и амове?

              Коментар


              • До: kolonal и неговата Витара.

                Първоначално публикуван от milen0069 Преглед на мнение
                Браво колега. Витарата е станала супер. Имам едно вапросче за предно окачване. С подложки ли е повдигана или с нови прожини и амове?
                Нови пружини, нови амортесьори и подложки 5 см.

                Коментар


                • До: kolonal и неговата Витара.

                  Вчера тръгнах да се разхождам в гората. И закъсах. Няма такава излагация. Сам, без телефон, станция или каквото и да било. Уж само за пет минути да се шмугна в едно черно пътче. Е, шмугнах се. По най-балъшкия начин. Влязох по "пътчето", ама се оказа, че не е съвсем пътче, а обикновена стесняваща се пътека със страничен наклон. Тръгнах назад и колата се подхлъзна и хоп, между едни дървета и храсти. И нали си имам голяма вяра, си викам, че ще се измъкна със собствени сили. Напред-назад и така се заклещих, че се наложи да излизам през дясната врата. Гледам, чешам се, пак гледам, пак се чешам и викам си, че ще ползвам лебедката. И шах, до сега не ми се беше налагало да я разпъвам. Цирк голям. Викам си, ще звъня на някой. Да, ама телефоните ми в къщи и завиках. Неволята. И тя дойде. Като просветление. След десетки маневри бях свободен. С леки щети, ама човек се учи дорде е жив. Няма да казвам, че таванният ми багажник вече не е таванен. И третият стоп вече не е там, дето беше до скоро. Абе....друг път слизам и гледам, ама сега само гледах.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: kolonal и неговата Витара.

                    Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
                    Вчера тръгнах да се разхождам в гората. И закъсах. Няма такава излагация. Сам, без телефон, станция или каквото и да било. Уж само за пет минути да се шмугна в едно черно пътче. Е, шмугнах се. По най-балъшкия начин. Влязох по "пътчето", ама се оказа, че не е съвсем пътче, а обикновена стесняваща се пътека със страничен наклон. Тръгнах назад и колата се подхлъзна и хоп, между едни дървета и храсти. И нали си имам голяма вяра, си викам, че ще се измъкна със собствени сили. Напред-назад и така се заклещих, че се наложи да излизам през дясната врата. Гледам, чешам се, пак гледам, пак се чешам и викам си, че ще ползвам лебедката. И шах, до сега не ми се беше налагало да я разпъвам. Цирк голям. Викам си, ще звъня на някой. Да, ама телефоните ми в къщи и завиках. Неволята. И тя дойде. Като просветление. След десетки маневри бях свободен. С леки щети, ама човек се учи дорде е жив. Няма да казвам, че таванният ми багажник вече не е таванен. И третият стоп вече не е там, дето беше до скоро. Абе....друг път слизам и гледам, ама сега само гледах.
                    Иначе на хард не ходиш,вече ще те викам с насНищо и няма така се почва.

                    Коментар


                    • До: kolonal и неговата Витара.

                      Гледам, оставил си задния ляв прозорец отворен - да попроветриш предполага .

                      Важното е, че не те е оставила в гората!

                      Коментар


                      • До: kolonal и неговата Витара.

                        Първоначално публикуван от MAD NENO Преглед на мнение
                        Иначе на хард не ходиш,вече ще те викам с насНищо и няма така се почва.
                        Айдееее убава Витарка беше Да ти е честита Васе и много да те радва и слушка из деретата

                        Коментар


                        • До: kolonal и неговата Витара.

                          Щом не си викал трактора , не се брои

                          Коментар


                          • До: kolonal и неговата Витара.

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Щом не си викал трактора , не се брои
                            Абре, ти знаеш ли де трябваше да ходя за трактор?!!! Още щях да вървя в едната посока.

                            Коментар


                            • До: kolonal и неговата Витара.

                              Нема нищото само "първият път" боли

                              Коментар


                              • До: kolonal и неговата Витара.

                                Амиии Васе, честито бойно кръщене м очаквам в най скоро време да те видя с ролкейдж
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X