Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: kolonal и неговата Витара.

    Привет!
    Да...май и аз се разболявам малко по малко...
    Харесах си едни гуми за моята Витарка аха да ги купя и хоп...прочетах, че си слохил 235...май и аз почвам да мисля за фланци и широки гуми...кофтито е, че моите са шестнайски и струват...мани, мани...
    Иначе твоята е станала супер...като я разкрасиш сложи малко снимки да я видим пак.
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • До: kolonal и неговата Витара.

      Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
      Витарката отново е в бокса (тя май там седи повече, отколкото да се кара ). Този път тенекеджийство (да направим опит да спрем ръждата, щото ръжда и жена тръгнат ли спиране няма ). И после малко бояджийство. Абе да стане както трябва.
      Хаха Васе, нашите Витари по едно и също време, за едни и същи неща в бокса Утре отивам да видя до къде са я докарали и да питам кога ще я взема.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: kolonal и неговата Витара.

        Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
        Привет!
        Да...май и аз се разболявам малко по малко...
        Харесах си едни гуми за моята Витарка аха да ги купя и хоп...прочетах, че си слохил 235...май и аз почвам да мисля за фланци и широки гуми...кофтито е, че моите са шестнайски и струват...мани, мани...
        Иначе твоята е станала супер...като я разкрасиш сложи малко снимки да я видим пак.
        Те 16 цоловите са по евтини от 31 /10,5 /15, така че скачай смело в боя.
        ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

        Коментар


        • До: kolonal и неговата Витара.

          Вчера я взех от тенекеджията и направо я закарах да я боядисат. Но като я взимах, майстора ми обърна внимание на един проблем. Цялата джипка стои наклонена на ляво (имам предвид на шофьорската страна). Дано да не е нещо сриозно, като я взема ще и направим обстоен преглед.

          Коментар


          • До: kolonal и неговата Витара.

            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
            Вчера я взех от тенекеджията и направо я закарах да я боядисат. Но като я взимах, майстора ми обърна внимание на един проблем. Цялата джипка стои наклонена на ляво (имам предвид на шофьорската страна). Дано да не е нещо сриозно, като я взема ще и направим обстоен преглед.
            Споко, при Добри наклона е надясно, сменете малко части от окачването и ще си ги нивелирате
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: kolonal и неговата Витара.

              Браво Васко получила се е много добре.Харесва ми кога ще се омажем из нашия край.
              sigpic

              Коментар


              • До: kolonal и неговата Витара.

                Няма да се плашите, на моята беше мръднало купето странично спрямо шасито, след като Соти реши да я покара

                Коментар


                • До: kolonal и неговата Витара.

                  Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
                  Браво Васко получила се е много добре.Харесва ми кога ще се омажем из нашия край.
                  Много скоро.

                  Коментар


                  • До: kolonal и неговата Витара.

                    Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                    Вчера я взех от тенекеджията и направо я закарах да я боядисат. Но като я взимах, майстора ми обърна внимание на един проблем. Цялата джипка стои наклонена на ляво (имам предвид на шофьорската страна). Дано да не е нещо сриозно, като я взема ще и направим обстоен преглед.
                    Колега и мойта е наклонена на ляво смених пружините ама май не се оправи.
                    ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                    Коментар


                    • До: kolonal и неговата Витара.

                      Ей досега на какво я направихме след боядисването. Не съм много доволен от цвета, но след като я поодраскам малко ще я пребоядисам отново. Сивото има толкова много разновидности, накрая все ще улуча.

                      П.С. Тубата под джипката е 30 литрова.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: kolonal и неговата Витара.

                        Само черен мат
                        B+

                        Коментар


                        • До: kolonal и неговата Витара.

                          Честита ти нова боя . Останали ти кило-две за поправки , че ще ти трябва , ако тръгнеш по расотки . Задния прозорец стъклен ли е ? Изглежда ми като истински .
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • До: kolonal и неговата Витара.

                            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                            Ей досега на какво я направихме след боядисването. Не съм много доволен от цвета, но след като я поодраскам малко ще я пребоядисам отново. Сивото има толкова много разновидности, накрая все ще улуча.

                            П.С. Тубата под джипката е 30 литрова.
                            Привет!
                            Защо бе приятелю...станала е супер, но ти си знаеш най добре...
                            Браво за тубата...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • До: kolonal и неговата Витара.

                              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                              Честита ти нова боя . Останали ти кило-две за поправки , че ще ти трябва , ако тръгнеш по расотки . Задния прозорец стъклен ли е ? Изглежда ми като истински .
                              Аааа, оставих си малко боица да има, ама скоро като я поодраскам ще и сменя цвета тотално. Добри-void-каза, че всяка Витара трябва да си има уникален цвят. Неговата зелена, на друг колега жълта, а мойта ще я правя............

                              П.С. Стъклото е истинско-турско от "Кобра". 101 лева. Имаше и "европейски"-както се изрази продавачката, по 181 с поставянето. Като го счупим ще слагаме друго, поне не са скъпи.

                              Коментар


                              • До: kolonal и неговата Витара.

                                Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                                Привет!
                                Защо бе приятелю...станала е супер, но ти си знаеш най добре...
                                Браво за тубата...
                                Абе друг цвят исках, ама и този става, като се има предвид къде ще я "водя" на разходка. Няма да ходи на изложба я.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X