Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересен проблем с Витара 16V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Интересен проблем с Витара 16V

    Какво стана колега тръгна ли Витарлясника

    Коментар


    • #17
      От: Интересен проблем с Витара 16V

      Сори. Покрай други ядове забравих да дам отчет...
      Свещите бяха на около 15 000км, уж правилни и затова в началото бяха извън подозрение. Пича оня ден ги сменил и - голяма изненада, няма що - проблема на бензин практически изчезна. На газ продължава да се лигави, но вече съм почти сигурен, че там проблема е от качеството на гориво-въздушната смес. Смесителя е монтиран малко странно (колата така си дойде от Италия), но ще му дойде реда и на него.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #18
        От: Интересен проблем с Витара 16V

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        Сори. Покрай други ядове забравих да дам отчет...
        Свещите бяха на около 15 000км, уж правилни и затова в началото бяха извън подозрение. Пича оня ден ги сменил и - голяма изненада, няма що - проблема на бензин практически изчезна. На газ продължава да се лигави, но вече съм почти сигурен, че там проблема е от качеството на гориво-въздушната смес. Смесителя е монтиран малко странно (колата така си дойде от Италия), но ще му дойде реда и на него.
        Я дай снимка на газовата ,и на маркуча на ниското който влиза в смукателния колектор , има ли кранче за регулиране или е с един ел. калапан който при подаване на газ се отваря ?
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • #19
          От: Интересен проблем с Витара 16V

          Снимката ще е след празниците, пича е някъде по Родопите в момента.
          Газовата е радикална измишльотина и все я бях разчарковал, ама пусто това притрисане на бензин ме подведе Има досто кретеноидно (поне като за джипка) електронно управление, което в момента е изключено, а при първа възмоцност ще бъде и изхвърлено. Ще я снимам, че иначе е много дълго за обяснение.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #20
            От: Интересен проблем с Витара 16V

            Стефане, на кокили ЧИД Че с това теф4о, направо изключвам. Пия бира или домашно вино, за свещите имам предвидНадявам се да дойда на Ст.З. среща и там на живо да сборим главите, че Сатаната ми се е наканил, имам жълт картон при него

            Коментар


            • #21
              От: Интересен проблем с Витара 16V

              Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
              Стефане, на кокили ЧИД Че с това теф4о, направо изключвам. Пия бира или домашно вино, за свещите имам предвидНадявам се да дойда на Ст.З. среща и там на живо да сборим главите, че Сатаната ми се е наканил, имам жълт картон при него
              Нещо не разбрах ама ти ще дойдеш
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • #22
                От: Интересен проблем с Витара 16V

                Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                Стефане, на кокили ЧИД Че с това теф4о, направо изключвам. Пия бира или домашно вино, за свещите имам предвидНадявам се да дойда на Ст.З. среща и там на живо да сборим главите, че Сатаната ми се е наканил, имам жълт картон при него
                Малиии ... направо ме стресна ...
                А вземи наистина се донеси на Срещата, то и аз би трябвало да съм напълно "ремонтиран" до тогава. Домашното вино е лек дефицит, че и аз го пия, ама като за теб все ще изкопая нещо от избата
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X