Обява

Свий
Няма добавени обяви.

за витара 5 врати изкажете мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: за витара 5 врати изкажете мнение

    Много благодаря за бързия отговор, сега ако ми кажеш и дали става лесно обръщането на волана, и за какви пари ще имам много да черпяяя
    -------Honda CR-V 128к.с.--------
    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

    Коментар


    • #17
      До: за витара 5 врати изкажете мнение

      Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
      Много благодаря за бързия отговор, сега ако ми кажеш и дали става лесно обръщането на волана, и за какви пари ще имам много да черпяяя
      трудно и скъпо удоволствие... за да стане както трябва се разглобява почти цялата кола...
      в тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=51432 Явор показва как става, и други интересни неща показва
      LZ1RED

      Коментар


      • #18
        До: за витара 5 врати изкажете мнение

        Първоначално публикуван от рекс хънт Преглед на мнение
        Здравеите всички офроудари. Първо искам да благодаря предварително на всички които ще се отзоват за да ми помогнат със своят опит и знания. Вапроса ми е - мислия да си взема една витара дълга база. двоика 24v. ще я ползвам сабота и неделя за рибилов. Дълга база заштото ще има лодки палатки такъми и т.н. мисля да си я докатам от германия. 96-99г. около 5-6000 евро там ще я плащам. ще бъде под 80 000км. искам да е перфектна. кажете ми висока ли е тсената коиато съм решилда платя в германия. Недежден джип ли е това. И струва ли си парите. какво е по добре витара или гранд витара. оставете модела а кое е по надеждно и лесно за подражка. Моля ви помогнете с малко инфоБЛАГОДАРЯ ВИ Горния пост го истрих да не се повтарят, че не се публикува веднага та го пуснах 2 пъти.
        Колега , съжалявам за офтопика ама като си приготвил толкова пари защо не се огледаш за някой Ландкрузер . Цените вече са доста надолу с тая криза. С 3.0 TD 125 коня е пълно. Ако имаш късмет може и 3.0 D4D 163 коня да си намериш. Фул тайм са,а късите бази сериино са с твърд блокаж на задния мост. Упех
        NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

        Коментар


        • #19
          До: за витара 5 врати изкажете мнение

          Опаааа....сега видях че постинга е от 2007. Сори
          NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X