Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Демонтаж на табло на Гранд Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Демонтаж на табло на Гранд Витара

    Колеги,някой свалял ли е таблото на гранд Витара 2001,виждам зор с конзолката където са копчетата за управление на парното и климатика нещо не излиза ,само се клати.Искам да го сваля,за да подменя изгорели крушки,че не ми осветява кранчетата на парното и вентилатора.
    Благодаря предварително.
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

  • #2
    От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

    Никой ли не е свалял такова табло,така и не можах да сменя гадната крушка,само тя е изгоряла.
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • #3
      От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

      Всички табла са на щипки, ако не си успял да установиш къде са, по-добре не се захващай, за да не ги начупиш и после да търсиш панелче, отделно са два вида таблата, дай снимка, да посоча къде да ръчкаш с отвертката

      Коментар


      • #4
        От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

        Ок благодаря ти,сега съм го събрал,но в събота ако времето е хубаво пак ще го сваля и ще снимам това което не излиза/панела на парното и климатика/
        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
        0878739299

        Коментар


        • #5
          От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

          Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
          Ок благодаря ти,сега съм го събрал,но в събота ако времето е хубаво пак ще го сваля и ще снимам това което не излиза/панела на парното и климатика/
          И аз имам същия проблем, със свалянето на конзолата кадето са копчетата на парното,ама мисля че трябва някаде на вътре се пъхне.Ако си установил дай жокер

          Коментар


          • #6
            От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

            На Витарата така и не го свалих,щото я продадох.Сега свалях на Тераното,сваля се само предното панелче с лепенките,след като свалиш копчетата с една малка отверчица го подпъхваш и излиза само то.
            "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
            0878739299

            Коментар


            • #7
              От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

              Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
              Колеги,някой свалял ли е таблото на гранд Витара 2001,виждам зор с конзолката където са копчетата за управление на парното и климатика нещо не излиза ,само се клати.Искам да го сваля,за да подменя изгорели крушки,че не ми осветява кранчетата на парното и вентилатора.
              Благодаря предварително.
              И при мен е така...,едно време... и аз се бях захванал с тази процедура и стигнах точно до този "неразглобяем" детайл.... Събрах всичко както си беше и се примирих....След известно време някъде в руския форум прочетох,че имало екземпляри(японска сглобка...,като мойта..),без подсветка на това място(светят само копчетата за климатика и управлението на клапите... и то когато са натиснати). Много не им повярвах..., но се отказах окончателно... и свикнах..
              SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

              Коментар


              • #8
                От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

                Така е, има го и при баленото

                Коментар


                • #9
                  От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

                  Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                  Така е, има го и при баленото
                  аз се справих с този проблем ,на конзолката отзад има болт който се сваля по много гаден начин.Аз свалих цялата жабка и всичко около нея и отам с къса отверка си наврях ръката като си причиних много ужулвания но успях да развъртя болта и конзолката излеза.успех

                  Коментар


                  • #10
                    От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

                    Първоначално публикуван от vadoiv Преглед на мнение
                    И при мен е така...,едно време... и аз се бях захванал с тази процедура и стигнах точно до този "неразглобяем" детайл.... Събрах всичко както си беше и се примирих....След известно време някъде в руския форум прочетох,че имало екземпляри(японска сглобка...,като мойта..),без подсветка на това място(светят само копчетата за климатика и управлението на клапите... и то когато са натиснати). Много не им повярвах..., но се отказах окончателно... и свикнах..
                    Аз на ХЛ-а я смених ,говоря за осветление на копчетата на клапите.Има една обща лампа на панела,освен това като натиснеш копче си свети друга светлина.Пуснете някоя снимка да се сетя ,че бая разглобяване имаше .
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • #11
                      От: Демонтаж на табло на Гранд Витара

                      Благодая Тони...,но както казах.. вече не ми прави впечатление..,свикнах.. !
                      SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

                      Коментар


                      • #12
                        и на края - никой нищо

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X