Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко акъл за Suzuki Vitara ( абсолютни новаци )

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Малко акъл за Suzuki Vitara ( абсолютни новаци )

    Привет Антоане и добре дошъл във форума/подфорума! Много добре сте се насочили към къса витара кабрио! Не е капризна, сравнително лесно се поддържа и за това за което ще я ползвате мисля че ще е перфектна. Освен ръжда и шумове по трансмисията и двигателя, огледайте добре гюрука в какво състояние е! Аз карам също кабрио с мек таван но за зимните месеци мисля, че ще е по добре да бъде с хард топ, който също се сваля (изолира по добре от шумове и от студа навън). В никакъв случай не трябва да мислиш че ще ти е студено с мекия разбира се, защото ако е наред парното на витарата е много добро!
    Като двигател 16 клапановия е по пъргав и по бързо се развърта, но някои смятат че е по проблемен .... Съветвам те при огледа на колата да се обадиш на някой който е в час с витарите като цяло!
    Успех с покупката и чакаме скоро да се похвалиш с нея
    [COLOR=black]Suzuki Vitara 1,6 '94[/COLOR]
    0899089976 Адриян

    Коментар


    • #17
      От: Малко акъл за Suzuki Vitara ( абсолютни новаци )

      А дали ще ми трябва нещо специално за да поставя гуми -
      COOPER COBRA GT размери: 295/50 R15 105S ??? Това много ли ще повлияе на разхода на гориво, също така ?

      Коментар


      • #18
        От: Малко акъл за Suzuki Vitara ( абсолютни новаци )

        Снимката на витарата е модификация наричана Wide boy, различава се от другата с по-малки вежди, която се нарича Fat boy не само по-начина, по-който изглежда, но и по екстрите за модела, задължително двете модификации имат степенки, независимо кой модел са, досега съм видял над 5 вида вежди и над 10 модела степенки. Заводски модофикациите са оборудвани с джанти минимум 8", на които гумите започват от 255/60/15 и нагоре. Това, което си намислил не е лошо, но за гората забрави, освен ако не ходиш на някои тучни поляни с кравичките Милка Лично моята съм я напарвил така, като тази от снимката, преди беше с по-малките вежди, но това вече е минало. Чудесна е за пред кафето, на плажа под звездите без таван и тем подобни глезотийки, но особенно след като я пребоядисах цялата няма да я вкарам в гората със сигурност, за там си трябва прежалена джипка, а не тупалка, успех

        Коментар


        • #19
          От: Малко акъл за Suzuki Vitara ( абсолютни новаци )

          Колега "Trent" би ли дал малко повече инфо от каде може да се земат тези така наречени (вежди) специално за Wide boy става дума мерси предварително..

          Коментар


          • #20
            От: Малко акъл за Suzuki Vitara ( абсолютни новаци )

            Първоначално публикуван от pr0biker Преглед на мнение
            Надявам се да не прозвучи смешно, но все пак съм написал, че сме пълни лаици. Та бихте ли ми обяснили що за животно са амовете? Съвсем накратко- бързо сващам, само да ми се подаде

            Също така, много искам да попитам от кой модел или поне от къде мога да намеря едни специални раздувки. Огледах доста форуми и магазини, но не са точно тези на снимката. [ATTACH=CONFIG]422108[/ATTACH]
            Оградил съм точно това специфично място, където раздувките са направени така и се "сливат" с бронята
            След изчитане из форума ми светна, че гумите, с които искам да обуя "лейди" са Cooper Cobra Radial G/T, само не мога да разбера модела джанти, които много харесвам - те са едни специални, които издават гумата доста по в страни. Бихте ли ми предложили няколлко такива типа?
            Ееейй.Това нещо не го бях прочел.А уж чета подробно всичко, даже препрочитам по някога.Е, аман от лаици.То за да стигнеш до джип, поне трябва да си тръгнал от нещо.А колегата, гледам се е изтъпанчил на някакъв марков мотор/явно чужд/ и не знае що е "амове",пък и пише,че е изчел форума.Ей, горко им на някои колеги, които всеотдайно искат да помогнат на такива като [COLOR=DimGray ]pr0biker,ама дали си заслужава.[/COLOR]

            Коментар


            • #21
              От: Малко акъл за Suzuki Vitara ( абсолютни новаци )

              Първоначално публикуван от B0X1T0 Преглед на мнение
              Колега "Trent" би ли дал малко повече инфо от каде може да се земат тези така наречени (вежди) специално за Wide boy става дума мерси предварително..

              Звънни ми на 0887941416 Трифон, същото се отнася и за автора на темата, успех

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X