Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разход на новата Витарка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разход на новата Витарка

    Първоначално публикуван от petomu Преглед на мнение
    На Грант Витара според мен 15- цолови джанти могат да се сложат само след изпилване на част от предните спирачни апарати. Не знам дали си заслужава да влизаш в този филм.
    значи ще си оставам на 16 ки но мисля да са по тънки и по-високи за зимно-калният сезон имаш ли идея какъв р-р ще е подходящ без да се налагат корекции по окачване сега съм с 215/65/16 такива каквито и дават по каталог,но мисля че за зимни може и по-височки и тънки.
    Като я купих беше с 225/70/16 и гледам че е опирала в гредата при пълни завои и от двете страни.
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • #17
      От: Разход на новата Витарка

      Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
      Какво имаш в предвид,от мощността му ли или от разхода.С газов инж. ли си или с обикновенна щото май толко ми гори бензин на мен,за сега я карам само събота и неделя на къси разтояниица в града та може би и аз ще минавам на газов вариант,но хич не ми се ще да запълвам и без това малкия багажник.
      Със ГИ съм! Моята Витара е малко по-лека от твоята,защото е с предишното купе....междинка е!Моя мотор е 132к.с. ,а твоят е 128к.с. ,като разликата мисля е само в електрониката!Аз предпочитам Газта,пред багажника!
      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

      Коментар


      • #18
        От: Разход на новата Витарка

        Първоначално публикуван от petomu Преглед на мнение
        На Грант Витара според мен 15- цолови джанти могат да се сложат само след изпилване на част от предните спирачни апарати. Не знам дали си заслужава да влизаш в този филм.
        Някъде бях чел, че стават стига да са с отрицателен офсет.

        Коментар


        • #19
          От: Разход на новата Витарка

          Не стават мисля!....Опират в апаратите!...Иван Попов може да каже със сигурност!
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • #20
            От: Разход на новата Витарка

            Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
            Със ГИ съм! Моята Витара е малко по-лека от твоята,защото е с предишното купе....междинка е!Моя мотор е 132к.с. ,а твоят е 128к.с. ,като разликата мисля е само в електрониката!Аз предпочитам Газта,пред багажника!
            Да питам колеги,тези двигатели имат ли нужда от монтаж на "омаслители" при поставяне на ГИ.
            "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
            0878739299

            Коментар


            • #21
              От: Разход на новата Витарка

              Това е много кофти въпрос! Винаги ще срещнеш различни отговори!Моята няма и повече газаджий твърдят,че няма нужда,а дали е така.....трябва да кажат специалисти по въпроса и да се обосноват!
              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

              Коментар


              • #22
                От: Разход на новата Витарка

                Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                Това е много кофти въпрос! Винаги ще срещнеш различни отговори!Моята няма и повече газаджий твърдят,че няма нужда,а дали е така.....трябва да кажат специалисти по въпроса и да се обосноват!
                Еми хайде,моля някой от колегите,който е по-наясно да си каже мнението.Трябва или не,защото и аз чувам противаречиви мнения,някой казват,че клапаните им не са като на ЦРВ демек тънки и нямало нужда да се омасляват за да не прегорят,а други казват че прегаряли
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар


                • #23
                  От: Разход на новата Витарка

                  Определено не са като на ЦРВ-то (тънки) и не знам,на някой да са му прегорели клапаните досега,но винаги може да има първи път!
                  Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Разход на новата Витарка

                    Човека от сервиза на сузуки в Пловдив ми каза че ако е без омаслител щяла да изкара 30-40 хил.км ама незнам надявам се някой колега да ни помогне със съвет все пак тук има много които разбират от витари
                    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                    0878739299

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X