Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на семеринги на Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Смяна на семеринги на Витара.

    100-тачка в най-добрия случай за сваляне,смяна на семеринг за 5-6лв. и качване на скоростна кутия.И семерингчето от 5-6лв. става 105-106лв.,баси и семеринга..........но няма начин.

    Коментар


    • #17
      От: Смяна на семеринги на Витара.

      Вземи си комплекта на Елринг за 30 лв , че да не стане смяната 105+130= 235 лв ,аз минах по твоя път ,първо за 5 лв и после втори път за 30лв .Само че аз сам си правя ремонта и също като теб си мислих че тече от каратерра ,ама друг път , от миркат заден семеринг цена 56лв Ти си направи сметката
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #18
        От: Смяна на семеринги на Витара.

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        Вземи си комплекта на Елринг за 30 лв , че да не стане смяната 105+130= 235 лв ,аз минах по твоя път ,първо за 5 лв и после втори път за 30лв .Само че аз сам си правя ремонта и също като теб си мислих че тече от каратерра ,ама друг път , от миркат заден семеринг цена 56лв Ти си направи сметката
        Какви семеринги ползваш по 100-200 лв да не са със златна нишка????
        Аз отварях миналата година двигателя по друга причина и смених семерингите като предните 2 ги купих по 7-8 лв ,а задната на коляновия вал за 15 лв от фирмения магазин на Loctite .Сега остана само да сменя задната на разпределителния вал .
        Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

        Коментар


        • #19
          От: Смяна на семеринги на Витара.

          Първоначално публикуван от kamarashev25 Преглед на мнение
          Какви семеринги ползваш по 100-200 лв да не са със златна нишка????
          Аз отварях миналата година двигателя по друга причина и смених семерингите като предните 2 ги купих по 7-8 лв ,а задната на коляновия вал за 15 лв от фирмения магазин на Loctite .Сега остана само да сменя задната на разпределителния вал .
          Момци скачайте само на супер качествени семеринги,не подценявайте ситуацията с евтини!Не подценявайте и факта че мотори на по 150,250000 хиляди е допустимо да имат износване в шийките на валовете, в такава ситуация процедирам или със скъсяване на пружината на семеринга с 3,4 спирали,или го пълня отвътре с качествен моторен силикон това е военна технология за супер износени шийки на валове ,аз предпочитам този начин!За ремонта си търсете сигурен човек дето няма да претупа нещата!Тези неща са изпробвани с времето имам 12 годишен опит като автомеханик по ходова част и мотори на леки МПС,бусове ,джипове! Просто сьвет.УСПЕХ!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: Смяна на семеринги на Витара.

            Първоначално публикуван от kamarashev25 Преглед на мнение
            Какви семеринги ползваш по 100-200 лв да не са със златна нишка????
            Аз отварях миналата година двигателя по друга причина и смених семерингите като предните 2 ги купих по 7-8 лв ,а задната на коляновия вал за 15 лв от фирмения магазин на Loctite .Сега остана само да сменя задната на разпределителния вал .
            Ти ме разби Ако беше прочел малко по нагоре сега нямаше да ме разсмиваш , карай смеха е здраве .Колегата е писал че семеринга бил 5 лв а смяната 100 .Ей веселяци хора .Ама с последното си изречение ....... отзад и семеринг на разпределителния вал нещо не ми се връзва
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #21
              От: Смяна на семеринги на Витара.

              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
              Ти ме разби Ако беше прочел малко по нагоре сега нямаше да ме разсмиваш , карай смеха е здраве .Колегата е писал че семеринга бил 5 лв а смяната 100 .Ей веселяци хора .Ама с последното си изречение ....... отзад и семеринг на разпределителния вал нещо не ми се връзва
              не знам какво точно не ти се връзва ,но аз съм написал че съм сменил семеринга на разпределителния вал която е като на WV ,а в задния край (до делкото) не съм отварял още и не знам какво ще трябва да се смени ,но определено ще трябва да се смени
              а що се отнася до това със смяната (100-те лв.) не съм го разбрал и се извинявам за това
              Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

              Коментар


              • #22
                От: Смяна на семеринги на Витара.

                О-пръстенът на делкото, поне при мен 1,6 карбуратор е 55/2,5 а бях купил 57/3, но не свърши работа.

                Коментар


                • #23
                  От: Смяна на семеринги на Витара.

                  Първоначално публикуван от kamarashev25 Преглед на мнение
                  Сега остана само да сменя задната на разпределителния вал .
                  Ете това ,задната семеринга на разпределителния вал ? Защото ЗАДНАТА О ПРЪСТЕН НЕ МИ СЕ ВЪРЗА ,а темата беше за семеринг
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X