Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Самурай!!Какво мислите??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

    Първоначално публикуван от pravdo Преглед на мнение
    Много грешиш колега. Има и дълги "нинжди" с 1300 сс бензинов мотор, които е по-разпространен
    Моля да бъда извинен. Знам само за Самураите, които са с дизелов двигател от Пежо 1.9
    Последно редактирано от Nik16; 19-01-10, 00:12. Причина: Грешно изказване от моя страна
    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

    Коментар


    • #47
      До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

      Ник, без да се обиждаш, ама чуването няма нищо общо с четенетопростено ти е, нали ще почерпиш по бира следващият път, не като последният-капучино

      Коментар


      • #48
        До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

        Първоначално публикуван от nickybg Преглед на мнение
        Сериозно ли има "дълги" самураи?
        Даже има и изцяло метален с 5 врати. Скоро гледах един в Горубляне

        Коментар


        • #49
          До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

          Привет, потенциален самураяджия съм и в момента събирам "съвети" и пари, разбира се, та къде е най-гадното място на което може да изгние самика, такова че да ме накара да предпочета друг по-стар(пример е стар).Правилна ли ми е насоката(като предусловие е малкия начален бюджет) да търся не брутално изгнил, но все пак изгнил и съответно евтин самурай, по-нова година, и "по-големия" 1.3 двигател.... Целта ми е да го карам като всекидневна кола(колкото и странно да звучи), като съм приел условието - друсане, повече и доста твордо съм "ЗА" самурай, отколкото - Витара.... Желанието ми е всекидневното каране събота и неделя да премине в разходки в гората и постояно проучаване на възможностите на джипчето. Преди съм карал 410-тка по стара от мен, но тогава бях на 18, като лъскавите коли ме привличаха повече, може би затова тогава не му обърнах внимание, сега отново се запалих по самика. Ако някой има "оферти" и съвети, насреща съм....

          П.С. като новак си позволих да се възползвам от темата.....
          Последно редактирано от Пдшшщ; 19-01-10, 17:14.

          Коментар


          • #50
            До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

            аз имам самурай-е не е за малко пари,но е изкърпен основно целия,по шасито няма ръжда,напръскан с антикор,ревизиран,обслужен,регистриран 3+1,всичко платено но е 1000сс..моята любима кола за съжаление ми се налага да е разделя с него,като проблема не е финансов,а нуждата от по голям джип,а ще ми станат доста колите ако го задържа..и тъй като не мога да ти пиша лични..пиши тук ако решиш да търсиш
            куче или вълк?
            в клетка ,или свободен?
            въпрос на личен избор.
            Вихрен Илиев
            0888249888
            blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
            Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #51
              До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

              Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
              аз имам самурай-е не е за малко пари,но е изкърпен основно целия,по шасито няма ръжда,напръскан с антикор,ревизиран,обслужен,регистриран 3+1,всичко платено но е 1000сс..моята любима кола за съжаление ми се налага да е разделя с него,като проблема не е финансов,а нуждата от по голям джип,а ще ми станат доста колите ако го задържа..и тъй като не мога да ти пиша лични..пиши тук ако решиш да търсиш
              Navar,аз търся самурай, предлагам и бартер срещу Крайслер Вояджер 2,0 бензин.Би ли пуснал на мейла ми малко снимки да го разгледам твоя Самурай? Току виж ми харесал...

              Коментар


              • #52
                До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                Първоначално публикуван от Пдшшщ Преглед на мнение
                Привет, потенциален самураяджия съм и в момента събирам "съвети" и пари, разбира се, та къде е най-гадното място на което може да изгние самика, такова че да ме накара да предпочета друг по-стар(пример е стар).Правилна ли ми е насоката(като предусловие е малкия начален бюджет) да търся не брутално изгнил, но все пак изгнил и съответно евтин самурай, по-нова година, и "по-големия" 1.3 двигател.... Целта ми е да го карам като всекидневна кола(колкото и странно да звучи), като съм приел условието - друсане, повече и доста твордо съм "ЗА" самурай, отколкото - Витара.... Желанието ми е всекидневното каране събота и неделя да премине в разходки в гората и постояно проучаване на възможностите на джипчето. Преди съм карал 410-тка по стара от мен, но тогава бях на 18, като лъскавите коли ме привличаха повече, може би затова тогава не му обърнах внимание, сега отново се запалих по самика. Ако някой има "оферти" и съвети, насреща съм....

                П.С. като новак си позволих да се възползвам от темата.....
                Само да те поправя,самурая не вози твърдо,той ИЗОБЩО НЕ ВОЗИ. след него витарата ти се струва бентли а голфа самолет а ти самия,определено се чувстваш извозен. ще му се радваш само през последните 2 дни от седмицата,а през останалите ще го мразиш. Единственото по самоубийствено мпс което можеш да си купиш е произведено от братушките.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • #53
                  До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                  Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                  Само да те поправя,самурая не вози твърдо,той ИЗОБЩО НЕ ВОЗИ. след него витарата ти се струва бентли а голфа самолет а ти самия,определено се чувстваш извозен. ще му се радваш само през последните 2 дни от седмицата,а през останалите ще го мразиш. Единственото по самоубийствено мпс което можеш да си купиш е произведено от братушките.

                  А дали не е просто корава джипка за гората?
                  Който иска да се вози меко да си купи С класа или Ролс Роис.
                  Ако иска здрава кола която да ремонтира за стотинки какво говорим.
                  А самурая кво е кочина която по улиците на градовете като я видят я смятат за някой друг трактор.Което често излиза вярно.
                  Някой питаше каде гние най-много кадето и повечето коли първо калници,рамка на стъклото,под и след това всичко що раждата добара!
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #54
                    До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                    Подозирах че ще ме разберете погрешно,несъм искал да обидя никой,просто да уточним как точно се чувства водача на самурай в градски условия.Ako ще се ползва за оф през почивните дни,вероятно ще се пооборудва да е подходящ за гората.А дали така подготвена машина щее подходяща за градско каране. Не успорвам проходимостта нито нищожната нужда от поддръжка,но за описаните нужди мисля че има по подходящ автомобил. Лично мнение,не искам да зацапваме темата и да влизаме в спорове.
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • #55
                      До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                      Аз моя Самурай си го карам и в града и в гората. За друскането - друска, но не може да се сравни с друскането на някой дрънгалник. Друска, защото е малка и тясна количка. Волгата не друс не защото е супер кола, а защото е дулга и поема неравностите. Сега в тази киша, с коловози по малките улички и с кратери по варненските улици съм си много добре.
                      Другото хубаво на самурая е, че е опростена машинка и има сервизни книжки. Каквото ти се счупи - четеш и се ориентираш. Има списък кое на колко км се сменя или проверява, кой проблем от къде може да е...
                      Естествено има и непредвидени сутиации, като тази в която съм изпаднал сега - отнякъде ми изтича тока и не мога да разбера откъде . Но който търси намира
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
                      Учи се от всеки, не подражавай на никого, работи здраво!
                      In God we trust, all others must pay in advance.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                        Щом имаш теч на ток ,най вероятно ти е спукан резервоара за ток

                        Коментар


                        • #57
                          До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                          Първоначално публикуван от vikicho Преглед на мнение
                          Щом имаш теч на ток ,най вероятно ти е спукан резервоара за ток
                          Това е почти смешно, но на колегата Bravo не му е смешно с тока.
                          Аз съм го изпитвал на гърба си.... аларма, имобилайзер, касетофон и други безмислени неща сложени по Самурая, само развалят ел. инсталацията.
                          Махаш всичко излишно и се оправя.
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар


                          • #58
                            До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                            пфу, настръхна ми косата направо (буквално) след като допрях клуча оф плюса на акумулатора до ламарината на колата Ноо бял кахър. Иначе количката си е здрава, няма ръжда, пали от рас. Какво повече да искаш от 20г кола...
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
                            Учи се от всеки, не подражавай на никого, работи здраво!
                            In God we trust, all others must pay in advance.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                              Първоначално публикуван от Владо_Веков Преглед на мнение
                              Navar,аз търся самурай, предлагам и бартер срещу Крайслер Вояджер 2,0 бензин.Би ли пуснал на мейла ми малко снимки да го разгледам твоя Самурай? Току виж ми харесал...
                              аз съм качвал тук стари снимки,има си тема
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ук,така
                              виж тук ,така го купих,сегя е малко по различен в добрия смисъл...
                              но не ме интересува бартер за ван..търся бартер за джип с 4 врати или пикап с 4 врати с или без доплащане,лява дясна дирекция няма значение-Самика ми е любимата от всички мои коли,но за съжаление ми отесня-децата порастнаха,кучетата и те...а май автопарка ми стана доста голям...така че самчо заминава,продажба или бартер..
                              за повече инфо -пиши ми на лични,ще ти пратя и още снимки..утре ще го обявя официално тук,и в мобилето...
                              куче или вълк?
                              в клетка ,или свободен?
                              въпрос на личен избор.
                              Вихрен Илиев
                              0888249888
                              blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                              Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #60
                                До: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                                Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                                ...търся бартер за джип с 4 врати ...
                                Колегата Banjo иска да продаде KIA-та си или бартер за Самурай с доплащане. KIA-та е 2.0 benzin, 4 врати, вдигната с гуми Fedima Sahara не помня размера. Ако искаш обади му се. 0888 600 718.

                                P.S. Пиша от негово име, защото МАЛКО е баннат.
                                Прикачени файлове
                                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X