Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Самурай!!Какво мислите??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

    Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
    и се пак около колко илиза ?
    щом тези дреболии те притесняват толкова по добре не си купуваи джип
    при машина която се кара интензивно по черно разходите са почти ежедневие
    много хора тук ще потвърдят че за колкото са купили джиповете наи малко са дали още толкова

    Коментар


    • #17
      Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

      пак не ме разбрахте ...искам да добия представа ,какви пари да очаквам за частите,помислете само,има гомяма разлика межу цените на части на-лада нива и мерцедес Г-клас(ПРИМЕРНО). ..нали!!!
      ЗАТОВА ВИ ПИТАХ,НО ЩОМ НЯМА КОМПЕТЕНТНИ,МОЖЕХТЕ ПОНЕ ТОВА ДА КАЖЕТЕ (НЕ Е ДОШЪЛ КРАЯ НА СВЕТА Я )!!!

      ОБИКНОВЕНО ЧОВЕК ПИТА НЕЩО ЗА АВТОМОБИЛА КОИТО СМЯТА ДА СИ КУПИ,ПРЕДИ ДА ГО ЗЕМЕ(ОСВЕН АКО НЕ Е ДЕБИЛ!!!)

      ПОЗДРАВИ

      Коментар


      • #18
        Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

        Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
        пак не ме разбрахте ...искам да добия представа ,какви пари да очаквам за частите,помислете само,има гомяма разлика межу цените на части на-лада нива и мерцедес Г-клас(ПРИМЕРНО). ..нали!!!
        ЗАТОВА ВИ ПИТАХ,НО ЩОМ НЯМА КОМПЕТЕНТНИ,МОЖЕХТЕ ПОНЕ ТОВА ДА КАЖЕТЕ (НЕ Е ДОШЪЛ КРАЯ НА СВЕТА Я )!!!

        ОБИКНОВЕНО ЧОВЕК ПИТА НЕЩО ЗА АВТОМОБИЛА КОИТО СМЯТА ДА СИ КУПИ,ПРЕДИ ДА ГО ЗЕМЕ(ОСВЕН АКО НЕ Е ДЕБИЛ!!!)

        ПОЗДРАВИ
        така. значи съпостави колите по издържливост,проходимост и какво точно искаш от даденият джип
        цените на частите са односителни повечето части на нивата са по евтини от на самурая и по се намират но ако не ти харесва навата какво правим
        пример имах опел ефтини части но постояно сменях нещо
        сега имам БМВ по скъпи части но за 2години смених 2шарнира
        при стара кола има голяма доза късмет
        И ДА ТИ КАЖА В ТОЗИ ФОРУМ ИМА ДОСТА КОМПЕТЕНТНИ ХОРА
        но всички обичаме конкретни въпроси
        одговори например колко струва едно ауди
        и без такива,модел ,година,състояние и тн.

        Коментар


        • #19
          Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

          нямам повече въпроси относно частите(ще си намеря инфо от магазините за дадена част)
          та искам да ви попитам (возил съм се в самураи само един път,но имам бегли спомени ), та искам да попитам в багажника има ли място за едно куче(ако има вопще багажник де),с големината на лождииско гонче (защото имам някакви съмнения че багажника на самурая беше просто,жалка имитация на багажник,ако така може да се нарече)

          Сигурно с тоя въпрос печеля точките за наи-тъп въпрос на века,ама ако не го науча от вас няма от кои друг да го науча !!!

          Поздрави

          Коментар


          • #20
            Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

            Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
            нямам повече въпроси относно частите(ще си намеря инфо от магазините за дадена част)
            та искам да ви попитам (возил съм се в самураи само един път,но имам бегли спомени ), та искам да попитам в багажника има ли място за едно куче(ако има вопще багажник де),с големината на лождииско гонче (защото имам някакви съмнения че багажника на самурая беше просто,жалка имитация на багажник,ако така може да се нарече)

            Сигурно с тоя въпрос печеля точките за наи-тъп въпрос на века,ама ако не го науча от вас няма от кои друг да го науча !!!

            Поздрави
            жалка имитация на багажник-става за газова бутилка
            ако махнеш задната седалка-лесное-вече е друго

            Коментар


            • #21
              Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

              значи не е толкова зле колкото си мися,това е добре,със задна седалка ще се ползва колата .

              Кажете мнението си относно здравината на мотора ,споделете мнението си защото гледам че повечето самураи са на бая набоени километри, ще гледам да си наметя 1300 кубиковия мотор но се пак кажете какво мислите за здравината на мотора самурая? Какво да гледам наи-вече на мотора на самурая? кое здава багажа наи-бързо?

              Коментар


              • #22
                Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                Коментар


                • #23
                  Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                  Nai-dobriqt djip !!!
                  Kupuva6 go za 2000leva - tuning za o6te 3000, lebetka za 1000 i staba perfekten. Slaga6 dvigatel Siziki SWIFT 1,3 GT 16v - 101 konq (pasva na sk. kutiq) za da moje da nosi gumi 31x10x15" - i gedai VSEDEHOD !!!
                  Abe zimai go djip4eto i karai - ako se s4upi ne6to - 6te ti go izkupim na 4asti.
                  OFF-ROADarite vinagi tursqt po ne6to - q vrata, q diferencial.....
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                    Тук пишем на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                      нямам фонетична кирилица и 2 реда ги кълва на БДС за 3 часа.
                      Ама щом така трябва - ще гледам да не бутам колчетата.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                        Погледни тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=9924
                        Описани са няколко възможности
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                          Я че тои самурая има ли задна седалка бе
                          Относно колко може да качи - колкото го натовариш , едни приятели ходеха четерима човека с кучетата и пушките на лов.
                          Резервните части са като на всяка японска кола скъпички но пък няма много "оригинални френски" .
                          Мотора е много здрав , проблеми поне на мен ми създаваха карданите и каретата ама вече ги изхвърлих
                          Много проходим предвид размерите си / минавам с него по трасето дето се състезават моторджиите/, но и доста неудобен поради същата причина.
                          Разхода преди да го префасонирам на бензин беше 8 дори 7 на 100
                          Според мен няма какво да му мислиш толкова - взимаи и почваи , каквато и кола да си купиш не забравяй ти си вземаш бирник в къщи , вземи си жена вместо колко - излиза по евтино
                          088455338две
                          "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                          Джамбазов 2010г..

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                            Каквото и да ти говорят взимай Самурай ,няма да съжаляваш независимо с кой двигател ще го вземеш.Можеш да го ползваш не само за лек OFF-ROAD,гърчи го коркото си искаш.Частите са на смешни цени,трудно се разваля лесно се оправя,неможе да те остави на пътя.Сега съм притежател на петия си по ред Самурай и съм много доволен.Несъм рекламно лице на Сузуки а съм събрал впечетления от практика.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                              Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
                              ...в багажника има ли място за едно куче...
                              Кучето в багажника?!
                              Добре, че Бриджит Бърдо не чете редовно форума ни...
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Re: Сузуки Самураи!!Какво мислите??

                                може ли да се сложи 5 степенна скоростна като махна 4 степ
                                на самураи 1000 куб става ли

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X