Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

    И на мен ми хареса
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00665.jpg
Прегледи:1
Размер:176.5 КБ
ID:5248901

    Коментар


    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

      Сега Белата играе казачок!
      Купон на макс!
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

        Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
        Сега Белата играе казачок!
        Купон на макс!
        Намаляйте алкохола за да няма и утре съборени дървета))
        0885719173-Красимир

        Коментар


        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

          Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
          Малко снимки и от мен,двете снимки където са двата ровъра са от най-трудното препядствие преодолено само от 4 джипки.За жалост ровърите не бяха от тях.Орехът който се вижда до диското вече го няма защото беше отнесен от една Г-класа на наш колега от форума.Да поясня,че и Г-ласата не успя да преодолее препятствието.Най-добре тук на непреодолимото препятствие се представи един от организаторите а и наш колега Белата...
          На мен ми хареса Самурая с веригите как мина. Сега разбрах какво предимство могат да бъдат веригите на кал!

          Така и не разбрах, чия беше идеята, последната група да се прибираме през ония акации. Весело беше, но на няколко пъти си бях отписал гумите. Няма поражения де

          И да снимате повече траяла, че май ще го пропуснем
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            На мен ми хареса Самурая с веригите как мина. Сега разбрах какво предимство могат да бъдат веригите на кал!

            Така и не разбрах, чия беше идеята, последната група да се прибираме през ония акации. Весело беше, но на няколко пъти си бях отписал гумите. Няма поражения де

            И да снимате повече траяла, че май ще го пропуснем
            Точно там беше глинеста почва разкалена само 1-2 сантиметра и отдолу си беше голяма пързалка.Гумите немогат да се впият в почвата затова и дефендера със тракторките не успя.А веригите се забиват понеже тяхната повърхност е малка и затова самурая с веригите се държеше много добре.
            0885719173-Красимир

            Коментар


            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

              Малко снимки. За съжаление, фотографа ми се "повреди" още в началото и снимките са съвсем малко.
              Част от колите пред хотела, все още не бяха дошли всички, а част от по-интересните машини тъкмо слизаха от платформите. Защо ги няма по снимките - не знам, но съм сигурен, че много хора са ги снимали.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:h1.jpg
Прегледи:1
Размер:557.6 КБ
ID:5248994
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:h2.jpg
Прегледи:1
Размер:146.2 КБ
ID:5248991

              Една интересна дупка, леко встрани от трасето. Долу е към 30 сантиметра прясно размразена кал и шума, а под шумата ... пак кал и шума
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dupka1.jpg
Прегледи:1
Размер:346.6 КБ
ID:5248996
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dupka2.jpg
Прегледи:1
Размер:306.3 КБ
ID:5248997
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dupka3.jpg
Прегледи:1
Размер:340.5 КБ
ID:5248985
              Повечето стигаха до тук (излизането е на 90 градусов завой в самата дупка, тоест няма майсто за засилка), други успяха да излезнат, но не сме снимали всички (наша грешка, беше интересно)

              Трасето беше разнообразно, не много трудно, но не и скучно.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:trace3.jpg
Прегледи:1
Размер:274.5 КБ
ID:5248995

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:trace1.jpg
Прегледи:1
Размер:246.4 КБ
ID:5248993

              от Гранд-а съм направо впечатлен, предвид големите габарити и пистовите гуми. Да де, то ясно, че задкормилното устройство е най-важно де
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:jeep.jpg
Прегледи:1
Размер:228.5 КБ
ID:5248988


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:trace2.jpg
Прегледи:1
Размер:150.1 КБ
ID:5248986
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kal.jpg
Прегледи:1
Размер:275.8 КБ
ID:5248998



              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kal2.jpg
Прегледи:1
Размер:159.9 КБ
ID:5248990

              Тук имаше леки и не чак толкова леки заигравки, но ... батериите капут. Всичките

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zaigrawka1.jpg
Прегледи:1
Размер:295.2 КБ
ID:5248989

              После и волна програма на заснежена поляна и така нататък.

              Имаше няколко жертви, обичайното: литнало каре, хъб-предател, чукнат стоп, някоя и друга поогъната ламарина (лоши дървета, ей!), но като че ли нищо сериозно.
              Сега се чудя се дали да си гледам работата или да зарежа всичко и да отивам на траяла...
              Прикачени файлове
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                Момчета за то-голяма пригледност предлагам да постваме снимки,да пишем разказите си в отделна тема.За целта направих такава в друг раздел!
                Нека отделим дискусията и реално преживяното!!!
                Ето и темата:
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...78#post1421478
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                  Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                  Така и не разбрах, чия беше идеята, последната група да се прибираме през ония акации. Весело беше, но на няколко пъти си бях отписал гумите. Няма поражения де
                  Аз поех с едната колона малко към по хард,чудех се защо ме сърби Д-то после,честно казано не знаех че ще е толкова гъста акациевата градинка,а и коловозите си ги биваше,а и гледах да съборя по голямата част от дръвчета ,добре че няма пострадали,скоро ще има инфо от Траяла,стана много весело
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Аз поех с едната колона малко към по хард,чудех се защо ме сърби Д-то после,честно казано не знаех че ще е толкова гъста акациевата градинка,а и коловозите си ги биваше,а и гледах да съборя по голямата част от дръвчета ,добре че няма пострадали,скоро ще има инфо от Траяла,стана много весело
                    E сега ме хвърли в размисъл. Видях те, когато се вкара в един весел баир с мръсна газ, даже пича, който беше с нас се опули, като видя как се изстреля нагоре, само че ние продължихме след Горския. Или аз се бъркам нещо, или си отлетял много напред... все тая де
                    'Убавеца със "Закачи Сузукито тук" що не дойде с нас, тъкмо бяхме надобрели да вадим разни Геги от трапищата

                    П.П. Колегата да не вземе да се обиди ей! Ге-то просто нямаше шансове от там, откъдето тръгна, геометрията не прощава на никого.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      E сега ме хвърли в размисъл. Видях те, когато се вкара в един весел баир с мръсна газ, даже пича, който беше с нас се опули, като видя как се изстреля нагоре, само че ние продължихме след Горския. Или аз се бъркам нещо, или си отлетял много напред... все тая де
                      'Убавеца със "Закачи Сузукито тук" що не дойде с нас, тъкмо бяхме надобрели да вадим разни Геги от трапищата

                      П.П. Колегата да не вземе да се обиди ей! Ге-то просто нямаше шансове от там, откъдето тръгна, геометрията не прощава на никого.
                      Мда,изпреварих колоната,и поведох,а Г-класата на прибиране в Града след разходката хвърли гарнитура на главата,ама и цяла седмица при подготовката беше най прежалената джипка,с нея сме трасрали всичко,и по няколко пъти,понеже внасяхме промени постоянно заради времето...
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                        "от Гранд-а съм направо впечатлен, предвид големите габарити и пистовите гуми. Да де, то ясно, че задкормилното устройство е най-важно де"
                        Здравейте.Поласкан съм от тези думи,имаики в предвид че това ми беше първото участие в подобни срещи.Надявам се завбъдеще да присъствам отново.Изживяването е страхотно.До скоро.

                        Коментар


                        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                          E сега ме хвърли в размисъл. Видях те, когато се вкара в един весел баир с мръсна газ, даже пича, който беше с нас се опули, като видя как се изстреля нагоре, само че ние продължихме след Горския. Или аз се бъркам нещо, или си отлетял много напред... все тая де
                          'Убавеца със "Закачи Сузукито тук" що не дойде с нас, тъкмо бяхме надобрели да вадим разни Геги от трапищата

                          П.П. Колегата да не вземе да се обиди ей! Ге-то просто нямаше шансове от там, откъдето тръгна, геометрията не прощава на никого.
                          Така става като сте тръгнали след Белата,да бяхте карали след мен ...само гърците успяха да ме следват
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                            Така става като сте тръгнали след Белата,да бяхте карали след мен ...само гърците успяха да ме следват
                            Реално колоната се раздели на три.....Тези които тръгнаха с Белата най-го ядоха в акациите и коловозите,Бакалов се отдели напред с гърците,а аз поведох една част от колоната/около 10-12джипа/по стандартния път.В последствие реших малко да позаобиколя с цел разнообразие,но....дървосекачи бяха наредили 15-20 кубика дърва точно на пътя.....Не че не можех да ги разбутам с ролбара на Нисана,ама.....нямаше място за засилка...
                            Така се наложи да обръщаме в гората и да се върнем на основния път....но всичко приключи бързо и....безболезнено
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                              Реално колоната се раздели на три.....Тези които тръгнаха с Белата най-го ядоха в акациите и коловозите,Бакалов се отдели напред с гърците,а аз поведох една част от колоната/около 10-12джипа/по стандартния път.В последствие реших малко да позаобиколя с цел разнообразие,но....дървосекачи бяха наредили 15-20 кубика дърва точно на пътя.....Не че не можех да ги разбутам с ролбара на Нисана,ама.....нямаше място за засилка...
                              Така се наложи да обръщаме в гората и да се върнем на основния път....но всичко приключи бързо и....безболезнено
                              И аз бях във вашата колона,да бяхте казали,че има дърва за разбутване щях да се включа и аз а нямаше да се чудим къде да обръщаме в тези теснотии.То с диското доста здрави дървета съм избутвал а тели ли ще ме спрат.
                              0885719173-Красимир

                              Коментар


                              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                                След Белов пък беше доста гот мислех че ще нощуваме там дoкато извадим G-то а Белов ни пускаше музика по радиостанцията и си пиеше биричка на полянката .
                                ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X