Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

    С тракторките ли ще идваш ?
    ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

    Коментар


    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

      Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
      С тракторките ли ще идваш ?
      Що бе ! Да нема ограничение за гуметата ? Нали требва да пием три каси бира !
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

        Направо ме е яд че е замръзнало навсякъде,ей ква хубава кал си беше,за това винаги казвам че Зимната среща си е най непредсказуема,до последния момент си в неведение кво те очаква!Дано се размрази малко за да е щастието ни пълно
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

          В нашата гора не е замръзнало. Днес ходихме да се каляме, и макар, че имаше дебел лед върху локвите, земята си беше мека. Съответно кална. Може би и при вас е така. Ходили ли сте по трасето?
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

            Привечер се поразходих малко, но в наш'та махала, което все пак не е същото като в Ягода. Калта тъкмо се беше поразмразила ... пързалка от класа. В района на Ягода обаче, обикновено е малко по-студено, та не знам.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

              еи хора как да сменя 4-та и 5-та дюза на гранд чероки 2.7

              Коментар


              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                Утре ще се работи по траяла и ще има прясна информация. Днес беше топло и се размекна всичко, а беше и мокро от снега, който се стопи. Ще има хубави емоции.
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                  Именно заради снега тук земята не е замръзнала. Ако се стопи-студа ще скове калта. Но какво да се прави-с природата не можем да се борим. А за доброто изкарване съм сигурен, че ще си го направим, независимо с или без кал.

                  Един от членовете на форума,който стана доста известен напоследък каза, че може и да дойде, но окончателно решение ще вземе утре. когато има резултат ще пиша.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                    Колеги, утре с Пешо B58 тръгваме в 13.00 часа от OMV до Метро.Ако има други от Бургас и региона, които ще тръгват по това време, да заповядат за съвместно пътуване.Телефона ми го има в подписа, станцията ще е на 8-ми канал.Лек и безавариен път на всички
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                      Колеги, утре с Пешо B58 тръгваме в 13.00 часа от OMV до Метро.Ако има други от Бургас и региона, които ще тръгват по това време, да заповядат за съвместно пътуване.Телефона ми го има в подписа, станцията ще е на 8-ми канал.Лек и безавариен път на всички
                      Чакаме нашия парти диджей!
                      Ванка, ще дойде ли някое Сузуки от Бургас, че срещата заприлича на "Приятели и Сузуки"
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                        Що бе ! Да нема ограничение за гуметата ? Нали требва да пием три каси бира !
                        Искам да видя как ще се представят .
                        ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                        Коментар


                        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                          Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                          Чакаме нашия парти диджей!
                          Ванка, ще дойде ли някое Сузуки от Бургас, че срещата заприлича на "Приятели и Сузуки"
                          Да ти кажа честно, нямам си на идея.Повечето хора днес са на работа и ще тръгнат следобед или утре сутринта.Както обичам да казвам, марката и модела нямат значение, важното е да се съберем и да си изкараме хубаво
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                            Първоначално публикуван от Pasko Преглед на мнение
                            еи хора как да сменя 4-та и 5-та дюза на гранд чероки 2.7
                            Сваля се предния капак, връзва се двигателя и после се сваля от тампоните и така се освобождава място. /нямам 2,7GRDq но мой приятел който има такъв след първото му влизане в Балкан стар вече на всеки 20 000 км стендова ръзпръсквачи и от него знам, че това е рутитта операция за мерцедесовия двг. работещ с нашето качествено дизелово гориво./

                            А по темата: вече съпругата ми събра багажа и като се върне сина ми от училище тръгваме. Как да намерим и се настаним в х-л Терма като идваме от посока Гурково?

                            С нетърпение очаквам срещата с Вас!
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              А по темата: вече съпругата ми събра багажа и като се върне сина ми от училище тръгваме. Как да намерим и се настаним в х-л Терма като идваме от посока Гурково?
                              Дано съм от полза:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:map.jpg
Прегледи:1
Размер:562.1 КБ
ID:5247323

                              Може и по подбалканския път до Мъглиж и от там през с.Тулово и в с.Ягода
                              Последно редактирано от slavin; 28-01-11, 09:20.
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                                Ако минавате през Гурково (а най-хубавия път наистина е от там), има една гнус на излизане от Гурково. Поне допреди 2-3 седмици табелите бяха малко сгафени и излизането посока Казанлък/Стара Загора е малко ... на уцелване. Може и вече да са го оправли де.
                                Пътя през селата (от Мъглижкия разклон) е по-пряк, но по-лош, а и редовно има полицаи, които спират за щяло и нещяло. По-добре си карайте по главния път, разликата едва ли е повече от 4-5 километра.

                                П.П. За пътуващите от Варна или Шумен: Рижкия проход не е добра идея! Препоръчвам Котленския, или през Търново и Боаза. Ако си търсите приключения - варианти много
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X