Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
    Съвсем потребителската ви моля....
    ако сте уточнили датата, напишете я в заглавието на темата,че 280 поста - нямам време да чета СПАМ
    Всичко отдавна е уточненоhttp://www.offroad-bulgaria.com/show...=105795&page=2
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

      Пак ще цитирам организационния пост, за да не се търси назад по мненията
      Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
      Ето я и програмата, която Марин пусна в темата в раздела за клубни прояви.


      Настаняване 28.01(петък) от 18ч (може и по-рано който желае) до 29.01(Събота) до 10ч.

      За да разнообразим малко нещата от предходните години,клубът ни взе решение тази година мероприятието да се проведе в с.Ягода.Селото се намира на 16км от гр.Стара Загора в посока Казанлък,намира се на 187.384 km от София
      Геогр.ширина (Latitude): 42.55N
      Геогр.дължина (Longitude): 25.6E
      Надморско равнище: 300 - 499m



      Там сме резервирали хотел "Терма"-който разполага с 12 луксозни стаи,а за не претенциозните сме наели база с бунгала "Комплекс Олимпия" разположени на около 200-300м от хотела.




      ден 1. 29.01(събота)


      1.Настаняване до 10-11ч.(правим го с цел по-рано да може да си приготвите закуска и настаните,ако идват деца с вас на разходката е препоръчително да приготвите няколко сандвича които няма да са ви излишни понеже няма да има спиране за барбекю и тн.)

      2.От 11ч.-започва краткият инструктаж за разходката и запознаване с маршрута по който ще се кара-събирането ще се проведе пред хотел "Терма"

      3.От 11.15ч-Започва самата разходка, която трябва да приключи около 17ч-19ч в хотела.( края на разходката зависи от броя на джипките!!).

      4. Най-веселата част започва от 20ч в ресторанта на хотел "Терма" .Предполага се,че за добрата атмосфера ще се погрижи с музикалното оформление Ванката (Пач).



      ден 2.30.01(неделя)


      1.бира

      2.барбекю+вино около (р.Тунджа)

      3.Свободна програма (леки заигравки на поляните около р.Тунджа стил заралии)

      4.Отпътуване

      Резервация може да направите на следните телефони:

      хотел "Терма"-http://hotelspa-terma.com/
      рецепция-043222233
      мобилен-0885634810
      Цена за нощувка-80лв за стая


      "Комплекс Олимпия"-60 места
      цена 15лв за човек с отстъпка за срещата
      телефон стационарен:043/222422,мобилен :0888303397, Управител:0898272601

      Понеже хотел "Терма" и "Комплекс Олимпия"-сме ги резервирали,при вашите потвърждения за резервация се представяте за "Oфроуд срещата", която се провежда в Град Стара Загора

      И за ваше по голямо удобство пускам телефон на комплекс "Ягодите" който разполага с еднофамилни къщи-намиращи се на около 500-600м от хотел
      "Терма"
      http://www.yagodite-bg.com/
      тел,043222148
      мобилен 0888150469

      За допълнителна информация и възникнали проблеми за срещата посочвам и някои от телефоните ни:

      Славин-0888718697
      Илиян (Белата)-0888228322

      Любчо-0889892705
      Марин-0899854187
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

        Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
        На такива въпроси се обиждам
        Ако някога се запознаем,ще познаваш и шофьор трезвеник!!!
        Весело изкарване на празниците.
        Бочка, нямах предвид всички шофьори, а тези покрай мен.
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
          Дочев,ти не знаеш ли как се прави?!
          Сядате на масата с жената и който пийне първата глътка,другия кара!!!
          Мноооо съм бърз
          Абе човек от 10г. я мъча да стане шофьор, тъй де да ме пребира когато се налага/то нали знаиш, като видиш негър скиор, ще видиш и жена шофьор/, но неще и да чуе.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

            Колега Славин, приемате ли и инвалиди, на сбора?

            Коментар


            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

              Първоначално публикуван от KOSER Преглед на мнение
              Колега Славин, приемате ли и инвалиди, на сбора?
              Ще ни е приятно да се запознаем. Ако имаш някакви допълнителни изисквания или каквото и да е може да ми го изпратиш на лични. Ще се опитаме да направим всичко, за да се чувстваш комфортно.
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                Абе човек от 10г. я мъча да стане шофьор, тъй де да ме пребира когато се налага/то нали знаиш, като видиш негър скиор, ще видиш и жена шофьор/, но неще и да чуе.
                Не само негър скиор съм виждал ,ами и Чубака и щурмоваците от "Междузвездни войни" и то тук ,на Пампорово,съвсем сериозно!!!Тъй ,че не си търси оправдания,ако трябва поискай хеликоптера от НАП!!!
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                  Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                  Не само негър скиор съм виждал ,ами и Чубака и щурмоваците от "Междузвездни войни" и то тук ,на Пампорово,съвсем сериозно!!!Тъй ,че не си търси оправдания,ако трябва поискай хеликоптера от НАП!!!
                  Само за информация да знаете че "Джаба" е в Ст. Загора и е готова да погълне всяка джипка която се опита да мине през нея .............
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                    За сега имам информация за времето до 22 януари и е повече от добро (около +10 +12 през деня) дано и на срещата се запази хубаво.
                    [COLOR=blue][B][SIZE=3]le Roi-Soleil[/SIZE][/B][/COLOR]

                    Коментар


                    • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                      Първоначално публикуван от Louis XIV Преглед на мнение
                      За сега имам информация за времето до 22 януари и е повече от добро (около +10 +12 през деня) дано и на срещата се запази хубаво.
                      Времето изобщо не може да ни притесни! Нали сме моторизирани туристи, а не пешаци .
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                        Времето изобщо не може да ни притесни! Нали сме моторизирани туристи, а не пешаци .
                        ...а и какво му е хубаво на "хубавото" време щом няма кал по пътя(мисля ако е много сухо да полея пътя с вода ,че да има малко тръпка)
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                          Привет,колеги!За много години живи и здрави!!!Имам един такъв въпрос,ще е нужно ли да си презаверяваме резервациите,защото миналата година се получи малък фал.Като и тази година бях си направил резервациятя от рано и се оказа че госпожата ме е записала на един лист от тетрадка........и беше забравила да го прехвърли в книгата за резервации.Ако не ви е трудно да проверите и изнесете един списък с участниците,хем ще видим колко народ ще се съберем.Успех!!!
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                            Привет,колеги!За много години живи и здрави!!!Имам един такъв въпрос,ще е нужно ли да си презаверяваме резервациите,защото миналата година се получи малък фал.Като и тази година бях си направил резервациятя от рано и се оказа че госпожата ме е записала на един лист от тетрадка........и беше забравила да го прехвърли в книгата за резервации.Ако не ви е трудно да проверите и изнесете един списък с участниците,хем ще видим колко народ ще се съберем.Успех!!!
                            Къде и на кое име си направил резервация за да проверим.
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                              Пак ще цитирам организационния пост, за да не се търси назад по мненията
                              "ден 2.30.01(неделя)"....малей ква е тая дата, че нещо хептен се обърках!

                              Коментар


                              • От: Организиране на Национална Зимна среща "Сузуки и Приятели"

                                Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                                "ден 2.30.01(неделя)"....малей ква е тая дата, че нещо хептен се обърках!
                                ден втори-тридесети януари/неделя/
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X