Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нормален сервиз с нормално отношение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    Днес бях в Порше Изток. Нямам забележки. Поздрави !
    В този сервиз бяха объркали номенклатурния номер на една поръчка,която бях направил,загубих доста време след това,така че предпочитам човек,който си разбира от работата,макар и да не е част от официален сервиз на Порше.Официален сервиз не означава автоматично по-добро качество на работа.Нещо повече - точно там ми казаха как не били официален сервиз на Порше,а правели VW автомобили.На въпрос защо тогава е имплементирана марката Порше в името на сервиза комплекс,отговора беше,че и те не знаят.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от khankrum Преглед на мнение

      Страничен удар в задната част.Сега на второ четене трябва да се прегледа по-отблизо кое точно по окачването е за смяна и кое не.Няма структурни изменения по колата по първоначално мнение в един сервиз.
      Като допълнение държа да отбележа,че удара не е много сериозен,някой дори може и да не види щетите,ако не се загледа по колата.

      Коментар


      • #18
        Тук нещо загубих нишката. Ако има щети от удар защо е необходима някаква специализация за Порше?

        Коментар


        • bocho64
          bocho64 коментира
          Редактиране на коментар
          Страничен удар ама не в тенекиите а предполагам в джантата, те затова се търси специализатор по Порше. Един стенд за проверка и реглаж показва накъде и какво е криво.

      • #19
        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
        Тук нещо загубих нишката. Ако има щети от удар защо е необходима някаква специализация за Порше?
        Както Bocho64 предположи удара е основно в джантата,малка част от бронята и гумата.Бронята само е одраскана.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X