Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с палене на Каен 2005г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с палене на Каен 2005г

    Здравейте колеги притежател съм на прословутият Порше каен 2005г 4.5бензин без турбини чист атмосверен, нов внос от Швейцария!. Видът отвътре и отвън е безупречен като повечето швейцарски коли!.. Но има едно проблемче като завъртя ключа на стартера и мисли секунда две и запалва! Все едно акумулаторът или някоя клема не е стегната или окислена! После си върви безупречно има тяга набира! Ще съм ви благодарен с идеи от какво може да е проблема със запалването!!..

  • #2
    На всяко палене, или само на "студено"?
    Ходил ли си да ти измерят акумулатора под товар, може CCA характеристиката да е "деградирала" и да трябва нов?

    Коментар


    • #3
      На всяко палене беше и на топла!.. Излезе стартера ревизираха го и се оправи, все пак благодаря за отзива!

      Коментар


      • #4
        Обаче пак ми прави сега видях проблеми, сложиха ми газов инжекцион има достатъчно бензин върти стартера но май не достига достатъчно бензин !май лявата помпа е умряла не я чувам да бачка вдигнахме я на крик колата! ..някой път пали някой път неще! Върти само стартера, да не би да няма достатъчно налягане! Те са два резервоара!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X