Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Porsche cayenne

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Porsche cayenne

    Здравейте!Кой двигател да избера 3.2 или 4,5 s от първия cayenne

  • #2
    Ако им знаеш слабостите и не те е страх - 4.5.Мери компресията задължително,а,и за тръбите нали знаеш,на охлаждането,мевду главите..?
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • #3
      За тръбите знам.а малкия мотор май харчи колкото големия че незнам,умувам я ,дано се включи още някой ,благодаря

      Коментар


      • #4
        Имах същата дилема преди два месеца . Освен тръбите на големия има и някаква драма с покритието на цилиндрите. Като се износи или сменят мотор, или набиват ризи ( според руските форуми ). За себе си избрах 3.2 , но както казва rusev с този мотор не е истинско Порше.

        Коментар


        • #5
          3,2 на газ ли го караш,и ако да какъв разход дава и има ли разлика вървежа от бензина?Като цяло доволен ли си от cayenna?

          Коментар


          • #6
            На газ, като го взех направих едно засичане - 17/100 газ извънградско , и миналата седмица още едно - 17/100 само бензин смесено. Напоследък ми се струва , че малко се вдигна разхода на газ в смесен цикъл - доста над 20, затова сега го проверих първо само на бензин, в момента засичам на газ - най-вероятно ще трябва да погледна АГУ - то..

            Коментар


            • #7
              Нещо по особено да гледам при евентуална покупка?

              Коментар


              • #8
                Въздушното проблемно ли им е?

                Коментар


                • #9
                  Аз не смея да давам много акъл, тъй като не се имам за капацитет. Веригата на 3.2 е в задната част на мотора - за смяна се вади или мотор , или кутия. Стъпковото моторче на раздатката е известно като често срещан проблем, но е лесно за смяна и не е космическа цена. За въздушното не знам.

                  Коментар


                  • #10
                    https://mobile.bg/21577361435279010
                    Някой да знае нещо за този?

                    Коментар


                    • Bat_Pepo
                      Bat_Pepo коментира
                      Редактиране на коментар
                      Този...има вид на Порше... Иначе,ако не си таксиметров шофьор или пък от Русе,вземи си 4.5. Пак ще кажа за компресията обаче - трябва да е еднаква на всички цилиндри! Блока е с никасилово покритие и ако леко прегрее задира бутало,лечението е ризи и не е еФтино. Въздушното окачване не е драма и е за предпочитане.Усилена възглавница беше около 300-350 лева за него.Много неща стават от Туарег,та не е кой знае какво като поддръжка...
                      Поздрави и успех в търсенето!

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X