Обява

Свий
Няма добавени обяви.

здравейте колеги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • здравейте колеги

    проблема ми е такъв карам порше кайен 4.5 би турбо и ми гори 1 литър масло на 300км джипа не пуши няма течове и незнам каде отива маслото дайте савет какво да го правя благодаря предварително

  • #2
    От: здравейте колеги

    На първо време ревизия на турбо маркучите за масло.Интензивна загуба на масло най вече от проблем с турбото ,след това са ревизии на клапани ,ма там работата при тия мотори е сложна.Сигурно и потпушва в некви режими?
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      От: здравейте колеги

      ами да при определени обороти испусшва за савсем малко и се опрая натискам го колкото може и не пуши незнам ве4е кво да го правя да го продавам ли или мое да се оправи това

      Коментар


      • #4
        От: здравейте колеги

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        На първо време ревизия на ......
        Граматиката
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: здравейте колеги

          Това нещо не го разбрах съвсем ,но ще отговоря така като съм го разбрал!Да не си проверяващ на матури по български? За писането е коментирано доста.Пише се от всякакви устройства,в различни ситуации и понякога бързо.Важен е съвета и това да помогнеш с КВОТО можеш ,граматиката .....,ми е най-малкия проблем когато се опитвам да свърша работа или да помогна на някой.Аман от дребнави буквалисти .Като ПРАВА присаждане на един мотор в друг ми дреме за граматиката ,тя е за граматиците ,във всички сайтове се пише и на жаргон....На бас че на писмен по български ще вържа повече от тебе...!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #6
            От: здравейте колеги

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            Това нещо не го разбрах съвсем ,но ще отговоря така като съм го разбрал!Да не си проверяващ на матури по български? За писането е коментирано доста.Пише се от всякакви устройства,в различни ситуации и понякога бързо.Важен е съвета и това да помогнеш с КВОТО можеш ,граматиката .....,ми е най-малкия проблем когато се опитвам да свърша работа или да помогна на някой.Аман от дребнави буквалисти .Като ПРАВА присаждане на един мотор в друг ми дреме за граматиката ,тя е за граматиците ,във всички сайтове се пише и на жаргон....На бас че на писмен по български ще вържа повече от тебе...!
            Мисля че не беше към тебе.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #7
              От: здравейте колеги

              Да ,май !Нека ме извини колегата,но е леко подвеждащо ,та се проверих !Те младежите така си пишат,не требва да им се косиме!Някои не знаят,други се правят на интересни с тая маймуница!? Съжалявам за недоразумението!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От: здравейте колеги

                Залагам на надрани цилиндри. Иди накъде да го видят с ендоскоп. Ако е така, нещата отиват на смяна на шортблок или набиване на чугунени ризи. И в двата случая си е яко разкешване.

                Изпратено от моят SM-A320FL с помощта на Tapatalk

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X