Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Пиши към какъв модел Фронтера си се насочил.Може и да се обадиш-0899 987 239.

    Коментар


    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Здравейте на вси4ки Радослав се казвам и съм от Варна.Регистрирах се преди известно време защото исках да рзбера повече за Фронтерите преди да си купя такава и досега не съм писал нищо във форума а само четях.от 2-3 дена притежавам вече Фронтера 2.2 16в дълга база и мога да се включа активно във форума и сбирките на варненските фронтераджии.Моля за съвет -след диагностика в Опел ми излязоха следните проблеми:
      1 Паразитен хебел-четох темата но във Варна не знам кой може да ми направи такава втулка (за 700лв нова част направо забравяме)
      2 заден десен датчик на АБС
      3 тампони на стаб. щанги -предна и задна и други по-дребни проблемчета и омазнявания тук-там

      Моля да дадете съвет за майстор във Варна на такива коли като нашите и малко информация за избор на гуми налягане,откъде да се купуват части освен в Опел особености на гореизброените проблеми.Благодаря предварително!!!
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Добре си дошъл.
        На всички тези въпроси ще намериш отговор когато се видим на живо, няма какво да се пише. Следи темата, а също така и клубната ни тема
        http://forum.offroad-bulgaria.com/group.php?groupid=20
        Заповядай на някоя от сбирките и ще ти помогнем!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Първия ми офроуд днес и понеже за първи път съм с джип -меко казно очарован а съм с дълга база,мога да си представя с късите кво е .Оказа че в градски условия ми гори колкото предишните ми 2 леки коли откак живея във вилната зона и колкото голфа на комшията над мен,а все пак е 2,5 тона кош и съм е-хти учудения.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Първоначално публикуван от radolino1 Преглед на мнение
            Здравейте на вси4ки Радослав се казвам и съм от Варна.Регистрирах се преди известно време защото исках да рзбера повече за Фронтерите преди да си купя такава и досега не съм писал нищо във форума а само четях.от 2-3 дена притежавам вече Фронтера 2.2 16в дълга база и мога да се включа активно във форума и сбирките на варненските фронтераджии.Моля за съвет -след диагностика в Опел ми излязоха следните проблеми:
            1 Паразитен хебел-четох темата но във Варна не знам кой може да ми направи такава втулка (за 700лв нова част направо забравяме)
            2 заден десен датчик на АБС
            3 тампони на стаб. щанги -предна и задна и други по-дребни проблемчета и омазнявания тук-там

            Моля да дадете съвет за майстор във Варна на такива коли като нашите и малко информация за избор на гуми налягане,откъде да се купуват части освен в Опел особености на гореизброените проблеми.Благодаря предварително!!!
            По точка едно и две,намираш в раздела/или в Исузу/ участника Isuzu/Лозан се казва/,има телефон в ника му.Поръчваш рециклиран хебел с наложен платеж/под 100,но за точна сума ще излъжа/ с доживотна гаранция.За датчика,мисля и него има.
            По точка три не пречи да го питаш,но сигурно имат заместители-ако поръчаш за Фронтера,няма да си очарован от ценоразписа.

            Коментар


            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Благодаря!Свързах се с Лозан и хебел ще имам до 2 дена.Датчика(ци) за абс се оказа че са разположени на главините-даже Лозан се учуди.Моля ако някой има същия модел като моя да пише да направим пазарлъка-трябва ми заден десен.
              Едно съветче по повод тампони -в известен сервиз на варненци е сменяно няколко пъти за една година тампони за стаб.щанга,и турски и китайски и оригинални ефекта е да го кажем нулев.Накрая собственика казал на работника си да му сложят "подложка".Оказа се че така наречената подложка е дебел маркуч отвътре с конци не знам за напояване ли за кво се използват.И така вече 3та година без проблем а колата върти повече километри от такситата.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Имам желание да се срещна с някой колега с фронтера дълга база от Варна за да преценя състоянието на моята и по-точно управлението.Нещо ми куца в тая насока, на прав път се държи отлично, бих казал даже че се пътува комфортно но в завоите...Не съм очаквал висока и тежка кола да се държи като спортен автомобил но има моменти в които ме дострашава даже и с малка скорост в завой.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Ще свикнеш-с камиончетата е така.Усещането не е право пропорционалното на реалния наклон на автомобила,така че спокойно.
                  10 реални градуса страничен наклон,вътре може и да те притеснят,а колата да си ги преодолява без проблем.
                  п.п.-в завой си го има клатенето,с газови амортисьори донякъде тушираш,но возията става като каруца.Особено ако си с ресьори и къса база-табуретка.

                  Коментар


                  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Просто ми е странно.На правата амовете си поемат елегантно и клатенето и 20 сантиметровите ями по магистралата-абе държи се като висок клас автомобил, ама в завой не знам( и не искам да разбирам) къде е прага в поднасянето.Имам база за сравнение само Хамър х3 дето съм го карал повечко, но той е чисто нов джип и няма повредени части,изтървали амортисьори и т.н.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Междуколесието на Хамъра няма как да го сравняваш с Фронтерата.Може и да имаш изпуснал амортисьор,но и с редовно окачване,поведението на пътя е различно от лека кола.Поне откъм вътрешно усещане-сложил съм един креномер/измислена работа,общо взето/,който като ми покажеше 15 градуса страничен наклон,ми идваше да скачам от джипа.Пък той си преминава без проблем препятствието.

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Направих си великденски офроуд докато жените пържат и пекат и готвят през деня.Поизтръпнах на един страничен наклон даже се колебаех дали да не подам газ за да намаля страничното натоварване и се учудих защото си мислех че ще я завъртя през таван а хлапето беше отзад(от кеф бях го забравил че с мен).Гъна се сукаха се гуми и излезе все едно нищо не се е случило.Доволен съм засега от машината общо взето.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Снимки няма ли да покажете?

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                            Снимки няма ли да покажете?
                            Нямам бе човек съвсем инцидентно стана,нали ти казвам даже забравих детето че е с мен(пък то не е виновно че баша му не е добре).
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Варненци,бихте ли писали от кои магазини пазарувате части за Фронтерите ,че софийските магазини споменавани във форума не ми вършат работа много.
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Ами аз предимно от "Косер"-а или "Тех-ко",ама там ползвам сериозна отстъпка.Иначе откъдето дойде,стига да имат това,което търся...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X