Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

    Още един новобранец в клуба, макар че я имам от 2 години но се кара много малко. Фронтера А 2.5 ТДС ДБ '97

    Коментар


    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Добре си дошъл!
      Малко сме занемарили организацията напоследък, но се надявам да стегнем строя !
      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

      Коментар


      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        Май с края на лятото свършиха и сбирките, хей момчета, да не се уплашихте от калта в гората

        Коментар


        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Утре в 11.00 на Ред Рок.За тези,които не знаят,това е първото заведение на Рибарския плаж на Аспарухово в посока Варна.Добре дошли са всички без значение с какво превозно средство са.

          Коментар


          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Първоначално публикуван от EkcTa3u Преглед на мнение
            Опа - още един има
            Сива къса база - 93ти набор. Забелязвам че повечето къси бази се карат от жени, що така ?
            В момента карам без заден ляв стоп, тъйкато ми ги крадат за втори път.
            Напоследък имам и проблеми с двигателчето, но пък е поглезена с гуми Yokohama.
            Като цяло си ми е много на сърцето милата.
            Поздрави
            Жена съм, но..карам дълга база 2.2 бензин
            Последно редактирано от Gallka; 07-10-09, 20:40.
            В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

            Коментар


            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Първоначално публикуван от ico75bg Преглед на мнение
              Май с края на лятото свършиха и сбирките, хей момчета, да не се уплашихте от калта в гората
              Когато ни е страх от калта в гората караме по пясъка на плажа. Но май сме безстрашни. А и какво ще му стане на всъдехода от калта? Някои въпроси обаче завинаги остават без отговор.....
              ПП. А совите не са това, което са.....

              Коментар


              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Не виждам връзка между пола и големината на джипа,но добре дошла.След 20 поста във форума ще е възможно Боян да те включи в групата,ако желаеш.Пак ще си навлечем гнева на модераторите,но пък къде да пишат новите колеги...

                Коментар


                • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Искам да напомня, че се намирате в техническа част на форума..... Спам и хумор се намират в други части на форума........ Отделно си има и клубния раздел.......
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Здравейте,
                    от няколко седмици и аз съм горд собственик на фронтера
                    '94-ти набор 2.3 ДБ
                    кога пак ще има събиране за по бира?

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Хайде , утре 25-10-2009 се организира палене на огън на Осеново.
                      Збора е в 10.00 на разклона където е бил винаги. Хайде да видим мераклиите!
                      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        Кандидат за групата!

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Ами в неделя защо не си каза ника на BODO,той ще те включи.

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            В неделя след като покарах ме по плажа обсъдих ме и този въпрос с ВОDO.

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Аз защо не разбирам, кога ще ходите на скара и вино? Не, че винаги мога, ама все ми се ще да се включвам.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Търси клубната тема "Фронтера барбекю офроуд клуб-Варна"...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X