Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варненски Фронтеражии-има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Oбаче с баничката и айряна е наи добра,след малко ще кача и аз малко материал.

    И къде ми е дупката/
    Последно редактирано от maxxx; 31-05-09, 20:21.

    Коментар


    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

      Ето малко от обещаното
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

        И от мен ще има още,но утре.

        Коментар


        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

          Първоначално публикуван от kiki45 Преглед на мнение
          И от мен ще има още,но утре.
          Успях да ги кача в клубната тема. Трудно, ама успях. Като Ви казвам, че съм ВИП. Верри Интелиджънт Пърсън.......
          Последно редактирано от bodo; 31-05-09, 22:42.

          Коментар


          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

            Благородно ви завиждамаз бях на ралито пък то стана едно мелечетирима ранени,прекратиха гонките,абе ужас
            Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

            Коментар


            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

              Изглежда добре сте си изкарали. Супер, браво на вас. На мене пък ми трепереха зъбите през цялото време. Като капак успях да падна с фронтерата в една дупка в гората, която така и не разбрах колко е дълбока, но повече от дължината на крака ми, а беше покрита отгоре с листа. Чист капан.

              М/у другото ако някой види в някоя автоморга разфасована Фронтера Б, ще помоля да се обади че си търся задни седалки и за жалост вече други разни части.

              Коментар


              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                Днес ходихме на разузнаване към Водица.Разстоянието от разклона за Аксаковска панорама до язовирчето е 20 км.Така че трябва да помислим дали утре ще ходим до там след Кранево или ще си отидем на обичайното място.Пускам снимки от язовира.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                  Я да ходим направо на язовира, че утре сянката ще е много ценна!!!!
                  Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                  А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                  Коментар


                  • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                    Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                    Успях да ги кача в клубната тема. Трудно, ама успях. Като Ви казвам, че съм ВИП. Верри Интелиджънт Пърсън.......

                    Ти хубаво качваш, ама некои нямаме достъп...
                    Дай едно позволение и на мен, пък като се довлека у Варна ще те наливам с бири
                    Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                    Honda CB 919 Hornet
                    0898849413-Светльо
                    Кръвна Група: 0+

                    Коментар


                    • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                      Писах и в клубната тема -утре в 9.00 на разклона за Осеново.П.П.Яд ме е,че пиша едно и също нещо в две теми,но -това е положението.

                      Коментар


                      • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                        bodo оздравяваи по бързо че виж какво изпускаш
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                          Първоначално публикуван от bari2000 Преглед на мнение
                          bodo оздравяваи по бързо че виж какво изпускаш
                          Колега други снимки да имаш от състезанието.
                          http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                          Коментар


                          • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                            шоуто на Албена наистина беше много добро, и успях дори да докажа фронтерите като изърпах 1 джип киа от пясъка. А ми приказваха неща от рода на: "Фронтерите не стават за нищо". Но както казва kiki45, аз никога не документирам тези моменти. Пиша защото съм много за разходката към язовира на Водица, и особенно пренощуването на палатки. Изглежда като перфекния комарник, което означава че трябва да напалим ГОЛЯМ огън. От мен 1 кубик дърва Какво ще кажете за тази събота там?

                            Коментар


                            • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                              Първоначално публикуван от bari2000 Преглед на мнение
                              bodo оздравяваи по бързо че виж какво изпускаш
                              Колеги. Моля не правете от темата поредната чорба. Снимки и коментари за състезанията качвайте в темата за съответното състезание. Не се чудете къде изчезват постовете ви.

                              Превръщате темата в тема за всичко каквото ви е на душа, "къде има задна седалка за фронтерата" снимки от някакви състезания, обсъждания къде има морга с фронтера... Вече не мога да отсея спама от същественото. Моля ви темата си е ваша за ваше удобство, ако искате да се използва за да си организирате сбирки, моля съобразявайте се с елементарните правила.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • До: Варненски Фронтеражии-има ли?

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение

                                Превръщате темата в тема за всичко каквото ви е на душа, "къде има задна седалка за фронтерата" снимки от някакви състезания, обсъждания къде има морга с фронтера... Вече не мога да отсея спама от същественото. Моля ви темата си е ваша за ваше удобство, ако искате да се използва за да си организирате сбирки, моля съобразявайте се с елементарните правила.
                                Колеги, моля пишете в клубната тема. http://forum.offroad-bulgaria.com/group.php?groupid=20 ; може да се влезе и през лентата "персонални настройки" > "общност" > "социални групи" > "ФБОК-Варна". Моля не пишете тук, защото дразните други колеги.
                                Точно затова направихме клубната тема, за да си я превръщаме в каквото си искаме.
                                Благодаря

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X