Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неудобен съединител!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Неудобен съединител!

    След смяна на комплект съединител, установих, че педалът вече се натиска леко. За това, дали се пада на неудобно място, две менения няма - на мен ми се пада точно по средата на ходилото - 45-ти номер. Свиква се - натискаш все едно с коя част на ходилото.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #32
      От: Неудобен съединител!

      Абе колеги вие верно май не сте карали автомобили със скапани педали,Фронтито си е перфектно за джип проблема е в стелките ,като при някои коли ,не стават всякакви,какви дървета има ,за кво се оплаквате?
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #33
        От: Неудобен съединител!

        Е кво да е в стелките??? Като махна стелката височината на педала не се променя особено - пак ми е на средата на ходилото.
        Иначе кола със скапани педали съм карал - Гоуф.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #34
          От: Неудобен съединител!

          Дойде зимата, сложих по-големи обувки и проблема лъсна отново! Днес реших да разгледам нещата по-обстойно и да пробвам някакво решение, ето го грозният съединител: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0255.jpg
Прегледи:1
Размер:107.0 КБ
ID:5632456 . За сравнение педалите в HR-V-то, да не каже сега някой, че съм пристрастен: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0254.jpg
Прегледи:1
Размер:110.7 КБ
ID:5632458. Конзолата се сваля относително лесно и веднага реших просто да пробия четири нови дупки без да местя цилиндъра и готово: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0256.jpg
Прегледи:1
Размер:82.4 КБ
ID:5632459. Да, но за да изместя нагоре конзолата поне с 15мм, че да има смисъл, се налага да изрежа и малко от горния край на конзолата, който е с усилващи ребра и имам чувството, че ще го ослабя доста. Доста се чудих и накрая оставих всичко както си беше - резултата засега е 1:0 за съединителя!
          Honda XL600LM, 1987
          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

          Коментар


          • #35
            От: Неудобен съединител!

            Добре де що не свалиш само педала и да го поизправиш или изкривиш леко в ляво? Виж че прави дъга надясно, просто го изправи без да пипаш водача и конзолата?
            no signature no problems

            Коментар


            • #36
              От: Неудобен съединител!

              Малко е тясно там, ако го огъна вляво ще стане като при Либърти - да не можеш да си провреш крака отстрани на дълго. Спасението е само нагоре, но имам само 8мм преди да опре в купето и няма голям смисъл. По-скоро ще опитам да гресирам леко шлиците на съединителя, ако е възможно, че да тръгне по-леко и ще сменя гумичката на педала, че се е скъсала в горния край - демек напудряне, без кардинална промяна. Иначе единственото сериозно решение си е рязане и заварка, но така намалявам рамото!
              Honda XL600LM, 1987
              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X