Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Позиция направа на "легло" фронтера къса база

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Позиция направа на "легло" фронтера къса база

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:222.jpg
Прегледи:1
Размер:83.3 КБ
ID:5603412
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • #17
      От: Позиция направа на "легло" фронтера къса база

      Добре са го натъпкали, на това легло ще се издушим от тясното пространство . Отказах се да правя покривна палатка, дебна някой да продава такава на разумна цена и я отнасям , а дотогава на нормална палатка на земята, макар че на половинката ми не и харесва идеята и някой чакал пак да ни обезпокои, само как вият гадно, случвало ни се е и не е приятно посреднощ да ставам и да ги гоня, та затова търся покривна палатка.

      Коментар


      • #18
        От: Позиция направа на "легло" фронтера къса база

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Добре са го натъпкали, на това легло ще се издушим от тясното пространство . Отказах се да правя покривна палатка, дебна някой да продава такава на разумна цена и я отнасям , а дотогава на нормална палатка на земята, макар че на половинката ми не и харесва идеята и някой чакал пак да ни обезпокои, само как вият гадно, случвало ни се е и не е приятно посреднощ да ставам и да ги гоня, та затова търся покривна палатка.
        Имай предвид обаче, че доста се клати такава палатка, защото се клати джипата, когато мърдаш в палатката. Не е приятно, но за една вечер става.
        Имай предвид още, че този тип палатки са много скъпи, даже на старо са над 1000 лв., че и доста отгоре.
        В нашия форум намерих само това http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=185616.
        Последно редактирано от sony bono; 17-08-14, 20:18.

        Коментар


        • #19
          От: Позиция направа на "легло" фронтера къса база

          В bglov.com се продаваха преди месец по 1000 лв чисто нови. Може да се видят в раздел - продава ловни принадлежности! Изглеждат ми интересни, но аз съм свикнал да си спя на предната седалка!

          Коментар


          • #20
            От: Позиция направа на "легло" фронтера къса база

            Първоначално публикуван от bodybuilder_ Преглед на мнение
            В bglov.com се продаваха преди месец по 1000 лв чисто нови. Може да се видят в раздел - продава ловни принадлежности! Изглеждат ми интересни, но аз съм свикнал да си спя на предната седалка!
            Чак сега видях че си писал, палатката е супер и видях видео, ще пиша е-майл на продавача, да разбера дали мога да видя палатката на живо и ако е в София, ще ви разправям ако я видя на място.

            Коментар


            • #21
              От: Позиция направа на "легло" фронтера къса база

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Чак сега видях че си писал, палатката е супер и видях видео, ще пиша е-майл на продавача, да разбера дали мога да видя палатката на живо и ако е в София, ще ви разправям ако я видя на място.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X