Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помагайте колеги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: помагайте колеги

    Колега ако питаш какви задни амове за Фронтера Б да си вземеш отговор :
    Аз съм с такава Фронтера Б имам лифт 3" и бодилифт 2" купих амове от Шкода Октавия(2) комби 4х4 .
    Сега дочетох ,твоята е дълга база но не мисля,че това ще е проблем да ползваш тези амове .
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

    Коментар


    • #17
      От: помагайте колеги

      Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
      ...
      п.п аз имам Каяба задни почти нови с които съм готов да се разделя.
      За теб съм почти сигурен, че ще си сложиш камионски.
      П.П. За предните 2 седалки е идеално, а ти нямаш задни.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #18
        От: помагайте колеги

        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
        За теб съм почти сигурен, че ще си сложиш камионски.
        П.П. За предните 2 седалки е идеално, а ти нямаш задни.
        Разкри ме
        Знаеш ли върти ми се една идея за камионски амове утре ако се уредя с почивка ,ще има експерименти и проби . Ако преценя ,че е рентабилно ще има фото и обяснения.
        Напред и нагоре
        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
        0886769809-Юлиян
        kiko00@abv.bg

        Коментар


        • #19
          От: помагайте колеги

          За 4 броя амортесьора ми каза 1200 лв.. за подсилени с по голям работен ход. От Вромос бургас.. но все ми се иска и някаква алтернатива да намеря.. че това е солидна сума.. макар че говорим за висок клас амове ама.. та някои ако е сменял .. да казва и какви парички му е излязло това удоволствие.. )

          Коментар


          • #20
            От: помагайте колеги

            Първоначално публикуван от la4ko Преглед на мнение
            За 4 броя амортесьора ми каза 1200 лв.. за подсилени с по голям работен ход. От Вромос бургас.. но все ми се иска и някаква алтернатива да намеря.. че това е солидна сума.. макар че говорим за висок клас амове ама.. та някои ако е сменял .. да казва и какви парички му е излязло това удоволствие.. )
            Както казах и по рано ...... провери за руските возила!Има не само ухо-ухо но и ухо-шпилка!Смятам че цената ще е по поносима!
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • #21
              От: помагайте колеги

              Аз също дадох насока към една варненска фирма, където продават амове по размер. Цените са от 120 до 200 лв/бр - за това, което ни върши работа.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • #22
                От: помагайте колеги

                Първоначално публикуван от la4ko Преглед на мнение
                За 4 броя амортесьора ми каза 1200 лв.. за подсилени с по голям работен ход. От Вромос бургас.. но все ми се иска и някаква алтернатива да намеря.. че това е солидна сума.. макар че говорим за висок клас амове ама.. та някои ако е сменял .. да казва и какви парички му е излязло това удоволствие.. )
                Ми какво да ти кажа карам и имам Фронтера от 7 години имах Фронтера спорт 2000 смених задни амове от ЛадаНива верно стават а возия никаква на черно все едно бях н батут сега карам Фронтера Б ДБ 2.2 беизин повдината с 9 сантиметра и само отзад с амове Монро 4х4 газови двоино деистващи колата емного стаблна така че ако взимаш нещо вземи тези

                Коментар


                • #23
                  От: помагайте колеги

                  A откъде мога да ги поръчам тези на Монрое..и какъв модел са.. каталожен номер имат ли.. ??

                  Коментар


                  • #24
                    От: помагайте колеги

                    Първоначално публикуван от la4ko Преглед на мнение
                    A откъде мога да ги поръчам тези на Монрое..и какъв модел са.. каталожен номер имат ли.. ??
                    Предни: D8497
                    Задни: D5494

                    Аз ги купих от: www. rexbo. eu, но тогава нещо други цени ми се струва, че бяха... ИТези ги дават за оригинална замяна. Не знам дали имат по-голям ход. За информация и аз имам лифт 3-4 см и работят добре.
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #25
                      От: помагайте колеги

                      Първоначално публикуван от la4ko Преглед на мнение
                      A откъде мога да ги поръчам тези на Монрое..и какъв модел са.. каталожен номер имат ли.. ??
                      За дълга А, задни на монро има в Тех-ко. и бяха 190 лв. бройката. За Б май са малко по-скъпи.

                      Коментар


                      • #26
                        От: помагайте колеги

                        От там където аз поръчвах в момента задни за Б дълга база излизат 157 EUR с транспорта (2 бр)
                        П.п. на същите цени и аз съм ги купил 2012!
                        Последно редактирано от bushiDO; 07-04-14, 14:17.
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #27
                          От: помагайте колеги

                          Хубаво казваш 160 евро.. ама става вапрос за задни амове ... обаче ми трябват да са с по дълъг ход от оригиналните нали.. защото моята е слифт от 5 сантиметра.. ще ми дадеш ли линк на обявата.. мерси предварително колега

                          Коментар


                          • #28
                            От: помагайте колеги

                            Първоначално публикуван от la4ko Преглед на мнение
                            Хубаво казваш 160 евро.. ама става вапрос за задни амове ... обаче ми трябват да са с по дълъг ход от оригиналните нали.. защото моята е слифт от 5 сантиметра.. ще ми дадеш ли линк на обявата.. мерси предварително колега
                            Е за задни и аз говоря де! Аз също имам лифт 3-4 см. и не се разпъват до край. Линк съм ти дал в по-горния пост! А ако намериш с по-голям ход можеш пак от там да ги провериш по парт номер.
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X